FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1232425262745»
S.S.Lazio15.10.2010 14:02
te mananca in palma sa inteleg

 

:)))))

 

poate-l mananca stanga , sa primeasca bani . Parc-asa era .

danimarcu15.10.2010 14:44
:)))))

 

poate-l mananca stanga , sa primeasca bani . Parc-asa era .

 

Asa e,stanga pt primit.Dreapta se foloseste la dat... :D

S.S.Lazio15.10.2010 19:06
:))
AG15.10.2010 19:08
Pune si tu aici , sa nu ne mai chinuim noi sa o cautam.

 

ba.. nu e public.. il are un tov.. il tine asa... in caz de :))

Daniel-Ionut15.10.2010 19:09

Cum ba sa iti citezi propria postare? :blink:

navodarean15.10.2010 20:29

Iti trebuie ceva tupeu. =)

AG15.10.2010 20:44
Cum ba sa iti citezi propria postare? :blink:

vaii ...sa'mi bag pl :)) vroiam sa'l citez pe maye :))

Dragoshel16.10.2010 06:03

e topic de poze baaa

blindica16.10.2010 08:19

Cum sa vezi asa ceva ca ti se plimba pe pervaz :D ?

 

Fotografii_0337.jpg

Kellerman16.10.2010 08:28

Kill kill kill. :D

AG16.10.2010 08:59

33669_161272557234266_100000545693025_41

 

67403_161859707171883_100000435646383_40

Dragos_G16.10.2010 18:27
33669_161272557234266_100000545693025_41

Nu gasesc cuvantul potrivit sa descriu poza asta. E perfecta.

razvan2817.10.2010 01:26

E geniala poza :)))

S.Mariuss17.10.2010 06:01

prea tare :)))

Elvis18.10.2010 14:37

Ce a invatat asta de la noi :

prostul_universului.jpg

Daniel-Ionut18.10.2010 14:50

44908117177121676831100.jpg

 

68051117065071686076100.jpg

AG18.10.2010 14:50

o ia la ****

Azzido18.10.2010 15:10

.

elenabasescu.jpg

gop_011010_003.jpg

gop_011010_007.jpg

gop_011010_034.jpg

STARforce18.10.2010 15:19

Ce gayyyy sunt astia?

AG18.10.2010 15:31

te intereseaza vre'unu ?:)))

razvan2818.10.2010 17:09

Taci ca il faci gelos pe Daniel :))

Daniel-Ionut18.10.2010 17:29

Daca iti dau 2 palme dormi ca asta

 

10_vacations_45996_1192136513.jpg

S.Mariuss18.10.2010 19:40

Pot sa intreb care mi-a sters Postul ?

Daniel-Ionut18.10.2010 19:50
Pot sa intreb care mi-a sters Postul ?

 

Pot sa intreb ce post? ca nu apare nimic nicaieri.

S.Mariuss18.10.2010 20:27

logic ca nu apare pt ca fost sters de cnv.. plm era o poza cu EBa care am vazut ca e prin postul lui Azzido

 

in fine.. da-o plm.nu am chef sa ma cert pt un kkt de poza.

 

GO ON

«1232425262745»