FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1293031323345»
navodarean26.03.2011 16:46

SUPER_FOTO__Mesajul_SPECIAL_al_moldovenilor_pentru_Gigi_Becali.jpg

qx4w2932.jpg

 

Respect!

iNsTiGaToR27.03.2011 13:51
asianl.gif
dayra28.03.2011 10:24
:blink:

l_a_muscat_pisica.jpg

navodarean31.03.2011 11:27
LanDSharK31.03.2011 12:37

Poza ca poza ... dar ce commenturi sunt ! =))))))

 La cine te uitai ??? La mine ???  Ma indoiesc ....

razvan2831.03.2011 14:02

Aia vede dupa colt :))

Sud194731.03.2011 16:17

Fata , fata , ce ochi frumosi ai , pacat ca se uita unu' la altu'...

 

 

 

ON:

101259d1301473378-poze-funny-pedobabbyp1

LUPANU31.03.2011 18:45
Fata , fata , ce ochi frumosi ai , pacat ca se uita unu' la altu'...

 

 

 

ON:

101259d1301473378-poze-funny-pedobabbyp1

cea mai tare bomba legata de ochi e noua vorba scoasa de un cocalar care se dadea la o prietena de a mea ! CITEZ: "AI NISTE DOI OCHI FRUMOSI!"

navodarean31.03.2011 19:14

nu vrei sa zici ca asa agati tu fetele ?

 

o dai cu un prieten de-al varului, matusii, unchiului, fratelui care intamplator il stie pe bunicul,nepotului lu' ala cu care am stat atunci si dupa am mers acolo... ai prins ideea.

Lari14.04.2011 15:26
SuperOferta!!!

Clipboard02.jpg

LanDSharK14.04.2011 19:29

Cum uploadez o poza ?!?!?! :hmmm:

Azzido14.04.2011 21:41

AD REPLY>CHOOSE FILE>INCARCA

Lari14.04.2011 23:36

*~*

horse.gif

LanDSharK15.04.2011 14:26

dt-9JTB.png

N-am reusit sa o uploadez asa cum mi-ai spus tu, Azzido, din cauza unor probleme tehnice. Daca lasam sa se incarce butonul de adauga imi dispareau cele cu trimite raspuns. Sper ca a meritat osteneala ... :))

Azzido16.04.2011 10:41

pana si sport.ro stie: :)

cei_mai_idioti_oameni_din_lume.jpg

LanDSharK16.04.2011 13:19

Mersi, Azzido !

MikStelista20.04.2011 11:57
:notangel:

tocator_de_bani.jpg

AG20.04.2011 19:11

mega like

 

razvan2820.04.2011 19:25

Genial :))

MikStelista21.04.2011 20:26
:alcoholic: Pt Fane....fara numar

216457_195780597133649_100001051298379_567497_5520284_n.jpg

leoSUD21.04.2011 23:52

=))))))))))))))))

Fane22.04.2011 05:30

Andreeo,genocid d`ala sa bei tu :D

MikStelista22.04.2011 05:32

Uite....sa ma revansez :))

 

coniac-alexandrion-5-07-l-712594_big.jpg

Lari02.05.2011 13:12

.

c0339373_79ad_4bac_aed1_8f3a1c3e30d7.jpg

biku00702.05.2011 16:08

De ras sau de plans ?

Hal_.....jpg

«1293031323345»