FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1222324252639»
Dragos_G30.04.2011 09:10

CSA - Resita 29-27

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.04.2011 11:03

Victorieeeeeeeeeeeeeeee. :steag_cruce_invers:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE30.04.2011 11:39

Miercuri zi incarcata jucam la handbal, baschet si fotbal, la baschet ora 18 fotbal 21:30 la fotbal si la handbal nu se stie ora, la baschet si handbal sunt foarte importante meciurile si mai mult ca sigur va juca ambele seara de la aceasi ora. :(

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.05.2011 21:02

Azi avem meci cu hcm constanta de la ora 12:00.

MihaibZ06.05.2011 22:47

Meci greu..sar putea sa luam bataie

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.05.2011 08:25

Azi avem cu Suceava de la ora 18. :steag_cruce_invers:

f234567k21.05.2011 11:34
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.05.2011 18:07

Meci egal 28-28 in ultimul meci.

tottiSUD08.07.2011 20:55

As avea si eu o intrebare pentru unul dintre reprezentantii peluzei SUD !

Sezonul acesta se va mai merge la meciuri ?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE08.07.2011 23:50

S-a mers si sezonul trecut cred ca te-ai trezit triziu.

tottiSUD10.07.2011 12:14

Intrebarea mea a fost daca se va mai merge !

Faptul ca s-a mers sezonul trecut il stiu !

Daniel-Ionut11.07.2011 07:42

Pai daca nu merge Peluza Nord-VEST-SUD-EST, tu nu poti sa te duci la meciuri? Te duci pentru echipa, nu pentru cine ce cum unde care merge...

Costi11.07.2011 09:31

sportul este un fenomen social iar lumea merge la meciuri pentru multe alte lucruri, nu doar pt echipa :)

tottiSUD11.07.2011 09:57
sportul este un fenomen social iar lumea merge la meciuri pentru multe alte lucruri, nu doar pt echipa :)

 

Costi , tu esti in masura sa imi zici daca acest sezon Peluza Sud va mai merge la meciuri sau acest lucru nu a fost inca stabilit ?

south-side11.07.2011 10:08
:)) tu ce te astepti la vreun comunicat oficial. Lumea vine dupa cum simte. Cei care au venit sezonul trecut o sa vina si asta. Daca va exista vreun meci important se va incerca o mobilizare generala cuma fost cu Granolleros. Si atat. Aici nu e ca la oaste nu iei lumea cu arcanul. Poate ca in cazul in care echipa va pleca din Ghencea vor fi si sudisti care se vor reorienta la alte sporturi cum e asta. Sau la baschet unde s-a mai lipit lumea de echipa.
albanezul13.07.2011 19:58
Costi , tu esti in masura sa imi zici daca acest sezon Peluza Sud va mai merge la meciuri sau acest lucru nu a fost inca stabilit ?

Da ma..

f234567k09.09.2011 22:37
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.09.2011 11:35

Manie primul meci acasa cu Dinamo.

Stanici13.09.2011 15:26

Pentru cei care vor sa vina cu masinile : e nevoie de rovinieta. Si politistilor din Chiajna le pace sa dea amenzi.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.09.2011 15:39

Daca le e foame.

TURQOAZ14.10.2011 19:23

Duminica 16.10.2011 ora 16 Csm Satu-Mare-Steaua

Suntem pe ultimul loc cred ca vom castiga cu astia :steag_sah_mic: trebuie neaparat Victoria sa mai luam si noi o gura de Oxigen.

Sursa:data si ora meciului preluate de pe frh.ro

f234567k14.10.2011 20:27

Prea mult optimism strica.

TURQOAZ13.11.2011 15:33

CSA Steaua 24-Csm Ploiesti 31 din pacate suntem tot pe ultimul LOC:(nu avem nici un PUNCT !!!

Urmatoarea etapa duminica 20.11.2011 ora 11:00 Energia Lignitul Targu-Jiu-CSA Steaua

f234567k08.01.2012 03:15
Romania-Belarus, miercuri 11.01.2012, Sala Polivalenta, intrarea libera
TURQOAZ10.01.2012 19:37

Duminica 22.01.2012 ora 11:00 Csm Bucuresti-Steaua macar anul sa vina cu o VICTORIE Obligatoriu trebuie sa CASTIGAM ar fi rusinos sa RETROGRADAM pentru prima oara din istoria clubului,oamenii buni din conducere actionari/sponsori faceti ceva Steaua trebuie sa ramana in prima Liga de handbal FORZA Steaua !!!

«1222324252639»