Nici nu vreau sa stiu. ![]()
Nici nu vreau sa stiu. ![]()
Unde gasesc si eu unu nu ca m-as lauda dar ar fi mai confortabil ![]()
Ce mutra are in a 2-a poza:))ceva gen "M-au bagat la bulau cu plua-de-fier in celula?!"

Ce mutra are in a 2-a poza:))ceva gen "M-au bagat la bulau cu plua-de-fier in celula?!"
El era mireasa sectorului =)))))))))))))) L-au tras aia si de tate =))))))))
Mama cum arata ala/aia =)))))))) Dar ce draq a bagat in el silicoane la biceps??? =)))))))))))))) Daca merge asta cu avionu e bomba!
Dar ce draq a bagat in el silicoane la biceps??? =))))))))))))))
Cica e la moda siliconul...printre tipii de genu' ![]()
on:
Ce seamana asta cu matza mea ![]()

Ion ai pus ce-a mai tare poza din toate timpurile ![]()
)
))
)
Doamne e geniala
)
Ce fata are ala din spatele lui Hodgson
e un atac zombie ![]()


Da maaaaa.... uite aici "gagicile" in toata splendoarea lor, ai grija sa nu orbesti![]()
una mai neagra ca alta ![]()
Stelisto detectez gelozie
)))))
In poza pusa de ag se vede unu in drepta jos chelios a vazut si el 3 perechi de sani si e transpirat tot =))))))))))))) rapidisti astia fac ei ce fac si se fac de ras.
Stelisto detectez gelozie)))))
)
n-are mah de ce ![]()
.
superb
...geniala poza ![]()
Mama ce sperietoare ![]()