FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1202122232439»
AG06.09.2010 15:26
Punem pariu AG-ule?:)))...dai unu mic daca vin?:)))

m'am lasat de sportu asta, am o luna .. de la meciul cu prazaria

 

dai o bere da'te dreq

S.S.Lazio06.09.2010 15:49

de ce sa dea el ? tu de ce nu dai ? labarnicule.

The Game06.09.2010 16:00

Mai bine ii dau eu o bere decat sa-mi dea AG-ul...da-l in plm ca asta-mi da sa beau pisoarca d-aia de bere gen Beck's Green Lemon sau Redd's :)))

Daniel-Ionut06.09.2010 16:14

Sa ma bag si eu in seama... SUNTETI OFFTOPIC! :yeahh:

bogdinho_AISS06.09.2010 16:32

de ce ?

dayra06.09.2010 16:40

Poate sunt off-topic, dar macar ei vorbesc de ce vor face la meciul de miercuri, nu fac post-hunting ca altii... :naughty:

AG06.09.2010 17:10

dayra va suferi miercuri la meci :)) sa chemati presa, cancan'ul

pytycrys07.09.2010 07:57

Cu ce ajung acolo din Pantelimon mah?

f234567k07.09.2010 08:37

Prima varianta: Iei metroul pana la Stefan cel Mare. Te duci in statie la Perla si iei orice autobuz vine doua statii. In intersectia aia de la Dorobanti are statie si 282. Ala te lasa chiar in fata la sala Lucian Grigorescu.

A doua varianta: Iei metroul pana la Gara de Nord si acolo are 282 statie pe partea opusa cu gara.

PrymarU07.09.2010 09:46

Merge cineva maine la meci , adica sa nu fiu sigur ?

Daniel-Ionut07.09.2010 11:30
Merge cineva maine la meci , adica sa nu fiu sigur ?

 

Iti dai seama ca nu o sa te trezesti acolo singurul spectator din sala :D

dayra07.09.2010 14:59
Prima varianta: Iei metroul pana la Stefan cel Mare. Te duci in statie la Perla si iei orice autobuz vine doua statii. In intersectia aia de la Dorobanti are statie si 282. Ala te lasa chiar in fata la sala Lucian Grigorescu.

A doua varianta: Iei metroul pana la Gara de Nord si acolo are 282 statie pe partea opusa cu gara.

 

Sau metrou pana la Aviatorilor si 5 min de mers pe jos.

S.S.Lazio07.09.2010 15:07

sa nu va astepte cainii pe la gurile de metrou,stimabililor :) ! grija mare.

stim cu totii ca ag e zgarcit si da de baut doar pisoarca gen redd's,cum ai spus si tu , the game , sau apa plata.

Daniel-Ionut07.09.2010 15:14

N-au venit la rugby, si vin la handbal...

Bogdan07.09.2010 16:18

Vin ca e in zona lor. La rugby nu au venit ca era lume multa.. la handbal nu se anunta un grup mare de suporteri sa-i sperie.

S.S.Lazio07.09.2010 17:37

fii serios , Daniel , cainii se prezinta doar cand suntem in numar mic si majoritatea copii. De multe ori au refuzat contactul cand am fost ca la rubgy. Si de cele mai multe ori au rupt o la fuga prin diferite sectii de politie.

lucianix07.09.2010 19:07

De la gara de Nord puteti lua si 182.Va lasa la sala Lucian Grigorescu.

De asemenea si de la Perla puteti face aceeasi manevra.Pentru a evita gurile de metrou de la Stefan cel Mare puteti veni cu metorul pana la Obor si 34 pana la Perla sau pana la Aviatorilor si 282 pana la sala.

Daniel-Ionut07.09.2010 20:36

Hai frate cu gurile voastre de metrou... la ora aia iese lumea de la servici, poate ca si eu ies de la servici :D

lucianix07.09.2010 22:41

Nu conteaza calea pe care se ajunge,conteaza sa fim cat mai multi :))

AG07.09.2010 23:00

eu zic una, tot eu fac alta.. bag pl in probleme..nu pot ajunge la meci :(

bogdinho_AISS08.09.2010 07:22
Nu conteaza calea pe care se ajunge,conteaza sa fim cat mai multi :))

 

asa e lucianix...ai dreptate...sa fim cat mai multi...Steaua are nevoie de fani oriunde ar fi... LUPTA Steaua !!!

puyol08.09.2010 07:59

Marius Novanc pe facebook:

 

A inceput un nou campionat, o noua etapa din viata mea. Lucrurile s au

cam schimbat.5 ani sub tricoul Stelei in care am adunat cele mai mari satisfacti, trairi,realizari pentru care am luptat cu sufletul. Mi

e dor de Steaua, de colegi, de vestiar, de suporteri, de tot ce a

insemnat pt mine aceasta perioada.N am scris nimic atunci cand am plecat pt ca

mi a fost greu. Mandru sa fiu stelist!

PrymarU08.09.2010 08:26

Deci pana la urma nu o sa fim multi :(?

Daniel-Ionut08.09.2010 08:27
eu zic una, tot eu fac alta.. bag pl in probleme..nu pot ajunge la meci :(

 

:finger: ma

Cum mai gasesc eu acum sala? :D

AG08.09.2010 09:40
:finger: ma

Cum mai gasesc eu acum sala? :D

te duci cu minodora, stie ea

«1202122232439»