



Putin spus geniala... felicitari celui care a facut'o!!!!!
Probabil ca celalalt var lipseste din poza deoarece se ocupa cu un transfer ceva...
Lippi presupun ca e prin zona in care tine guie mana. Nu?
CR il apuca pe ala de c0ae, si kaka da la l4ba.
Interesant =))
Ho ma ca nu e Ibrahimovic si Pique sa se mangaie in parcare nebunilor...
Nici nu stii cine e "ala"
Stiti faza cu ''7 Ziare'' sau ''10 capitale''? Asta ii facea Ronaldo ![]()
Stiti faza cu ''7 Ziare'' sau ''10 capitale''?
Hahaaa... stiu
ON:
E misto moaca lu Anderson ''Ce p**a mea?''
Mooooooorr!!! ![]()
![]()
![]()
Deci VAI ![]()
Si... masa de sah:

Zici ca e Dee Dee din ''Laboratorul lui Dexter''
Atentie la baloane:
Buna,.,. buna asta.. ![]()


lol .. ahaha =))