FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1343536373845»
Kellerman06.09.2011 15:49

Sa nu radem, e tragic ce se intampla. Ghencea va arata la fel din pacate.

AG06.09.2011 21:51

deja arata asa.. cel putin asa era zilele trecute.. cresteau bosketzii in sud..

cristy.steaua2107.09.2011 18:39

... :confused:

RZWmC.jpg

ebonyc08.09.2011 07:26

trombon2_11903.jpg

Imediat după meci, Poliția Capitalei a anunțat că medicii legiști au descoperit cauza semieșecului care a stricat inaugurarea Arenei Națioanale. Probele luate de pe gazon au aratat că Banel Nicoliță și-a dat viața pe teren, motiv penttru care doi cetățeni francezi, Evra Patrick și Abidal Éric sunt dați in urmarire internațională pentru rasism in fotbal.

blindica08.09.2011 14:07
gutaturnedbieber.JPG
Azzido08.09.2011 14:21

skycam

3.jpg

6.jpg

Damag09.09.2011 10:41
googlemapsj.jpg
Le reseau pansant09.09.2011 12:08

rezultatul daca urmati pasii de mai sus

 

vizionare placuta

herman.JPG

makaveli2steaua09.09.2011 18:01

Lia Manoliu

std.jpg

std1.jpg

std2.jpg

stad3.jpg

Azzido20.09.2011 23:30

.

310927_261351777238361_100000906238499_856143_1370489947_n.jpg

195120_700b.jpg

197648_700b_v1.jpg

demotivational_posters_firefox_add_ons.jpg

Ronnie23.09.2011 10:47

Mai clasica decat un Barca-Real.

 

122.jpg

Azzido27.09.2011 14:06
cn4osi439235021.jpg
Lari28.09.2011 21:04

Pasionatilor, imi explica cineva si mie cum a fost facuta fotografia asta?

erotic_106.jpg

S.S.Lazio28.09.2011 22:35

cu grija?

Lari28.09.2011 23:07

Nu, frate, cu grija e facuta poza asta de mai jos. Dar aia de mai sus?

 

Si vezi ca aici e regula sa postezi si-o poza la orice comentariu, poate te banam. fularultras

daily_erotic_picdump_74.jpg

Lari30.09.2011 23:47

In Cora:

cora.jpg

Sud194701.10.2011 22:09
In Cora:

V.2

60519251.jpg

Le reseau pansant02.10.2011 07:30

ce tare e aia cu ceapa din cora

 

ceapa, ceapa ciapa !

 

 

34066_141179339228053_100000079642668_400591_8365028_n.jpg

Elvis03.10.2011 19:34

Intr-un meci, pe Ghencea, au venit cu 5 mesaje, toate gresite .

Cine imi spune in ce an, are ocazia sa-mi faca cinste cu o apa plata .

Daca imi spune si mesajele, adaugam si o lamaie .

Succesuri !

crrapid.jpg

Sud194704.10.2011 19:37

tumblr_lesxb46WUC1qbnd6lo1_500.png

:))

iNsTiGaToR06.10.2011 18:54

Am facut aia de multe ori. Acu regret :)) Mai bine ma jucam :))

Sud194706.10.2011 19:22
Am facut aia de multe ori. Acu regret :)) Mai bine ma jucam :))

Buna asta! :))

284331_700b.jpg

Damag08.10.2011 15:12

2zri24g.jpg

 

29egfnr.jpg

 

29nhw07.png

Lari09.10.2011 22:04

...

Clipboard02.jpg

Elvis12.10.2011 18:38

Vanzare auto/podium/scara second-hand

Imag010.jpg

Imag011.jpg

Imag012.jpg

«1343536373845»