FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1202122232445»
AG16.09.2010 15:14
2.500

esti praf.. uite asa

 

n1498084424300590224327.jpg

Maye16.09.2010 22:07

Pulbere fina.

RaMs3s16.09.2010 23:23

Base : :)) glumesti nu?

Sarkozy : Tai-o !

article_1312583_0B35FDFE000005DC_241_308x308_popup.jpg

Elvis17.09.2010 15:07

3,14 = ?

15092010026___Copy.jpg

Daniel-Ionut17.09.2010 15:16

PI

razvan2817.09.2010 17:42

Ce numar :))

Alex88pl20.09.2010 10:01

Taste the Rainbow

skittles.jpg

Steaua1947^20.09.2010 12:31

E ceva interesant acolo la IQ

 

http://i53.tinypic.com/99l180.jpg

razvan2820.09.2010 13:22

Si mie chiar imi plac Skittles :wub:

Ro.OBert20.09.2010 15:11

1337 xD

dayra22.09.2010 21:13
:blink:

5_oferta_metro.jpg

razvan2822.09.2010 21:15

:))

 

Asta pt ungurii care vor gulas , le dam si gulas si autonomie si puIa

Daniel-Ionut23.09.2010 09:56

mamaaa :))))) :w00t:

si nici nu e scump.

MikStelista23.09.2010 10:01
mamaaa :)) ))) :w00t:

si nici nu e scump.

 

Iti vine si tie sa cumperi, nu?

Daniel-Ionut23.09.2010 10:05
Iti vine si tie sa cumperi, nu?

 

Nu ca nu-s ungur sa mananc gulas, prefer sarmalele romanesti.

Dar ma gandeam la altii :shifty:

dayra23.09.2010 10:10

:naughty:

 

 

 

20100913ladygagameatdre_1_.jpg

Alex88pl23.09.2010 10:53

parca e personaj din mass effect

razvan2823.09.2010 13:17

In ce hal arata , ea crede ca e o diva in moda , ca numai ea se imbraca asa , dar nu isi da seama cat de penibil arata.

S.S.Lazio23.09.2010 15:18

ce vreti ma daca vrea sa fie o copie a madonnei ..?

razvan2823.09.2010 15:24

Si Madonna a devenit in ultimul timp penibila , sa nu uitam de prestatia ei de la Bucuresti , unde oamenii au dat o gramada de bani ca sa stea in praf pana la glezne , sa o astepte doua ore ca sa auda playbackul ei si sfaturile despre cum sa traim in comuniune cu tiganii.Deci decat sa dai bani sa te duci la concertul unei asemenea persoane , mai bine ii donezi unei biserici sau faci un gest umanitar...

Lari23.09.2010 22:10

Deci uite de ce nu tre' sa ne mai drogam si nu mai tre' sa dam cu jula:

1.jpg

Steaua1947^24.09.2010 14:33

uitati titlu pe prost.ro

 

http://postimage.org/image/3l5hw138/

razvan2824.09.2010 21:24

Sport.ro e site de analfabeti.Deci cred ca daca ar fi facut de niste copii de clasa a 8a tot ar fi mai bun decat ce e acum.70 % din site e plin de pi2de , 25 % reclamele lor si restul stiri din sport.

Maye24.09.2010 22:59
condom-0-preview.jpg
Lari24.09.2010 23:26

Ce-i in ala, mah? Ailalta femeie gonflabila?

«1202122232445»