In vara echiapa militara s-a intarit si doreste castigarea titlului national ar fi bine sa mergem sa sustinem echipa noastra in aceasta lupta.
ETAPA a II-a 18.09.'05
Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti
... dar Dinamo are si obiceiul de a mai juca la Buzau .Tinand cont ca meciul are o probabilitate mare de a fi transmis s-ar putea sa se dispute de la ora 17 , dar din lipsa de informatii nu am gasit si ora exacta de disputare si nici sala.
