FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1363738394045»
Al1nn18.12.2011 22:30

photonrs.jpg

 

blindica21.12.2011 15:59

2 in 1. Gemeni sau Nescafe?

 

2_in_1.JPG

Azzido24.12.2011 15:26

Ghencea

Gandalf the White24.12.2011 16:42

Azzido, de unde o ai? Nu vrei s-o postezi si la topicul cu stadionul Ghencea, aici o sa se risipeasca aiurea.

 

Mai tineti minte ca atunci cand s-a daramat "National" a facut valva un articol despre insecuritatea provocata de faptul ca fusese turnat beton direct peste pamant si ca aia erau panicati de faptul ca s-au apucat niste Dorei sa ude pe-acolo pamantul?

Costi24.12.2011 19:12

pai se stie de mult timp ca tribunele de pe Ghencea aluneca la vale si e un risc destul de mare ca in cativa ani sa se duca de tot

Kellerman24.12.2011 19:20

de s-ar duce cu Jiji in loja si toti gigistii la un loc

Azzido24.12.2011 22:28

Gandalf, am luat-o de pe facebook.

www.facebook.com/ReplayTVR?sk=photos

Azzido28.12.2011 11:41

.

381553_10150416846181611_158234831610_8899463_1917156960_n.jpg

Sud194730.12.2011 13:24
1361967_460s.jpg
Al1nn30.12.2011 15:36

Asa raspunde Iphone la intrebari [aplicatia SIRI]

60538379.jpg

RED-STAR30.12.2011 23:16

.

392246_299900960052707_100000984154538_898491_1105560097_n.jpg

blindica31.12.2011 14:32
1380424_460s.jpg
Al1nn05.01.2012 21:06

faniidinamovistiauturba.jpg

Banca lu' Borcea

blindica09.01.2012 16:03

A fost gasit box-ul drogatului de la meciul Petrolul Ploiesti v Steaua.

 

_box700b_v1.jpg

 

 

iNsTiGaToR09.01.2012 22:21
A fost gasit box-ul drogatului de la meciul Petrolul Ploiesti v Steaua.

 

_box700b_v1.jpg

Cu asta ii muta maxilaru la ceafa. Mai cauta :))

Kellerman09.01.2012 22:30
1638750_460s.jpg
blindica22.01.2012 22:45
fmfirstad.jpg
Kellerman23.01.2012 16:10

Nu e poza asta, dar sincer, nu-mi pasa, din momentul in care am auzit de SARBUL asta, nu prea mai pot acum nici sa vorbesc.

 

Pur si simplu mi s-a rupt sufletu in doua. Asta inseamna sa LUPTI, nu sa faci hartii A4 cu "JOS BASESCU".

 

 

 

La minutul 2:15 din filmul al doilea de 7 minute, m-am spart. Nu mai pot sa ma uit mai departe.

 

Nu vrea ma sa mearga embedd-ul ala nicicum, va rog editati-mi postul si puneti-le cum trebe.

Arian23.01.2012 22:25
39839125782861762431310.jpg
axl26.01.2012 10:53
cp_pix_88_8.jpg
Sud194728.01.2012 09:06
:))

2137698_460s.jpg

drvladyk28.01.2012 12:14
:))

395420_349510915068508_100000288060316_1388569_221103199_n.jpg

401982_243643475710080_100001932877466_566581_1352346567_n.jpg

404496_305518686165518_100001221677657_960797_147583766_n.jpg

axl09.02.2012 17:16
115786.gif
Lari10.02.2012 10:59

Cea mai buna fotografie din 2011.

 

This amazing image of a woman cradling an injured relative in Yemen is the work of a photographer working anonymously for the New York Times. Spanish freelancer Samuel Aranda is the nameless photographer working in Yemen who has captured the complexity of political turmoil there. New York Times Lens has the story:

 

http://lens.blogs.nytimes.com/2011/12/02/i...r-with-no-name/

Samuel_Aranda_copy.jpg

axl10.02.2012 11:04

Lari, rings any bells?

 

Vatican_Pieta__1964.jpg

«1363738394045»