FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1131415161745»
Maye06.03.2010 22:44

Asa se bat cornele in Turcia:

 

diyarbakir_bursa_olay.jpg

cristy.steaua2107.03.2010 10:52

 

Asa se bat cornele in Turcia:

Fane12.03.2010 10:38

Oferta zilei: astazi,lamaie anti-greatza :D

Lamaie_anti_greata.jpg

cristy.steaua2112.03.2010 12:57

Gigel cu oile lui :))

Black_sheep.jpg

MikStelista12.03.2010 12:58

Adio pofta de mancare :no: Si chiar arata bine burger-ul asta :(

Fane12.03.2010 12:59
Adio pofta de mancare :no: Si chiar arata bine burger-ul asta :(

 

Vrei o lamaie ? :D

MikStelista12.03.2010 13:01
Vrei o lamaie ? :D

 

Mrrrr :boxing: las ca vezi tu :D

Lari18.03.2010 00:10

O mama:

mama.jpg

AG18.03.2010 12:01

cand esti tovarash cu un mare dinamovist, si ai cheile de la apartamentul sau.. si omu te lasa la el cu baietii sa vezi meciul.. in timp ce el era pe stadion .. se mai intampla si "accidente" de genul :

 

181400174ba215d114bae.jpg

 

Stanici18.03.2010 13:19
cand esti tovarash cu un mare dinamovist, si ai cheile de la apartamentul sau.. si omu te lasa la el cu baietii sa vezi meciul.. in timp ce el era pe stadion .. se mai intampla si "accidente" de genul :

 

181400174ba215d114bae.jpg

 

 

Muaaaaahahahaaaaaaa. Foarte tare.

Azzido18.03.2010 17:16
cand esti tovarash cu un mare dinamovist, si ai cheile de la apartamentul sau.. si omu te lasa la el cu baietii sa vezi meciul.. in timp ce el era pe stadion .. se mai intampla si "accidente" de genul :

 

181400174ba215d114bae.jpg

http://www.spurcati.ro/?p=189

MikStelista18.03.2010 17:20

@AG

Pfuai...deja ai postat-o mah? :))

AG18.03.2010 18:37

dah .. tu ai vazut pe viu :))))

Lari19.03.2010 10:06

Cerere in casatorie:

ATT4735769.jpg

valentin2day21.03.2010 18:31
cops-1.jpg
Lari22.03.2010 08:47

Mergi pe bicicleta/scuter/motor si nu ai unde sa-ti pui berea?

image001.jpg

crysty1430.03.2010 11:57

mult iubitul si respectatul site..

Untitled_1.jpg

_yang30.03.2010 17:00

@crysty14

 

La ce te referi? "Dute-n" e scris corect...

 

L.E. sau nu :))du-te-n :shutup2:

valentin2day30.03.2010 18:22

_yang, tu cumva lucrezi la sport.ro :D

Daniel-Ionut01.04.2010 15:47

Acum cateva minute: :happy:

1 curcubeu:

imag019i.jpg

 

Si chiar 2:

imag018k.jpg

Fane01.04.2010 15:49

@Daniel-Ionut

 

Tare era sa se decoloreze blocul dupa ploaie :))

Daniel-Ionut01.04.2010 15:54

Razi tu razi, da cine mai are blocuri colorate ca noi... :naughty::D

Fane01.04.2010 16:03

Almanahe, care este :thumbsup:

S.S.Lazio01.04.2010 17:15

ce blocuri...voi si astia de pe iancului , obor :))

Daniel-Ionut01.04.2010 17:23

:ce_oameni::D

Eu vreau sa va arat un curcubeu frumos si voi va uitati la blocurile noastre frumoase din Rahova City :))

«1131415161745»