2.500
esti praf.. uite asa

2.500
esti praf.. uite asa

Pulbere fina.
PI
Ce numar ![]()
Si mie chiar imi plac Skittles ![]()
1337 xD
![]()
Asta pt ungurii care vor gulas , le dam si gulas si autonomie si puIa
mamaaa
))) ![]()
si nici nu e scump.
mamaaa)))
si nici nu e scump.
Iti vine si tie sa cumperi, nu?
Iti vine si tie sa cumperi, nu?
Nu ca nu-s ungur sa mananc gulas, prefer sarmalele romanesti.
Dar ma gandeam la altii ![]()
parca e personaj din mass effect
In ce hal arata , ea crede ca e o diva in moda , ca numai ea se imbraca asa , dar nu isi da seama cat de penibil arata.
ce vreti ma daca vrea sa fie o copie a madonnei ..?
Si Madonna a devenit in ultimul timp penibila , sa nu uitam de prestatia ei de la Bucuresti , unde oamenii au dat o gramada de bani ca sa stea in praf pana la glezne , sa o astepte doua ore ca sa auda playbackul ei si sfaturile despre cum sa traim in comuniune cu tiganii.Deci decat sa dai bani sa te duci la concertul unei asemenea persoane , mai bine ii donezi unei biserici sau faci un gest umanitar...
Sport.ro e site de analfabeti.Deci cred ca daca ar fi facut de niste copii de clasa a 8a tot ar fi mai bun decat ce e acum.70 % din site e plin de pi2de , 25 % reclamele lor si restul stiri din sport.

Ce-i in ala, mah? Ailalta femeie gonflabila?