Punem pariu AG-ule?)...dai unu mic daca vin?
)
m'am lasat de sportu asta, am o luna .. de la meciul cu prazaria
dai o bere da'te dreq
Punem pariu AG-ule?)...dai unu mic daca vin?
)
m'am lasat de sportu asta, am o luna .. de la meciul cu prazaria
dai o bere da'te dreq
de ce sa dea el ? tu de ce nu dai ? labarnicule.
Mai bine ii dau eu o bere decat sa-mi dea AG-ul...da-l in plm ca asta-mi da sa beau pisoarca d-aia de bere gen Beck's Green Lemon sau Redd's
)
Sa ma bag si eu in seama... SUNTETI OFFTOPIC! ![]()
de ce ?
Poate sunt off-topic, dar macar ei vorbesc de ce vor face la meciul de miercuri, nu fac post-hunting ca altii... ![]()
dayra va suferi miercuri la meci
sa chemati presa, cancan'ul
Cu ce ajung acolo din Pantelimon mah?
Prima varianta: Iei metroul pana la Stefan cel Mare. Te duci in statie la Perla si iei orice autobuz vine doua statii. In intersectia aia de la Dorobanti are statie si 282. Ala te lasa chiar in fata la sala Lucian Grigorescu.
A doua varianta: Iei metroul pana la Gara de Nord si acolo are 282 statie pe partea opusa cu gara.
Merge cineva maine la meci , adica sa nu fiu sigur ?
Merge cineva maine la meci , adica sa nu fiu sigur ?
Iti dai seama ca nu o sa te trezesti acolo singurul spectator din sala ![]()
Prima varianta: Iei metroul pana la Stefan cel Mare. Te duci in statie la Perla si iei orice autobuz vine doua statii. In intersectia aia de la Dorobanti are statie si 282. Ala te lasa chiar in fata la sala Lucian Grigorescu.A doua varianta: Iei metroul pana la Gara de Nord si acolo are 282 statie pe partea opusa cu gara.
Sau metrou pana la Aviatorilor si 5 min de mers pe jos.
sa nu va astepte cainii pe la gurile de metrou,stimabililor
! grija mare.
stim cu totii ca ag e zgarcit si da de baut doar pisoarca gen redd's,cum ai spus si tu , the game , sau apa plata.
N-au venit la rugby, si vin la handbal...
Vin ca e in zona lor. La rugby nu au venit ca era lume multa.. la handbal nu se anunta un grup mare de suporteri sa-i sperie.
fii serios , Daniel , cainii se prezinta doar cand suntem in numar mic si majoritatea copii. De multe ori au refuzat contactul cand am fost ca la rubgy. Si de cele mai multe ori au rupt o la fuga prin diferite sectii de politie.
De la gara de Nord puteti lua si 182.Va lasa la sala Lucian Grigorescu.
De asemenea si de la Perla puteti face aceeasi manevra.Pentru a evita gurile de metrou de la Stefan cel Mare puteti veni cu metorul pana la Obor si 34 pana la Perla sau pana la Aviatorilor si 282 pana la sala.
Hai frate cu gurile voastre de metrou... la ora aia iese lumea de la servici, poate ca si eu ies de la servici ![]()
Nu conteaza calea pe care se ajunge,conteaza sa fim cat mai multi ![]()
eu zic una, tot eu fac alta.. bag pl in probleme..nu pot ajunge la meci ![]()
Nu conteaza calea pe care se ajunge,conteaza sa fim cat mai multi![]()
asa e lucianix...ai dreptate...sa fim cat mai multi...Steaua are nevoie de fani oriunde ar fi... LUPTA Steaua !!!
Marius Novanc pe facebook:
A inceput un nou campionat, o noua etapa din viata mea. Lucrurile s au
cam schimbat.5 ani sub tricoul Stelei in care am adunat cele mai mari satisfacti, trairi,realizari pentru care am luptat cu sufletul. Mi
e dor de Steaua, de colegi, de vestiar, de suporteri, de tot ce a
insemnat pt mine aceasta perioada.N am scris nimic atunci cand am plecat pt ca
mi a fost greu. Mandru sa fiu stelist!
Deci pana la urma nu o sa fim multi
?
eu zic una, tot eu fac alta.. bag pl in probleme..nu pot ajunge la meci![]()
ma
Cum mai gasesc eu acum sala? ![]()
ma
Cum mai gasesc eu acum sala?
te duci cu minodora, stie ea