FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1262728293045»
Elvis07.01.2011 17:50
in sfarsit reusesc sa postez poza asta :))

 

165556_178023198896785_100000673188235_4

 

Poate o sa fac o poza mai buna cand mai ajung pe la Unirii ...

Imag037.jpg

AG07.01.2011 19:24

haha stiu eu unde e , o sa incerc sa o fac eu :D

Robert Aeroth07.01.2011 19:52
Poate o sa fac o poza mai buna cand mai ajung pe la Unirii ...

 

Pe strada aia am facut eu liceul :))) langa sectia 14

AG07.01.2011 20:06

ACAB! :))

blindica08.01.2011 11:00
poza_1162.jpg
Catalyn0708.01.2011 11:03
Gaby1108.01.2011 18:27
:)))

 

561511289311601.jpg

 

o poza nu stii sa pui!

cat i-a luat omului sa gandeasca toate relatiile astea de rudenie? epic :))

 

Elvis09.01.2011 00:00
cat i-a luat omului sa gandeasca toate relatiile astea de rudenie? epic :))

S-au f#t#t de s-au zapacit ...

:bananadance:

olfgob09.01.2011 11:26

De fapt toata increngatura asta a aparut intr-una din cartile lui Sven Hassel.Daca si el a preluat-o din alta parte,nu am de unde sti.

MikStelista10.01.2011 09:58
:blink:

363524_soferita_la_bariera.jpg

Robert Aeroth10.01.2011 13:56
:blink:

 

 

E incepator:))) nu a aproximat distanta corect

Daniel-Ionut10.01.2011 14:02
E incepator:)))

 

Incepatoare :D

Robert Aeroth10.01.2011 18:12
Incepatoare :D

 

Detalii detalii:))

 

:unsure:

post-68319-1294683099.jpg

post-68319-1294683173.jpg

Catalyn0710.01.2011 20:50

incepatoare cu seria 6 :| 'tutzi tara asta

Robert Aeroth13.01.2011 19:19

Haha

post-68319-1294946386.jpg

Lari15.01.2011 22:58

Idee de tort pentru prieten(a), amant(a), logodnic(a), sot/sotie:

Clipboard02.jpg

1on16.01.2011 23:21

asdf

mahmud.jpg

LUPANU17.01.2011 10:52
asdf

care esti tu ioane ? ca nu-mi dau seama !

Maye20.01.2011 13:58
154309_169764123044803_100000336489701_4
dee20.01.2011 14:17

nu circul des prin Bucuresti, insa intamplator am ajuns si eu odata pe strada unde am pupat-o pe Mimmi. , tot in sectorul 3. Mi s-a parut cea mai haioasa denumire, pana cand, continuandu-mi periplul prin Capitala am descoperit si strada asta unde a fugarit-o unul pe Ana. Lipscaniul e fascinant! La Cluj consilierii locali sunt mult mai conservatori, ultimele strazi aparute au tot nume proprii, personalitati din diverse domenii ( Iosif Sava, Dinu Lipatti, C-tin Mille etc).

 

p.s vai mai, ati pus filtru la m.i.m.i ? apare Meme cand scriu fara puncte :P

Maye20.01.2011 14:23

strada-unde-am-pupat-o-pe-Meme.jpg

 

DSC07363.JPG

 

DSC07372.JPG

 

 

 

strada%20unde%20am%20pupat-o%20pe%20mimi

Le reseau pansant20.01.2011 16:18

mai nu va mirati foarte rau de astfel de denumiri.

 

A fost in 2008 ocampanie a primariei si a firmei apanova intitulata "de ce iubim Bucurestiul" iar multi au ales o denumire pentru locurile care le trezesc amintiri, asa ca acele strazi nu au relevanta administrativa, doar sentimentala.

 

 

Eu imi iubesc Bucurestiul pentru ceea ce este el, capitala economica, culturala, stiintifica a tarii, acest suberb oras cu o splendida architectura.

 

 

Alex88pl20.01.2011 16:42
Eu imi iubesc Bucurestiul pentru ceea ce este el, capitala economica, culturala, stiintifica a tarii, acest suberb oras cu o splendida architectura.

bancul zilei?

Le reseau pansant20.01.2011 21:20
bancul zilei?

 

nu vreau sa intru in discutii cu tine, dar uita-te la celelalte orase din provincie,

 

2 strazi, 3 intersectii si 5 cladiri mai deosebite restul blocuri comuniste fara numar, nici macar canalizare sau semafoare nu au toate, asa ca lasa-ma cu faze gen bancul zilei, punct.

Lari20.01.2011 21:44

@LRP

In Sinaia nu-i asa cum zici tu! :D

«1262728293045»