@ alex ..esti din shadows cumva ? ![]()
@ alex ..esti din shadows cumva ?![]()
nu, doar ii cunosc pe baietii de acolo care lucreaza in bar si sus in berarie.
Ce tare e poza ! ![]()

Oare,vi se par cunoscuti:
http://i92.photobucket.com/albums/l11/iron...03609990033.jpg
@ alex ai interdictie-n revenge ? si tu ?![]()
CUm poti sa iei interdictie in Revenge ??? ![]()
Era clar inca de atunci ca o are mica, prea se atacase si se simtise cu musca pe caciula.
miko,
am ras cu lacrimi "sa moara ma-sa", oricum mai tare decat saitul in sine este extensia .rro de-a dreptul geniala!
ps: tu stii ca aveai o datorie la mine?
Ce datorie, "nenea cu blondele"? ![]()
Ce datorie, "nenea cu blondele"?
sa te faci blonda si doi o bere, (cand vin in Bucuresti ma imbat doar de la prieteni, deja am acontate fo 10 pana acum), da ma nenoroceste Lari ca la cate am sa ii dau lui nici bugetul de stat nu acopera datoriile.
sa te faci blonda si doi o bere, (cand vin in Bucuresti ma imbat doar de la prieteni, deja am acontate fo 10 pana acum), da ma nenoroceste Lari ca la cate am sa ii dau lui nici bugetul de stat nu acopera datoriile.
Bere dau, dar nu-mi cere alte lucruri imposibile ![]()
p.s. uite ceva sa-ti clatesti ochii ![]()

Asta e ceva gen doctorul mi-a spus sa beau doar un pahar de vin pe zi , in cazul nostru bere ![]()
Hahahahahahaha
EPIC!
Foarte tare Ronnie =))!


