01.10.2012 08:28
nu am putut sa ma abtin.![]()
Mare om, mare caracter ![]()
zici ca e viu..
La opera in Austria



nu fiti rai, stiti ca e vorba de fiica sa. Si ce fiica are.... ![]()
@drvladyk
Il ai pe MM in facebook? Ce onoare ![]()
M-am uitat si eu intr-o zi la el pe facebook. E blocat pe "spre24!" .

Nu Mo, dar am vazut-o si mi-a parut interesanta ![]()
Apai acolo mai au sa ajunga....