Cred ca merita incercat, poate printr-o promovare cum trebuie prin presa si pe la TV , reusim sa strangem o suma de bani cat mai mare. Ma gandesc ca daca aratam ca nu vrem desfiintarea echipei , se gasesc si niste sponsori sa bage bani. O idee buna mi se pare si cea a unui mars de solidaritate , cum am zis si mai sus. De ce sa regretam mai tarziu ca n-am incercat?
Mi se pare o idee foarte buna,ar trebui sa luam si noi in calitate de suporteri atitudine...sa nu lasam handbalul stelist sa dispara!!!!!! Si plus de asta ar trebui sa vina cat mai multa lume la sala...la toate meciurile de acasa din sezonul trecut...sala a fost pe jumatate,asta in conditiile in care oricum sala e foarte mica,poate cu exceptia meciurilor cu C-ta si Resita...in rest...
...multi spun ca:"da,ar trebui sa facem ceva" dar cand e vorba sa vina sa-i sustina...nu mai sare nimeni....pacat...
