FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze

«1252627282945»
Fane30.11.2010 20:42

Miko,pe praful asta tunez si carucioare de butelii :D

Daniel-Ionut30.11.2010 21:08
Ai prins curaj sa scoti capul in lume,strutule?

 

Cu cine te certi ma?

Dragos_G01.12.2010 10:23

copyofmaftei.jpg

:naughty:

Astristul19.12.2010 10:12

Poza zilei! :D

 

gala.jpg

AG19.12.2010 11:15
63646_171280036245696_100000911012516_33
Maye19.12.2010 22:04
fcsb.jpg
Daniel-Ionut20.12.2010 09:08

Te-ai tuns? :naughty:

Maye20.12.2010 11:53

Ieri, de dimineata.

Dragos_G20.12.2010 17:20

Aia e un update la asta:

 

post238451262792650.jpg

Kellerman20.12.2010 19:20
1376-317758-0.jpg
Bogdan20.12.2010 20:31
copyofmaftei.jpg

:naughty:

Gaboru:De ce tineai de mesaj?

Eu: De T

 

:))))

S.S.Lazio20.12.2010 21:08
:))))) =))
doar un fan30.12.2010 10:49

stereo

securedownload.jpeg

Elvis05.01.2011 19:07

Gandim la fel !

03042009009.jpg

David05.01.2011 19:21
1376-317758-0.jpg

Specii diferite.

Robert Aeroth06.01.2011 17:07

BEER POWER !!!!!!!

post-68319-1294333662.jpg

Elvis06.01.2011 20:28

...

Poza_Zilei.jpg

Lari06.01.2011 20:37

Elvise, tu postezi poze cu toate amantele tale sau doar cu unele? :D

Elvis06.01.2011 20:51
Elvise, tu postezi poze cu toate amantele tale sau doar cu unele? :D

Un DOMN nu spune ...

... dar nu este cazul meu . Este o fosta, de acum vreo 20 de ani . :D

:beer2:

red&blue_boy06.01.2011 20:53

Barem Bentley-ul il mai ai?

Robert Aeroth06.01.2011 21:25
Barem Bentley-ul il mai ai?

 

L-a dat la schimb pe un mercedes

post-68319-1294349151.jpg

aquilla07.01.2011 13:40
arguing_on_the_internet.jpg
Elvis07.01.2011 17:03
L-a dat la schimb pe un mercedes

Da, dar si pe ala l-am schimbat cu altul mai "bengos" :

RATB_Citaro_4170__385_.jpg

AG07.01.2011 17:05

in sfarsit reusesc sa postez poza asta :))

 

165556_178023198896785_100000673188235_4

Elvis07.01.2011 17:13

Cea mai reusita fotografie a eclipsei de soare, realizata de un roman

 

Cea mai reusita fotografie a eclipsei partiale de Soare din 4 ianuarie 2011 a fost surprinsa de un roman, considera celebra revista de astronomie Sky&Telescope.

 

Fotograful, care "vaneaza" eclipse de vreo cinci ani, spune ca a avut un car de noroc.

 

Care sunt sansele sa fotografiezi o eclipsa si, in acelasi timp, un avion sa umbreasca la randu-i Soarele?

 

Cred ca destul de mici. Asa a gandit si editorul Sky&Telescope cand a ales fotografia lui Catalin Paduraru, drept cea mai buna imagine a eclipsei partiale de Soare din 4 ianuarie 2011.

eclipsa_04.01.2011.jpg

«1252627282945»