25.08.2010 03:49
trebuia sa rad ? nu mi-a iesit...
trebuia sa rad ? nu mi-a iesit...
La ei asa ceva facut in photoshop e articol de mare clasa ![]()

off: instigator, te intinzi.
on:


Iar Chuck Norris ? ![]()

![]()

Asta e fan Gigi.
Ba ce nasou are aia O.O
pofta buna ![]()
)) nu stiu care sa zic ca e mai tare ![]()
A doua mergea la ''Perle a la messenger" ![]()