FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1121314151645»
Marius18.02.2010 19:46

ce, nu-ti ajunge axl? ne oferim si noi, important e sa fii satisfacuta ;)

MikStelista18.02.2010 19:47

O sa te las fara dinti intr-o zi si de mila o sa-ti cumpar un Fixodent!

Marius18.02.2010 20:24

daca ai pune si de-o placa ti-as aprecia generozitatea

MikStelista18.02.2010 20:24
daca ai pune si de-o placa ti-as aprecia generozitatea

 

N-ai pensie?

Marius18.02.2010 20:26

doar privata, da' cica a dat faliment AIG-ul

Virgil19.02.2010 08:31
Plm, ba generatia puliiiiii, stricati si topicu asta cu poze luate de pe cocalari si pitzipoanca.

 

Sa punem d-astea d-ale noastre axl-e.

image0011_1_.jpg

Virgil19.02.2010 08:36

IMi pare rau

braz_2.bmp

MikStelista19.02.2010 08:40

ohhh daaaa!

4659606.e4444d2b.jpg

Fane19.02.2010 08:46

@Miko

 

La cratita femeie,nu mai visa :D

MikStelista19.02.2010 08:49

Sunteti incredibili, jur! Vreti sa ne lasati si fara vise :ras:

Bogdan19.02.2010 08:56

DA!!!

Virgil19.02.2010 08:58

Visele voastre se transforma de cele mai multe ori in deceptii.

aparente_inselatoare12425538311.jpg

MikStelista19.02.2010 09:00

Din pacate, da! Voi sunteti de vina, intotdeauna :)

Virgil19.02.2010 09:01

Recunosc.

AG19.02.2010 09:18

se aproba

Stanici19.02.2010 10:01

Ultras american. O fi el cum o fi dar, macar, e civilizat si isi aplauda adversarii, dupa cum isi doresc unii suporteri e rezultat de prin zona.

american_soccer_fan.jpg

Daniel-Ionut19.02.2010 10:04

Da astia oricum, toti se vopsesc asa...

_41798970_usa416.jpg

Stanici19.02.2010 10:06

Uite, ba, adevarati suporteri. ('mi-as plua in creierii alora care chiar gandesc faza asta cand se uita la aceasta poza) .

americans.jpg

David21.02.2010 13:52

Un stelist adevarat!

03.jpg

AG21.02.2010 14:15

baciule, SA'TI DAM LA MUlE

Le reseau pansant24.02.2010 19:14

am revenit

 

ph1.jpg ph2.jpg ph3.jpg

ph4.jpg ph5.jpg ph6.jpg

 

mai am cateva astept sa vad simptomele daca le pun sau nu

Lari25.02.2010 13:54

Un barbat adevarat si inteligent:

image001.gif

Lari26.02.2010 09:44

Uitati, bah, o poza cu sefu', cu nea Popoviciu, sa stie toata lumea cine ne plateste:

gabriel_puiu_popoviciu.jpg

Daniel-Ionut01.03.2010 15:06

:D

image-2009-09-25-6201344-56-adevaratii-s

valentin2day01.03.2010 15:10

Cum vad inginerii femeile

image0018.jpg

image0028.jpg

image0039.jpg

image0046.jpg

«1121314151645»