Vezi ca sunt font-uri si mai mari.
Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.
Vezi ca sunt font-uri si mai mari.
Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.
Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.
Cui ii pasa cu adevarat de echipa de handbal o sa vada indiferent de ce font folosesti, nu esti singura careia ii pasa... doar ai tu impresia asta.
Cui ii pasa cu adevarat de echipa de handbal o sa vada indiferent de ce font folosesti, nu esti singura careia ii pasa... doar ai tu impresia asta.
Doamne fereste de asa ceva...stiu si-s convinsa ca multora le pasa...o medie de maxim 200 de oameni la meciuri e "bine"...am vrut decat sa anunt,am sa editez,observ ca va deranjeaza,nu-i problema..multumesc!![]()
Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.
Calm down...nu e cazul sa exagerezi cu impresia asta ca esti singurul spectator al echipei de handbal.Daca nu ai vazut la fiecare meci 100 de insi din peluza, nu inseamna ca nu vine nimeni.In Cupa Romaniei, s-au facut deplasari din Bucuresti la Brasov, deci un pic de interes si de sustinere tot exista din partea unora. ![]()
Ar fi un gest frumos sa mergem si luni.
Calm down...nu e cazul sa exagerezi cu impresia asta ca esti singurul spectator al echipei de handbal.Daca nu ai vazut la fiecare meci 100 de insi din peluza, nu inseamna ca nu vine nimeni.In Cupa Romaniei, s-au facut deplasari din Bucuresti la Brasov, deci un pic de interes si de sustinere tot exista din partea unora.Ar fi un gest frumos sa mergem si luni.
Da,ar fi frumos...nu ma intereseaza daca-s din peluza sau nu,important e sa fie.Ok,cum se vrea acum..o seara buna:)
Cine-i Stelist Pur Sange il intereseaza orice sectie al clubului Steaua
2010-2011 sper sa fim CAMPIONII la toate !!!
ar fi bine sa se dea un comunicat,deoarece am aflat de la un prieten de discutiile de pe acest forum si multi ar putea sa le vada dar poate prea tarziu,ar fi frumos sa mergem luni
ar trebui sa se puna un comunicat pe prima pagina
ar fi bine sa se dea un comunicat,deoarece am aflat de la un prieten de discutiile de pe acest forum si multi ar putea sa le vada dar poate prea tarziu,ar fi frumos sa mergem luni
Deci,cati am fost mai?
...Exact ce spuneam,puteam sa scriu si cu caractere de 100:)))))
am fost vreo 6 ,oricum viitoru echipei de handbal e cam gri cu doar 4 jucatori din vechea echipa
am fost vreo 6 ,oricum viitoru echipei de handbal e cam gri cu doar 4 jucatori din vechea echipa
5..si Mazilu,dar n-a fost azi...eu,cred ca o sa fie bine!Muncitori juniorii...mai greu cu fotbalul:))
Din inima felicitarile mele cele mai sincere celor 6 care au fost prezenti. Respect!
Din inima felicitarile mele cele mai sincere celor 6 care au fost prezenti. Respect!
Poate altadata o sa fim mai multi:) Multumim!
Meciurile se vor disputa in Sala Lucian Grigorescu.Unde e sala?In floreasca,la 5 minute de stadionul cainilor,sa vedeti aventuri ![]()
Meciurile se vor disputa in Sala Lucian Grigorescu.Unde e sala?In floreasca,la 5 minute de stadionul cainilor,sa vedeti aventuri![]()
Derby la fiecare meci de handbal care o sa se joace pe Lucian Grigorescu ![]()
I-au dus tocmai la mama dracu` ![]()
Steaua a mai jucat in sala lucian grigorescu, si nu a fost rau, asa ca nu va mai plangeti,ca nu va bate nimeni
La Chiajna nu era bine, nici aici nu e bine? Macar sa vina lumea si sa umple sala pana la refuz cu Dinamo, resita si hcm.
Hai mai bine sa ne mutam si noi la Brasov cum a facut Dinamo, poate asa o sa fie lumea multumita.
Doua noutati la transferuri - Dan Ilies a semnat cu Suceava, Iulian Stamate cu CSM Bucuresti.
Hai mai bine sa ne mutam si noi la Brasov cum a facut Dinamo, poate asa o sa fie lumea multumita.
N-ar fi rau. ![]()
Meciurile se vor disputa in Sala Lucian Grigorescu.Unde e sala?In floreasca,la 5 minute de stadionul cainilor,sa vedeti aventuri![]()
Aventuri? Poate la meciul direct...in rest, te asigur ca este liniste si pace pe acolo.
Si o veste buna in tot noianul de plecari - Adrian Vasile a semnat cu Steaua.
Conform handbalvolei.ro a venit si interul stanga Ștefan Birtalan Jr. al treilea marcator al ligii nationale masculine (152 de goluri pentru CSM Satu Mare).
Astazi de la ora 18: Energia Lignitul Pandurii Tg. Jiu-CSA Steaua Bucuresti
Miercuri, ora 18, Sala Lucian Grigorescu: CSA Steaua Bucuresti-Dinamo Municipal Brasov
Multzam!