FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1303132333445»
iNsTiGaToR02.05.2011 18:05

Sa razi cu lacrimi si sa ramai prost de prostia unora..

Azzido03.05.2011 12:09

.

alqaeda.jpg

pytycrys03.05.2011 12:19

Eventual sa fie si fost agent CIA. :))

MikStelista03.05.2011 15:54

"Solicit deschiderea actiunii penale impotriva numitului Dumnezeu, domiciliat in cer ( ), pentru comiterea infractiunilor prevazute de art. 215 (inselaciune " n.r.), 221 (tainuire " n.r.), 246 (abuz in serviciu contra intereselor persoanelor " n.r.), 256 (primire de foloase necuvenite " n.r.) si 257 (trafic de influenta " n.r.). In fapt, prin botezarea mea la biserica s-a facut un contract cu paratul pentru a-l indeparta pe diavol de mine si a ma feri de necazuri. Pana acum, paratul nu si-a onorat contractul. Dimpotriva, a pretins si primit de la mine in cursul vietii diferite bunuri si rugaciuni, in schimbul iertarii pacatelor"

 

 

123.jpg

Marius04.05.2011 10:08
:alcoholic: Pt Fane....fara numar

 

parca d-asta a baut stanel odata...

 

1on04.05.2011 11:17

De ce nu pot sa urc poze si la comentariile articolelor??? HUOOO!!! :)

rrapid.jpg

rrapidx.jpg

Le reseau pansant04.05.2011 13:13

haaaaaaaaaaaaa

 

proletari din toate tari-le unitiva!!! genial

Catalyn0704.05.2011 13:50

Poza la un articol cu Bonfim si Ricardo in prostport.

 

Intrebare: ala cu mertanu mai traieste ?

img_4785_resize.jpg

Maye04.05.2011 21:10

Se pare ca da.

 

img-4789-resize.jpg

blindica04.05.2011 21:15

Ala cu Mercedesu` a revolutionat codul rutier. Tramvaiul avea semn de cedare a prioritatii catre limuzine.

Catalyn0704.05.2011 21:37

pacat....speram sa fie Jiji in el

 

olfgob08.05.2011 09:18
:punk:

227708_214208208608905_100000591835101_775841_1962219_n.jpg

Azzido10.05.2011 10:08

dilema

dilema.jpg

Lari10.05.2011 13:59

Azzido, taica, esti tanar, proaspat insurat, nu ti-o distruge...

Blah1.jpg

ResturantswithFunnyNames_3.jpg

Le reseau pansant14.05.2011 12:29

am auzit astazi din intamplare o melodie a unor cantareti italeni din anii '80 si am zis hai citesc ceva despre ei, il deschid pe gogu si dau sarci, rezultatul il vedeti mai jos:

 

eu zic ca e de la power ca doar astia sunt cu capacitati din astea supranaturale

albano.jpg

 

 

 

 

RED-STAR20.05.2011 14:48

Gramatica marca steauafc.com ... :bananadance:

Steauafc.jpg

Azzido23.05.2011 09:38

cred ca mache a postat informatia asta. i-o fi tremurat mana...

andyro23.05.2011 13:29

Deh, nimic nou - mai postasera niste analfabetisme si pe Facebook, cand i-am corectat mi-au sters postul si au corectat textul :ce_oameni:

navodarean23.05.2011 17:44

Mie ca mi-au dat ban, ca l-am injurat pe gibon pe pagina oficiala ... nu mai zic nimic. :))

Fane26.05.2011 10:25

Nu ma pot abtine :))

 

252453_218760691475760_100000254924153_843554_5385546_n.jpg

steauafan4726.05.2011 16:13

dupa parerea mea e cea mai reusita poza cu trofeul, cu Domnul Ienei si echipa :steag_sah_mic:

255078_214247601929796_100000336736291_704476_1758427_n.jpg

navodarean26.05.2011 19:41
torje_menopauza.jpg
iNsTiGaToR27.05.2011 08:42
dupa parerea mea e cea mai reusita poza cu trofeul, cu Domnul Ienei si echipa :steag_sah_mic:

Si Ienei sa fi fost antrenorul, ce fruos era ....

navodarean27.05.2011 10:58
ep_trist.jpg
MikStelista28.05.2011 22:25
:ce_oameni:

buc.jpg

«1303132333445»