FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1282930313245»
blindica15.02.2011 11:35
helmet.jpg
S.S.Lazio15.02.2011 14:52

@ alex ..esti din shadows cumva ? :)

Alex88pl15.02.2011 15:35
@ alex ..esti din shadows cumva ? :)

nu, doar ii cunosc pe baietii de acolo care lucreaza in bar si sus in berarie.

Alex88pl17.02.2011 11:20
freihaendig.jpg
red&blue_boy17.02.2011 11:24

Ce tare e poza ! :D

navodarean17.02.2011 12:38
1424-338335-1_inbox_gigi.jpg
doar un fan21.02.2011 17:54

haz marca prosport

 

desenul prost adevar graieste :hypocrite:

 

benzi_desenate.jpg

butcher_6924.02.2011 09:59
RaMs3s24.02.2011 13:30
@ alex ai interdictie-n revenge ? si tu ?:))

 

CUm poti sa iei interdictie in Revenge ??? :))

andrei23409.03.2011 19:11

Adevarul despre sumudica

 

sumumica.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

fular-campionii

 

 

 

 

Robert Aeroth10.03.2011 09:17

Era clar inca de atunci ca o are mica, prea se atacase si se simtise cu musca pe caciula.

MikStelista10.03.2011 20:10
:crazy:

facebook_2.jpg

Le reseau pansant10.03.2011 20:50

miko,

 

am ras cu lacrimi "sa moara ma-sa", oricum mai tare decat saitul in sine este extensia .rro de-a dreptul geniala!

 

ps: tu stii ca aveai o datorie la mine?

MikStelista10.03.2011 20:54

Ce datorie, "nenea cu blondele"? :hmmm:

Le reseau pansant10.03.2011 21:11
Ce datorie, "nenea cu blondele"?

sa te faci blonda si doi o bere, (cand vin in Bucuresti ma imbat doar de la prieteni, deja am acontate fo 10 pana acum), da ma nenoroceste Lari ca la cate am sa ii dau lui nici bugetul de stat nu acopera datoriile.

MikStelista10.03.2011 21:48
sa te faci blonda si doi o bere, (cand vin in Bucuresti ma imbat doar de la prieteni, deja am acontate fo 10 pana acum), da ma nenoroceste Lari ca la cate am sa ii dau lui nici bugetul de stat nu acopera datoriile.

 

Bere dau, dar nu-mi cere alte lucruri imposibile :))

 

p.s. uite ceva sa-ti clatesti ochii :D

 

929.jpg

Lari11.03.2011 16:07
(...) da ma nenoroceste Lari ca la cate am sa ii dau lui nici bugetul de stat nu acopera datoriile.

 

Cat de scartzar mah crezi mah? O bere ajunge :D

biggest_beer_ever.jpg

razvan2814.03.2011 19:39

Asta e ceva gen doctorul mi-a spus sa beau doar un pahar de vin pe zi , in cazul nostru bere :))

Robert Aeroth16.03.2011 09:01

Hahahahahahaha

navodarean16.03.2011 16:41
Untitled_2.jpg
MikStelista19.03.2011 12:35
LanDSharK19.03.2011 15:37

EPIC!

Ronnie22.03.2011 14:54
AAAAAAA.jpg
Sud194722.03.2011 15:09

Foarte tare Ronnie =))!

 

99201d1300017266-poze-funny-gay-gay-demo

97911d1299179342-poze-funny-wtfisthisshi

96031d1298141304-poze-funny-illdo.gif

Azzido24.03.2011 19:42

adevarul care doare

nascutdobitoc.jpg

«1282930313245»