Eu prefer una care sa aiba si gura...din motive obiective
Eu prefer una care sa aiba si gura...din motive obiective
mi se pare blasfemie sa-l pui pe ala in hainele lui Mihai Voda

__________

Foarte interesant.

this video contains content from UMG. it is not available in your country, sorry about that
ce mortii lui e umg ala?
Habar nu am. Dar tocmai Parazitii sa nu-i lasi in Romania e ceva ![]()
nu-s in Romania, eu sunt la capsuni ![]()
e din Ontario Canada baietasul ala....oare e ruda cu Toronto?? ![]()
Nici noi nu stiam ca MM Stoica mai exista. Parca era intr-o cutie de carton.

Sa vedeti cine va iubeste...
Interesant
)

update la precedentul meu post


tu chiar l-ai luat in serios ? de fapt trebuia sa observi tatele si nimic mai mult.
stai jos! nota 4.
N-am ce sa fac, daca-s vigilent.