FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1181920212239»
stelista_pe_viata09.07.2010 17:05
Vezi ca sunt font-uri si mai mari.

 

 

Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.

mstef09.07.2010 17:09
Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.

 

Cui ii pasa cu adevarat de echipa de handbal o sa vada indiferent de ce font folosesti, nu esti singura careia ii pasa... doar ai tu impresia asta.

stelista_pe_viata09.07.2010 17:20
Cui ii pasa cu adevarat de echipa de handbal o sa vada indiferent de ce font folosesti, nu esti singura careia ii pasa... doar ai tu impresia asta.

 

 

Doamne fereste de asa ceva...stiu si-s convinsa ca multora le pasa...o medie de maxim 200 de oameni la meciuri e "bine"...am vrut decat sa anunt,am sa editez,observ ca va deranjeaza,nu-i problema..multumesc!;)

dayra09.07.2010 17:20
Pai,sa se vada...;)bine,am impresia ca si daca scriu cu 20;) n-are sa vada nimeni...asta e.

 

Calm down...nu e cazul sa exagerezi cu impresia asta ca esti singurul spectator al echipei de handbal.Daca nu ai vazut la fiecare meci 100 de insi din peluza, nu inseamna ca nu vine nimeni.In Cupa Romaniei, s-au facut deplasari din Bucuresti la Brasov, deci un pic de interes si de sustinere tot exista din partea unora. :)

Ar fi un gest frumos sa mergem si luni.

stelista_pe_viata09.07.2010 17:23
Calm down...nu e cazul sa exagerezi cu impresia asta ca esti singurul spectator al echipei de handbal.Daca nu ai vazut la fiecare meci 100 de insi din peluza, nu inseamna ca nu vine nimeni.In Cupa Romaniei, s-au facut deplasari din Bucuresti la Brasov, deci un pic de interes si de sustinere tot exista din partea unora. :)

Ar fi un gest frumos sa mergem si luni.

 

 

Da,ar fi frumos...nu ma intereseaza daca-s din peluza sau nu,important e sa fie.Ok,cum se vrea acum..o seara buna:)

TURKU11.07.2010 14:03

Cine-i Stelist Pur Sange il intereseaza orice sectie al clubului Steaua :steag_cruce_invers: 2010-2011 sper sa fim CAMPIONII la toate !!!

mihai02411.07.2010 15:28

ar fi bine sa se dea un comunicat,deoarece am aflat de la un prieten de discutiile de pe acest forum si multi ar putea sa le vada dar poate prea tarziu,ar fi frumos sa mergem luni

Edededi11.07.2010 15:31

ar trebui sa se puna un comunicat pe prima pagina

stelista_pe_viata12.07.2010 17:51
ar fi bine sa se dea un comunicat,deoarece am aflat de la un prieten de discutiile de pe acest forum si multi ar putea sa le vada dar poate prea tarziu,ar fi frumos sa mergem luni

 

 

Deci,cati am fost mai?:))...Exact ce spuneam,puteam sa scriu si cu caractere de 100:)))))

mihai02412.07.2010 18:05

am fost vreo 6 ,oricum viitoru echipei de handbal e cam gri cu doar 4 jucatori din vechea echipa

stelista_pe_viata12.07.2010 18:15
am fost vreo 6 ,oricum viitoru echipei de handbal e cam gri cu doar 4 jucatori din vechea echipa

 

5..si Mazilu,dar n-a fost azi...eu,cred ca o sa fie bine!Muncitori juniorii...mai greu cu fotbalul:))

puyol12.07.2010 21:07

Din inima felicitarile mele cele mai sincere celor 6 care au fost prezenti. Respect!

stelista_pe_viata13.07.2010 09:39
Din inima felicitarile mele cele mai sincere celor 6 care au fost prezenti. Respect!

 

Poate altadata o sa fim mai multi:) Multumim!

mihai02413.07.2010 10:49

Meciurile se vor disputa in Sala Lucian Grigorescu.Unde e sala?In floreasca,la 5 minute de stadionul cainilor,sa vedeti aventuri :))

Nyghty13.07.2010 11:57
Meciurile se vor disputa in Sala Lucian Grigorescu.Unde e sala?In floreasca,la 5 minute de stadionul cainilor,sa vedeti aventuri :))

 

Derby la fiecare meci de handbal care o sa se joace pe Lucian Grigorescu :))

 

 

Daniel-Ionut13.07.2010 12:05

I-au dus tocmai la mama dracu` :dry:

AG13.07.2010 12:22

Steaua a mai jucat in sala lucian grigorescu, si nu a fost rau, asa ca nu va mai plangeti,ca nu va bate nimeni

f234567k13.07.2010 12:29

La Chiajna nu era bine, nici aici nu e bine? Macar sa vina lumea si sa umple sala pana la refuz cu Dinamo, resita si hcm.

Padrese13.07.2010 12:45

Hai mai bine sa ne mutam si noi la Brasov cum a facut Dinamo, poate asa o sa fie lumea multumita.

 

 

Doua noutati la transferuri - Dan Ilies a semnat cu Suceava, Iulian Stamate cu CSM Bucuresti.

RobYnho13.07.2010 12:51
Hai mai bine sa ne mutam si noi la Brasov cum a facut Dinamo, poate asa o sa fie lumea multumita.

 

N-ar fi rau. :))

dayra13.07.2010 12:53
Meciurile se vor disputa in Sala Lucian Grigorescu.Unde e sala?In floreasca,la 5 minute de stadionul cainilor,sa vedeti aventuri :))

 

Aventuri? Poate la meciul direct...in rest, te asigur ca este liniste si pace pe acolo.

Padrese13.07.2010 13:37

Si o veste buna in tot noianul de plecari - Adrian Vasile a semnat cu Steaua.

cristi cosor16.07.2010 14:59

Conform handbalvolei.ro a venit si interul stanga Ștefan Birtalan Jr. al treilea marcator al ligii nationale masculine (152 de goluri pentru CSM Satu Mare).

skp03.09.2010 10:44

Astazi de la ora 18: Energia Lignitul Pandurii Tg. Jiu-CSA Steaua Bucuresti

Miercuri, ora 18, Sala Lucian Grigorescu: CSA Steaua Bucuresti-Dinamo Municipal Brasov

Lari03.09.2010 10:49

Multzam!

«1181920212239»