FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1313233343545»
leoSUD29.05.2011 02:04

=))))))))))))))

cristy.steaua2104.06.2011 14:19

Amin.

250400_10150197683949568_275192809567_6826396_7720098_n_451x600.jpg

blindica08.06.2011 15:20

Mesaje subliminale in chestionarele auto :D

 

dedreapta.JPG

makaveli2steaua09.06.2011 09:41

Frumoasa mea ... :steag_cruce_invers:

_DSC0070.jpg

_DSC0092.jpg

_DSC0050.jpg

Lari09.06.2011 12:16

Deci anuntu' asta nu e al tau...

vanzare.jpg

cristy.steaua2112.06.2011 13:29

Covoru` rosu pana la masina mai lipseste.

mail.google.com_.jpg

AG18.06.2011 07:13

as vota poza asta pentru best of ... :x

 

imagini-incredibile-fanii-au-devastat-st

LanDSharK18.06.2011 10:46

Poza asta a devenit viral in cateva zile. Cica nu e ce pare. Poza-i facuta la canadieni dupa incidentele de la finala Cupei Stanley. Fata ar fi ranita si el e prietenul ei.

ACAB

AG18.06.2011 10:49

ce-ai ma.. se inghit acolo ..

Virgil19.06.2011 05:09
253745_209150972454990_100000802662501_5
AG19.06.2011 07:15

e trucata?

Kellerman19.06.2011 09:54

Nu. :D

Le reseau pansant19.06.2011 10:26
e trucata?

vrei sa te angajezi?

SuperstaR1819.06.2011 11:30
as vota poza asta pentru best of ... :x

 

imagini-incredibile-fanii-au-devastat-st

 

http://www.huffingtonpost.com/2011/06/16/v...1_n_878128.html

Superba poza!

 

Lupte de strada in Canada... asta suna ca investitori cinstiti in Europa de Est :D . Cred ca li s-a urat de prea mult bine. Vancouver Riots 2011: Nearly 150 Hurt, 100 Arrested Following Canucks Loss

navodarean20.06.2011 09:52
1tatuaj4.jpg
Le reseau pansant21.06.2011 09:51

uitati si voi hal de articol scris de niste primate trepanate, asta ca sa nu mai spun ca "austostrada" aia e un drum normal, un fel de DN la noi

 

ca localitatea in raza careia s-a produs accidentul nu se cheama naghi ganja ci nagykanizsa

iar la cat de retardati sunt, in poza pusa (care nici macar nu are treaba cu articolul si autocarul atlassib) apare un echipaj de pompieri austriac feurewehr (pompieri in germana).

 

trepanatii.jpg

ebonyc21.06.2011 14:23
uitati si voi hal de articol scris de niste primate trepanate, asta ca sa nu mai spun ca "austostrada" aia e un drum normal, un fel de DN la noi

 

ca localitatea in raza careia s-a produs accidentul nu se cheama naghi ganja ci nagykanizsa

iar la cat de retardati sunt, in poza pusa (care nici macar nu are treaba cu articolul si autocarul atlassib) apare un echipaj de pompieri austriac feurewehr (pompieri in germana).

 

post-15506-1308649849.jpg

 

Greu sa te abtii din ras la asa ceva. Auzi, "naghi ganja"! Cred ca fumasera ceva "autorii".

iNsTiGaToR21.06.2011 17:22
Greu sa te abtii din ras la asa ceva. Auzi, "naghi ganja"! Cred ca fumasera ceva "autorii".

Clar :))

 

Pe autocar scrie ''Valentin''

Dragos_G22.06.2011 11:11

dar pe ce site a fost stirea?

Maye22.06.2011 11:21

evz.ro, dreapta jos :)

Robert Aeroth22.06.2011 20:02
1tatuaj4.jpg

 

 

 

zici ca e coana leana cu baticu pus invers:)))

cristy.steaua2124.06.2011 15:05
as vota poza asta pentru best of ... :x

 

imagini-incredibile-fanii-au-devastat-st

http://www.gsp.ro/gsp-special/diverse/nu-a...lui-245185.html

Lari27.06.2011 13:04

Din Catavencu:

Clipboard02.jpg

blindica27.06.2011 20:38

Numele rromului din imagine este Victor Vasu.Imaginea este reala. Capul de ghena in rochie de mireasa nu stiu cine este. Rromule,te-am prins !

 

vasu202952_100000634614533_7740853_n.jpg

snake 198801.07.2011 19:34

.

2248.jpg

ceamaitarelustra_300x292.jpg

2234.jpg

«1313233343545»