FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1101112131445»
AG04.02.2010 21:56

Mercedes in general este cea mai tare masina, ca design,confort, eleganta

Vlad Bogdan04.02.2010 22:43

Auto Union Deutschland Ingolstadt, asta e marca, nu masina cocalarului si a snobolui, mercede$

Astristul04.02.2010 22:49

Deocamdata mi-o permit numai in vise, deci n-am atins acel nivel! :D

1on04.02.2010 22:54
Auto Union Deutschland Ingolstadt, asta e marca, nu masina cocalarului si a snobolui, mercede$

Acuma, dacă toti tiganii tin cu Steaua (din aia care nu tin cu Rapid) pentru că e cea mai titrată echipa inseamnă că Steaua e echipa tiganilor?

MoWeed04.02.2010 23:05
Auto Union Deutschland Ingolstadt, asta e marca, nu masina cocalarului si a snobolui, mercede$

Te contrazic. Am vazut o gramada de tarani cu Audi, cel putin cu modele A4 si A6(aici intra majoritatea taranilor care stau cu parintii da-si iau masina tare sa fie jmecheri in cartier). Ca sa nu mai vorbesc de celebrul "cartof"(Q7)

MikStelista05.02.2010 06:56
Auto Union Deutschland Ingolstadt, asta e marca, nu masina cocalarului si a snobolui, mercede$

 

:huh:

Imi place SLR pentru ca e o masina de viteza! Uita-te cu o pagina in urma si ai sa vezi ce am mai postat ;)

Fane05.02.2010 07:05

@Mo

 

Mai repede i-as spune autobuz decat cartof la Q7

Le reseau pansant05.02.2010 13:57
Asta e de 600! La 220 la ora credeam ca zbor :))

tu esti mai gagica din poza?

 

daca da, esti frumoasa pacat ca nu si blonda

 

Auto Union Deutschland Ingolstadt, asta e marca, nu masina cocalarului si a snobolui, mercede$

mai prost de atat nu puteai sa spui.

 

Vezi ca pentru a face masina cocalarului, oamenii aia aloca bani pentru cercetarea pe o zi cam cat bugetul anual al Romaniei pt cercetare si inovare.

 

PS: in 2006 bugetul tarii pt dezvoltare a fost cam 250.000€ in timp ce mercedes cheltuie cam 1milion de euro zilnic pt acelasi lucru.

AG05.02.2010 18:32

asa eroare sa'mi dea ? :)) penal rau,... credeam k e vre'o gluma ceva :))

 

052031344b6c6406e65b3.JPG

MikStelista06.02.2010 20:29

Magnifica Romanie

121_ro.jpg

082_ro.jpg

335_ro.jpg

Le reseau pansant06.02.2010 20:44

muhaaaaaaaaaaaaa

care v-ati schimbat ma data si locul nasterii

 

Lari06.02.2010 23:20

Sfarsitu' lumii?

calendarul_maias_thumb.jpg

Lari07.02.2010 02:45

S-aveti pofta!

190.jpg

Lari07.02.2010 19:42

Noul euro:

image001.jpg

Vlad Bogdan07.02.2010 19:57

Peuple...FAIL.

Lari07.02.2010 19:59

@Vlad Bogdan

You just FAILED at French!

MikStelista07.02.2010 20:00

pac pac :))

Marius07.02.2010 20:50
Peuple...FAIL.

 

O la la! Mon Dieu! Quelle betise tu as dit!

Azzido08.02.2010 17:16
Peuple...FAIL.

uh, la la. tocmai ai luat buci, in direct pe fcsteaua.ro.

ce-i drept, pt o secunda m-ai pacalit si pe mine

au_rel08.02.2010 21:01

100% natura

Imag049.jpg

STELIST 8609.02.2010 12:42

>.....<

2mxihjb.jpg

Daniel-Ionut09.02.2010 12:55

Hahahaa ce tare :D

MikStelista10.02.2010 07:53

Buna Dimineatza, Eroilor

buna_dimineata_eroilor_1225712340.jpg

Marius10.02.2010 08:13

ca vitele

MikStelista10.02.2010 08:18

Ce parinti...

Untitled_2_1220349676.gif

Untitled_5_1220349864.gif

«1101112131445»