FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1242526272845»
Dragos_G18.10.2010 21:07

poza ta e la 'cu si despre femei' :)))))))))))

AG21.10.2010 22:16
39579_1447905440379_1315480345_30999619_
Lari22.10.2010 08:40

Aveti grija, golanilor!

image001.jpg

LUPANU25.10.2010 20:23

Perversul de pe targu ocna varianta reloaded! :)

prvtgocna2.jpg

razvan2826.10.2010 19:03

@ Lari : In loc de pistol poti sa pui o goarna :))

blindica29.10.2010 21:28
acab.jpg
Nyghty04.11.2010 18:04

Ca fapt divers...

 

teaidus.jpg

 

 

Maye22.11.2010 16:11
155839_178243782191512_100000176754759_6
razvan2822.11.2010 18:24

Bine ati venit la Spermezeu :))

red&blue_boy22.11.2010 18:45

Jiji ar trebui propus ca cetatean de onoare aici!

Virgil23.11.2010 07:49

Din cauza crizei am saracit de tot.

Mananc numai branza mucegaita. (Camembert)

Carne veche. (Jambon)

Beau vinuri vechi. (de 20-30 de ani)

Circul cu o masina care nu mai are nici acoperis. (Decapotabila)

Fac baie in curte. (Piscina)

Fir-ar ea a naibii de criza.

 

Din pacate imaginile pe care le pregatisem nu au vrut sa se incarce.

LUPANU23.11.2010 16:16

VENITI LA BOTEZ LA BAIATUL MEU ?

 

DACA DA! POFTITI INVITATIA !

model%20de%20invitatie%20la%20botez.jpg

elika23.11.2010 17:31

:)))

 

561511289311601.jpg

 

o poza nu stii sa pui!

pytycrys23.11.2010 19:11

Vrem arborele genealogic!

=))

Elvis23.11.2010 19:53
ce-faci-azi.jpg
AG28.11.2010 11:13

undeva in colentina

 

image001gd.jpg

Le reseau pansant28.11.2010 12:19
undeva in colentina

 

image001gd.jpg

haaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Doamne am ras cu lacrimi, pur si simplu geniala poza,

 

 

AG28.11.2010 12:45

mie imi zici .. mi-a luat cateva minute bune sa fac poza.. pur si simplu radeam ca prostul in plina strada , lesinam acolo de ras..

AG28.11.2010 15:10

155404_152042744842553_100001104860414_2

 

155604_152041438176017_100001104860414_2

Azzido28.11.2010 18:56

.

4chan_b_motivation.jpg

600px_Jimbo_hooker.jpg

1290761647044.jpg

1290850138901.jpg

1290948676458.jpg

1290954148930.jpg

1290954402345.jpg

trolls.jpg

blindica28.11.2010 21:08

In metrou la noi.

D777FE37_E3AC_4CAB_8094_923A368D6C28.jpg

In tramvaiul 25,Bucuresti.

0574A9AE_048F_4710_B41F_86DD663ED21C.jpg

In Rahova,in apropiere de Kaufland.

Fotografii_0140.jpg

 

All mine.

AG29.11.2010 07:09

baaa.. asta e magazinul lui matusimea..

 

ala din metrou cred k s-a luat dupa sfatul lui razvan28 " pune 2 bucati de sorici pe calorifer, si da intre ele " =)))

MikStelista30.11.2010 14:10

Fane meseriasu'

by_fane.jpg

Daniel-Ionut30.11.2010 14:11

Fane, te-ai apucat de tunning auto? :naughty:

David30.11.2010 20:35

Ai prins curaj sa scoti capul in lume,strutule?

«1242526272845»