FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«191011121345»
dragos_ghinea25.01.2010 18:49

DSCF3541.jpg

 

cate din fetele astea mai vad ceva??:))))))))))

 

Lari27.01.2010 01:44

.

ATT1.gif

MikStelista29.01.2010 08:52

Ca sa va clatiti ochii :)) )))))

Le reseau pansant29.01.2010 18:06

ie reale sau trucaj pozele cu gagica aia cu tate?

 

PS cum ar fi sa ai o nevasta ca asta, iesi din cuvantul ei?

RaMs3s29.01.2010 18:56
DSCF3541.jpg

 

cate din fetele astea mai vad ceva??:))))))))))

 

 

nici nu trebuie ...astea sunt din alea sinucigase :naughty:

Le reseau pansant02.02.2010 14:07

dacia_sandbere.jpg

 

dacia pur si simplu

MikStelista04.02.2010 07:40

Operatii nereusite :)) Urat :D

bleah.jpg

buuuu.jpg

urat.jpg

MikStelista04.02.2010 11:35

Hai ca pun poza aici :D

senner_audi_a5_white_speed_5.jpg

AG04.02.2010 11:41

A5 S line :x

MikStelista04.02.2010 11:43

Hai ca am gusturi fine, ce pana mea :D

AG04.02.2010 11:47

eu vreau un brabus, alb perlat :D

2010-brabus-mercedes-benz-e-class-coupe-

2009-brabus-mercedes-benz-e-class-coupe1

MikStelista04.02.2010 11:50

Ete aici masina

2003_mercedes_slr_mclaren_amg_06_m.jpg

AG04.02.2010 11:51

prea mica, nu ai spatiu sa **** ... uite.. asa da

brabus-mercedes-glk-widestar.jpg

MikStelista04.02.2010 11:52

Iti iei o camera pentru aia! La 600-700 de cai e senzatie adevarata :D

AG04.02.2010 11:55

da dar tre sa te tina si calutzu =))

MikStelista04.02.2010 11:56

hahahahahaha :))

 

Alta senzatie adevarata o ai pe un Suzuki GSXR1000

SuzukiGsxr1000se_380190.jpeg

AG04.02.2010 11:58

daaaaaaaaa:x

MikStelista04.02.2010 12:00

Asta e de 600! La 220 la ora credeam ca zbor :))

AG04.02.2010 12:02

uite tocmai d'asta

MoWeed04.02.2010 12:02

Uitati mah aici masina. Offroad...

Dacia.jpg

MikStelista04.02.2010 12:05

Ce-i, Mo? Nu iti place motorul meu? :D

MoWeed04.02.2010 12:07

Imi place, cum sa nu. Dar parca tot mai frumoasa e masina din poza mea. Ca design, desigur...

Ronnie04.02.2010 12:14
Ce-i, Mo? Nu iti place motorul meu? :D

Si inca ce-i placeeee.

Astristul04.02.2010 21:05
Ete aici masina

 

Una dintre masinile mele preferate, Mercedes SLR McLaren! :)

MikStelista04.02.2010 21:10
:thumbsup: cea mai tare :P
«191011121345»