=))))))))))) si toti din spate se uitau la el =)))))
Si se mai mira de ce sunt injurate mereu ![]()


D-aia nu joaca echipa.. ![]()
MikStelista, trimite-i poza lui mache ca i-au ruginit incheieturile
.
ce tare-i poza undei tatuat Gigi pe burta la ala! ![]()
poate nu e treaba mea dar nu prea gasesc amuzante ultimele imagini postate
Dumnezeule! Baiatul din ultima poza bate orice record de cocalareala! dar orice!
Toti cocalarii tin cu echipa ciobanului, prea putin stim de CSA.
@SuperstaR18
Cu astfel de specimene, te mai mira ca suntem unde suntem ??
Aceasta este multimea inainte de revolta de la Vancouver.
Pune cursorul oriunde in multime si dublu-clic pe poza de cateva ori ca sa apropii pina distingi fetele oamenilor.
Claritatea este de necrezut.
Este infricoșător.
Puteti vedea perfect fiecare individ - si sunt mii!
Gandeste-te ce au la dispozitie Politia si Armata.
@ Fane: Problema nu este neaparat faptul ca un mare procent din numarul "fanilor" echipei Steaua Constanta sunt sunt prostiti cu televizorul si spalati pe creier cu Salam-tza-reggaeton-tza, problema e ca un mare procent din populatia Romaniei este asa. Societatea e atat de inapoiata incat permite smecherasilor post-comunisti sa faca ce vor. Noi, astia, care gandim cu bostanul asta de pe umeri suntem tare putini. Si din urma nu mai vine nimeni. De la generatia "ma duc in mall -mananc un McMij - ma imbrac cu haine de la Adidas/Nike" nu astept prea multe. Daca le spui de Tudorel Stoica, te intreaba in ce formatie canta.
@Virgil: Interesant e ca in Vancouver au mai fost lupte de strada asa in anii 90. Sunt recidivisti, ca sa zic asa. Cum suna
) lupte de strada in Canada.
Aceasta este multimea inainte de revolta de la Vancouver.
Pune cursorul oriunde in multime si dublu-clic pe poza de cateva ori ca sa apropii pina distingi fetele oamenilor.
Claritatea este de necrezut.
Este infricoșător.
Puteti vedea perfect fiecare individ - si sunt mii!
Gandeste-te ce au la dispozitie Politia si Armata.
oh shit!!!!!!!!!!
da n am inteles daca este prototip sau e chestie care se poate face la scara larga.
Uau ...poza aia Virgile e incredibila!