poza ta e la 'cu si despre femei'
)))))))))
poza ta e la 'cu si despre femei'
)))))))))

@ Lari : In loc de pistol poti sa pui o goarna ![]()


Bine ati venit la Spermezeu ![]()
Jiji ar trebui propus ca cetatean de onoare aici!
Din cauza crizei am saracit de tot.
Mananc numai branza mucegaita. (Camembert)
Carne veche. (Jambon)
Beau vinuri vechi. (de 20-30 de ani)
Circul cu o masina care nu mai are nici acoperis. (Decapotabila)
Fac baie in curte. (Piscina)
Fir-ar ea a naibii de criza.
Din pacate imaginile pe care le pregatisem nu au vrut sa se incarce.
VENITI LA BOTEZ LA BAIATUL MEU ?
DACA DA! POFTITI INVITATIA !

)

o poza nu stii sa pui!
Vrem arborele genealogic!
=))

undeva in colentina

undeva in colentina
haaaaaaaaaaaaaaaaa
Doamne am ras cu lacrimi, pur si simplu geniala poza,
mie imi zici .. mi-a luat cateva minute bune sa fac poza.. pur si simplu radeam ca prostul in plina strada , lesinam acolo de ras..


baaa.. asta e magazinul lui matusimea..
ala din metrou cred k s-a luat dupa sfatul lui razvan28 " pune 2 bucati de sorici pe calorifer, si da intre ele " =)))
Fane, te-ai apucat de tunning auto? ![]()
Ai prins curaj sa scoti capul in lume,strutule?