
nu pe dracu
)
*Cough*Evra*Cough*

intre negru si porc negru e o diferenta blindica, nu-i mai da apa la moara

si

gasiti diferentele.

se anunta o noua grupare. unde s-or situa... doar ei stiu.
Vrem si noi , cum facem ?![]()
Vrem si noi , cum facem ?![]()
www.goglogo.com
1. Prinr screen la pagina google
2. www.goglogo.com punand numele dorit.
3. Decumam numele ales si il lipim peste print screen'ul initial. (Paint, photoshop...)
4. Postam rezultatul pe forum ![]()


asa ceva....
:clap:
:punk:
Desi imi place foarte mult stilul de joc al Barcelonei nu pot sa nu rad cand vad poza asta . =))
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo...057_460s_v1.jpg
