CSA - Resita 29-27
CSA - Resita 29-27
Victorieeeeeeeeeeeeeeee. ![]()
Miercuri zi incarcata jucam la handbal, baschet si fotbal, la baschet ora 18 fotbal 21:30 la fotbal si la handbal nu se stie ora, la baschet si handbal sunt foarte importante meciurile si mai mult ca sigur va juca ambele seara de la aceasi ora. ![]()
Azi avem meci cu hcm constanta de la ora 12:00.
Meci greu..sar putea sa luam bataie
Azi avem cu Suceava de la ora 18. ![]()
Meci egal 28-28 in ultimul meci.
As avea si eu o intrebare pentru unul dintre reprezentantii peluzei SUD !
Sezonul acesta se va mai merge la meciuri ?
S-a mers si sezonul trecut cred ca te-ai trezit triziu.
Intrebarea mea a fost daca se va mai merge !
Faptul ca s-a mers sezonul trecut il stiu !
Pai daca nu merge Peluza Nord-VEST-SUD-EST, tu nu poti sa te duci la meciuri? Te duci pentru echipa, nu pentru cine ce cum unde care merge...
sportul este un fenomen social iar lumea merge la meciuri pentru multe alte lucruri, nu doar pt echipa ![]()
sportul este un fenomen social iar lumea merge la meciuri pentru multe alte lucruri, nu doar pt echipa![]()
Costi , tu esti in masura sa imi zici daca acest sezon Peluza Sud va mai merge la meciuri sau acest lucru nu a fost inca stabilit ?
Costi , tu esti in masura sa imi zici daca acest sezon Peluza Sud va mai merge la meciuri sau acest lucru nu a fost inca stabilit ?
Da ma..
Steaua debuteaza in noul sezon astazi: http://Steaua.ro/handbal/2011/09/10/Liga-n...hei-csa-Steaua/
Manie primul meci acasa cu Dinamo.
Pentru cei care vor sa vina cu masinile : e nevoie de rovinieta. Si politistilor din Chiajna le pace sa dea amenzi.
Daca le e foame.
Duminica 16.10.2011 ora 16 Csm Satu-Mare-Steaua
Suntem pe ultimul loc cred ca vom castiga cu astia
trebuie neaparat Victoria sa mai luam si noi o gura de Oxigen.
Sursa:data si ora meciului preluate de pe frh.ro
Prea mult optimism strica.
CSA Steaua 24-Csm Ploiesti 31 din pacate suntem tot pe ultimul LOC:(nu avem nici un PUNCT !!!
Urmatoarea etapa duminica 20.11.2011 ora 11:00 Energia Lignitul Targu-Jiu-CSA Steaua
Duminica 22.01.2012 ora 11:00 Csm Bucuresti-Steaua macar anul sa vina cu o VICTORIE Obligatoriu trebuie sa CASTIGAM ar fi rusinos sa RETROGRADAM pentru prima oara din istoria clubului,oamenii buni din conducere actionari/sponsori faceti ceva Steaua trebuie sa ramana in prima Liga de handbal FORZA Steaua !!!