
cate din fetele astea mai vad ceva??
))))))))

cate din fetele astea mai vad ceva??
))))))))
Ca sa va clatiti ochii
)))))
ie reale sau trucaj pozele cu gagica aia cu tate?
PS cum ar fi sa ai o nevasta ca asta, iesi din cuvantul ei?
cate din fetele astea mai vad ceva??
))))))))
nici nu trebuie ...astea sunt din alea sinucigase ![]()
A5 S line :x
Hai ca am gusturi fine, ce pana mea ![]()
eu vreau un brabus, alb perlat ![]()


prea mica, nu ai spatiu sa **** ... uite.. asa da

Iti iei o camera pentru aia! La 600-700 de cai e senzatie adevarata ![]()
da dar tre sa te tina si calutzu =))
daaaaaaaaa:x
Asta e de 600! La 220 la ora credeam ca zbor ![]()
uite tocmai d'asta
Ce-i, Mo? Nu iti place motorul meu? ![]()
Imi place, cum sa nu. Dar parca tot mai frumoasa e masina din poza mea. Ca design, desigur...
Ce-i, Mo? Nu iti place motorul meu?![]()
Si inca ce-i placeeee.
Ete aici masina
Una dintre masinile mele preferate, Mercedes SLR McLaren! ![]()