Miko,pe praful asta tunez si carucioare de butelii ![]()
Miko,pe praful asta tunez si carucioare de butelii ![]()
Ai prins curaj sa scoti capul in lume,strutule?
Cu cine te certi ma?

![]()
Poza zilei! ![]()



Te-ai tuns? ![]()
Ieri, de dimineata.
Aia e un update la asta:


Gaboru:De ce tineai de mesaj?
Eu: De T
))
Specii diferite.
Elvise, tu postezi poze cu toate amantele tale sau doar cu unele? ![]()
Elvise, tu postezi poze cu toate amantele tale sau doar cu unele?![]()
Un DOMN nu spune ...
... dar nu este cazul meu . Este o fosta, de acum vreo 20 de ani . ![]()
![]()
Barem Bentley-ul il mai ai?

in sfarsit reusesc sa postez poza asta ![]()

Cea mai reusita fotografie a eclipsei de soare, realizata de un roman
Cea mai reusita fotografie a eclipsei partiale de Soare din 4 ianuarie 2011 a fost surprinsa de un roman, considera celebra revista de astronomie Sky&Telescope.
Fotograful, care "vaneaza" eclipse de vreo cinci ani, spune ca a avut un car de noroc.
Care sunt sansele sa fotografiezi o eclipsa si, in acelasi timp, un avion sa umbreasca la randu-i Soarele?
Cred ca destul de mici. Asa a gandit si editorul Sky&Telescope cand a ales fotografia lui Catalin Paduraru, drept cea mai buna imagine a eclipsei partiale de Soare din 4 ianuarie 2011.