te mananca in palma sa inteleg
)))
poate-l mananca stanga , sa primeasca bani . Parc-asa era .
te mananca in palma sa inteleg
)))
poate-l mananca stanga , sa primeasca bani . Parc-asa era .
)))
poate-l mananca stanga , sa primeasca bani . Parc-asa era .
Asa e,stanga pt primit.Dreapta se foloseste la dat... ![]()
Pune si tu aici , sa nu ne mai chinuim noi sa o cautam.
ba.. nu e public.. il are un tov.. il tine asa... in caz de ![]()
Cum ba sa iti citezi propria postare? ![]()
Iti trebuie ceva tupeu. =)
Cum ba sa iti citezi propria postare?![]()
vaii ...sa'mi bag pl
vroiam sa'l citez pe maye ![]()
e topic de poze baaa
Kill kill kill. ![]()


Nu gasesc cuvantul potrivit sa descriu poza asta. E perfecta.
E geniala poza
)
prea tare
)


o ia la ****
Ce gayyyy sunt astia?
te intereseaza vre'unu ?
)
Taci ca il faci gelos pe Daniel ![]()
Daca iti dau 2 palme dormi ca asta

Pot sa intreb care mi-a sters Postul ?
Pot sa intreb care mi-a sters Postul ?
Pot sa intreb ce post? ca nu apare nimic nicaieri.
logic ca nu apare pt ca fost sters de cnv.. plm era o poza cu EBa care am vazut ca e prin postul lui Azzido
in fine.. da-o plm.nu am chef sa ma cert pt un kkt de poza.
GO ON