=))))))))))))))
=))))))))))))))
as vota poza asta pentru best of ... :x

Poza asta a devenit viral in cateva zile. Cica nu e ce pare. Poza-i facuta la canadieni dupa incidentele de la finala Cupei Stanley. Fata ar fi ranita si el e prietenul ei.
ACAB
ce-ai ma.. se inghit acolo ..

e trucata?
Nu. ![]()
e trucata?
vrei sa te angajezi?
as vota poza asta pentru best of ... :x
http://www.huffingtonpost.com/2011/06/16/v...1_n_878128.html
Superba poza!
Lupte de strada in Canada... asta suna ca investitori cinstiti in Europa de Est
. Cred ca li s-a urat de prea mult bine. Vancouver Riots 2011: Nearly 150 Hurt, 100 Arrested Following Canucks Loss

uitati si voi hal de articol scris de niste primate trepanate, asta ca sa nu mai spun ca "austostrada" aia e un drum normal, un fel de DN la noi
ca localitatea in raza careia s-a produs accidentul nu se cheama naghi ganja ci nagykanizsa
iar la cat de retardati sunt, in poza pusa (care nici macar nu are treaba cu articolul si autocarul atlassib) apare un echipaj de pompieri austriac feurewehr (pompieri in germana).
uitati si voi hal de articol scris de niste primate trepanate, asta ca sa nu mai spun ca "austostrada" aia e un drum normal, un fel de DN la noi
ca localitatea in raza careia s-a produs accidentul nu se cheama naghi ganja ci nagykanizsa
iar la cat de retardati sunt, in poza pusa (care nici macar nu are treaba cu articolul si autocarul atlassib) apare un echipaj de pompieri austriac feurewehr (pompieri in germana).
Greu sa te abtii din ras la asa ceva. Auzi, "naghi ganja"! Cred ca fumasera ceva "autorii".
Greu sa te abtii din ras la asa ceva. Auzi, "naghi ganja"! Cred ca fumasera ceva "autorii".
Clar ![]()
Pe autocar scrie ''Valentin''
dar pe ce site a fost stirea?
evz.ro, dreapta jos ![]()
zici ca e coana leana cu baticu pus invers:)))
as vota poza asta pentru best of ... :x
http://www.gsp.ro/gsp-special/diverse/nu-a...lui-245185.html