FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1222324252645»
Lari05.10.2010 15:01

Traduceti acest numar:

image001.jpg

Ronnie05.10.2010 15:19

__

| | - ZDA

 

:D Genial!

Lari05.10.2010 17:28

Cele 5 sticle ale vietzii:

ATT001291122.jpg

Omdrem05.10.2010 17:55

Asta e tare, dar din pacate in mare parte din cazuri asa se intampla! :))

Robert Aeroth05.10.2010 17:59

Eu deja am ajuns la apa plata si am doar 21 :|

Omdrem05.10.2010 18:01

Pentru cate zile? 1? :)) te duce AG pe "CALEA CEA BUNA" :))

AG05.10.2010 18:29

apa sfintita fiule, apa sfintita..

Robert Aeroth05.10.2010 20:37
:alcoholic:
blindica05.10.2010 20:40

7A6BAB88-3068-4C22-B6B1-0F54BD1C0DBC.jpg

Poate va faceti pomana si intrati si pe blog :D

Poza facuta la Universitate !

Ste@ua2306.10.2010 09:43

lol :))857.jpg

Fane06.10.2010 10:07

Ala a sticat-o cu pozele

AG06.10.2010 14:46

fereasca sfantul sa treaca patrupezii p-acolo , k ii da foc omului la casa

fcsb470306.10.2010 16:47

in centrul ploiestiului :w00t:

P1130165.jpg

AG06.10.2010 17:26

s'au infruptat din respectiv?

fcsb470306.10.2010 19:48

nu cred :))

04494cbc0afad5c7432b3e1c4969328d.jpg

MikStelista11.10.2010 07:33

Engleza asta.....

 

bmw-chiliess.jpg

 

 

 

CHILIESS GOV CHILES HENTRI (keyless go keyless entry).

SADOLIN (shadow line).

Robert Aeroth11.10.2010 14:26

Daca asa sunt polonezii imi e si frica sa intreb cum suntem noi:))))

iNsTiGaToR11.10.2010 17:36
Engleza asta.....

 

 

 

 

CHILIESS GOV CHILES HENTRI (keyless go keyless entry).

SADOLIN (shadow line).

 

Dovada ca majoritatea posesorilor de BMW de la noi sunt cocalari cu 4 clase

Daniel-Ionut11.10.2010 17:39
Dovada ca majoritatea posesorilor de BMW de la noi sunt cocalari cu 4 clase

 

Mah dar ce intelept ai fost...

axl11.10.2010 20:55

Cyprus swimming in the sea at night.

ffdbzdb.jpg

rezistenta_ultras15.10.2010 08:18

E mai buna Adelina noastra ... avem 1-0 deja .

mateut_pestritu_1_.jpg

AG15.10.2010 09:18

natalia e o bagaboanta proasta... cine o cunoaste stie despre ce vorbesc :)) exista si un filmulet cu ea, cand o ia la mu..

Maye15.10.2010 09:36

Pune si tu aici , sa nu ne mai chinuim noi sa o cautam.

Le reseau pansant15.10.2010 10:51
Pune si tu aici , sa nu ne mai chinuim noi sa o cautam.

te mananca in palma sa inteleg

Maye15.10.2010 11:12
te mananca in palma sa inteleg

Nu, da imi merge netu` prost.

«1222324252645»