FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1323334353645»
cristy.steaua2106.07.2011 21:03

A.C.A.B

268831_123148197772265_100002312570695_191669_7160361_n.jpg

leoSUD06.07.2011 22:47

=))))))))))) si toti din spate se uitau la el =)))))

Lari12.07.2011 07:10
:clap:

Clipboard02.jpg

Fane12.07.2011 11:01

O familie mai mult decat fericita :))

 

pic38098.jpg

iNsTiGaToR13.07.2011 12:01

Si se mai mira de ce sunt injurate mereu :))

3Yh9L.png

cristy.steaua2117.07.2011 10:41

Din seria Goagal transleit :)

goagal.PNG

makaveli2steaua19.07.2011 21:15

Sa`i "traiasca" neamu` ...

giiiigi_gay11111modifICAT__jpg.JPG

makaveli2steaua19.07.2011 21:55
:bananadance:

Funny.jpg

MikStelista20.07.2011 14:41
give%20me%205%20cele%20mai%20amuzante%20
pytycrys20.07.2011 20:49

D-aia nu joaca echipa.. :bananadance:

Sud194720.07.2011 23:01

MikStelista, trimite-i poza lui mache ca i-au ruginit incheieturile :)).

Alintimofte22.07.2011 06:42

ce tare-i poza undei tatuat Gigi pe burta la ala! :naughty:

makaveli2steaua22.07.2011 17:20

...

picnic1.JPG

makaveli2steaua22.07.2011 17:48

in genunchi - pe carton

boxman1.480.JPG

fcsb470322.07.2011 19:00

poate nu e treaba mea dar nu prea gasesc amuzante ultimele imagini postate

biku00726.07.2011 17:28

2 calde de la prost.ro

prost.ro.jpg

prost.ro2.jpg

Fane27.07.2011 10:36

No comment !

fcsb_481x299.jpg

yubi.jpg

dotatu3.jpg

stelist.jpg

stelist1.jpg

SuperstaR1827.07.2011 11:22

Dumnezeule! Baiatul din ultima poza bate orice record de cocalareala! dar orice!

Toti cocalarii tin cu echipa ciobanului, prea putin stim de CSA.

Fane27.07.2011 11:29

@SuperstaR18

 

Cu astfel de specimene, te mai mira ca suntem unde suntem ??

cristy.steaua2127.07.2011 20:04
:hump:

380637_dorinel_munteanu_alexandru_bourceanu.jpg

MikStelista29.07.2011 14:55

Subiecte bac. Lb. si literatura romana (proba scrisa) - toamna 2011:

subiecte_bac_2011.jpg

subiecte_bac_2011_2.jpg

Virgil31.07.2011 03:57

Aceasta este multimea inainte de revolta de la Vancouver.

 

Pune cursorul oriunde in multime si dublu-clic pe poza de cateva ori ca sa apropii pina distingi fetele oamenilor.

Claritatea este de necrezut.

Este infricoșător.

 

Puteti vedea perfect fiecare individ - si sunt mii!

Gandeste-te ce au la dispozitie Politia si Armata.

 

 

http://www.gigapixel.com/image/gigapan-canucks-g7.html

SuperstaR1831.07.2011 11:08

@ Fane: Problema nu este neaparat faptul ca un mare procent din numarul "fanilor" echipei Steaua Constanta sunt sunt prostiti cu televizorul si spalati pe creier cu Salam-tza-reggaeton-tza, problema e ca un mare procent din populatia Romaniei este asa. Societatea e atat de inapoiata incat permite smecherasilor post-comunisti sa faca ce vor. Noi, astia, care gandim cu bostanul asta de pe umeri suntem tare putini. Si din urma nu mai vine nimeni. De la generatia "ma duc in mall -mananc un McMij - ma imbrac cu haine de la Adidas/Nike" nu astept prea multe. Daca le spui de Tudorel Stoica, te intreaba in ce formatie canta.

 

@Virgil: Interesant e ca in Vancouver au mai fost lupte de strada asa in anii 90. Sunt recidivisti, ca sa zic asa. Cum suna :))) lupte de strada in Canada.

Inciu-Ciuna31.07.2011 11:38
Aceasta este multimea inainte de revolta de la Vancouver.

 

Pune cursorul oriunde in multime si dublu-clic pe poza de cateva ori ca sa apropii pina distingi fetele oamenilor.

Claritatea este de necrezut.

Este infricoșător.

 

Puteti vedea perfect fiecare individ - si sunt mii!

Gandeste-te ce au la dispozitie Politia si Armata.

 

 

http://www.gigapixel.com/image/gigapan-canucks-g7.html

 

 

 

oh shit!!!!!!!!!!

 

da n am inteles daca este prototip sau e chestie care se poate face la scara larga.

Arsenal1886Steaua194731.07.2011 16:56

Uau ...poza aia Virgile e incredibila!

«1323334353645»