Daca ar fi avut creier, nici nu s-ar fi pus vreodata problema sa joace la Ajaccio. Mutu putea sa ajunga mare, din pacate va fi amintit peste ani doar ca cel care a tras pe nas coca.
Daca ar fi avut creier, nici nu s-ar fi pus vreodata problema sa joace la Ajaccio. Mutu putea sa ajunga mare, din pacate va fi amintit peste ani doar ca cel care a tras pe nas coca.
pentru mine a fost un nimeni si va ramane la fel...mai ales in fotbal..iar in viata personala ,,a lui,,a lasat-o mai moale ,caci altfel ii rupe picioarele socrasu
![]()
![]()
the best![]()
![]()
vai vai vai vai de capul lui
pentru mine a fost un nimeni si va ramane la fel...mai ales in fotbal..iar in viata personala ,,a lui,,a lasat-o mai moale ,caci altfel ii rupe picioarele socrasu
Mutu ramane o mare dezamagire ca fotbalist pentru Romania, viata extrasportiva la distrus!!!
Ce sa ne certam intre noi degeba mai toti fotbalistii ( NU TOTI ) care au plecat de la rivala din Stefan cel Mare au ajuns de tot rasul in Europa ( NU mai tin minte daca si MITEA a jucat tot la dinam0 )
Giving birth with the amniotic sac intact is called a "veiled birth." It is very rare but it is possible. It is less painful because the water cushions the baby's head, meaning less bruising for both of you. Don't worry about the baby drowning, he or she will not take a first breath until he/she hits the air for the first time, and the placenta will continue to provide oxygen until that happens...

Football in loc de soccer, nu?
Intr-adevar , e ciudat. Americanii n-ar spune in ruptul capului ''football'' in loc de ''soccer''
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
A evadat Adrian
