FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1192021222339»
*Alecs*03.09.2010 11:18

Meciul de azi de la Targu Jiu este transmis de DigiSport.

skp03.09.2010 16:25

Energia Pandurii Tg. Jiu-CSA Steaua Bucuresti 31-26 (16-14)

f234567k03.09.2010 17:47

Un rezultat normal. As putea sa spun ca nu ne-am facut de ras...

lucianix04.09.2010 23:18

Mai dureaza ceva timp pana se incheaga echipa noua a Stelei la handbal.Sper la o victorie in derby`ul ce urmeaza.

bogdinho_AISS05.09.2010 20:16

ma mir ca mai avem echipa de handbal...prin iulie mai erau doar Mazilu,novanc si cian pe la complexul din Ghencea se antrenau...

Edededi05.09.2010 21:10

miercuri la ora 18, etapa a 2-a in devans, Steaua-Dinamo, televizat pe digisport, in direct. . Sa puna cineva pe prima pagina va rog

Edededi05.09.2010 21:19

Cu totii la meci Miercuri 8 septembrie ora 18 la sala lucrian grigorescu (daca nu ma insel) .Sper sa fim in numar cat mai mare , macar de dragul meciului cu granollers :))

mihai02405.09.2010 23:46

prezent

AG06.09.2010 07:08
:D
AG06.09.2010 07:12

da'l naibii de TV, hai la meci!

pytycrys06.09.2010 09:16

Unde se joaca?

Edededi06.09.2010 09:42

sala lucian grigorescu

pytycrys06.09.2010 10:04

Unde mai e si asta?

Edit: Am gasit, e prin Floreasca.

bogdinho_AISS06.09.2010 10:06

pai acolo se vor desfasura majoritatea meciurile Stelei MFA... scuze...nu m-am exprimat bine...

dayra06.09.2010 10:24
pai acolo se desfasoara majoritatea meciurile Stelei MFA...

 

Atotstiutorule care esti tu, dupa 2 sezoane la Chiajna, e primul meci la Floreasca.Las-o moarta...

saptemai06.09.2010 10:26

si pe 20/21 noiembrie la lisabona vom juca impotriva benficai.

 

iar biletele de avion sunt inca ieftine pentru cei interesati. buc-mad (blueair), mad-lis (easy).

 

 

Ro.OBert06.09.2010 13:15

La care peluza iau bilet?

bogdinho_AISS06.09.2010 13:20

pai are sala din floreasca peluze??? =))

The Game06.09.2010 13:21

Prezent!!

 

Steaua inseamna CSA!!

dayra06.09.2010 13:22
La care peluza iau bilet?

 

Intrarea este libera.

bogdinho_AISS06.09.2010 13:43

stiti cumva cat de mare este sala ??? cati oameni pot intra ???

AG06.09.2010 14:23
Prezent!!

 

Steaua inseamna CSA!!

hai ma termina, mereu ai zis asa :))))) si nu ai venit

bogdinho_AISS06.09.2010 14:38

AG: lasa-l mah...poate vine acum :> ... sa nu-l subestimezi... :D:steag_cruce_invers::D

The Game06.09.2010 14:38
hai ma termina, mereu ai zis asa :))))) si nu ai venit

 

Punem pariu AG-ule?:)))...dai unu mic daca vin?:)))

RaMs3s06.09.2010 14:39
hai ma termina, mereu ai zis asa :))))) si nu ai venit

 

mai dubios ca The Game in viata mea nu am vazut ! :))

«1192021222339»