FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«12339»
ADRIAN PACURAR14.09.2005 04:19

In vara echiapa militara s-a intarit si doreste castigarea titlului national ar fi bine sa mergem sa sustinem echipa noastra in aceasta lupta.

ETAPA a II-a 18.09.'05

Dinamo Bucuresti - Steaua Bucuresti

 

... dar Dinamo are si obiceiul de a mai juca la Buzau .Tinand cont ca meciul are o probabilitate mare de a fi transmis s-ar putea sa se dispute de la ora 17 , dar din lipsa de informatii nu am gasit si ora exacta de disputare si nici sala.

reddog14.09.2005 13:28

Titlul la handbal??? Nici chiar asa. Nu prea aveti sanse in fata altor echipe de prestigiu. Spuneti-le voi care sunt. :wink:

Grinch14.09.2005 15:51

anul asta rupe UZTEL ! :))

ADRIAN PACURAR15.09.2005 04:11
Titlul la handbal??? Nici chiar asa. Nu prea aveti sanse in fata altor echipe de prestigiu. Spuneti-le voi care sunt. :wink:
inainte de a vorbi catelandrule mai bine intereseazate de achizitiile facute.
Padrese16.09.2005 05:06

Meciul se va disputa sambata de la 5 cel mai probabil la sala floreasca (la buzau stiu ca jucau doar in competitiile europene pt a strange mai mult public - mai stim noi asta de la alta sectie :lol: )

ADRIAN PACURAR16.09.2005 12:37

Ora 17 sala Lucian Grigorescu , deci va asteptam acolo.

reddog20.09.2005 10:15
Titlul la handbal??? Nici chiar asa. Nu prea aveti sanse in fata altor echipe de prestigiu. Spuneti-le voi care sunt. :wink:
inainte de a vorbi catelandrule mai bine intereseazate de achizitiile facute.

 

 

Ce spuneai Adriane? Catelandrii v-au cam batut, ca sa nu mai spun ca pe la inceput era 13-6 cu tot cu achizitiile voastre. S-a vazut cine e campioana. La handbal nu avem decat doua adversare: Constanta si Baia Mare.

 

Totusi pe acel blond, cum naiba il chema, nu as putea spune ca nu l-as vrea la Dinamo Baumit.

ADRIAN PACURAR20.09.2005 18:19

Mai caine d , pe Baia-Mare am spulberat-o si vedem noi ce se intampla campionatul e lung.

ADRIAN PACURAR20.09.2005 18:55

ETAPA a III-a 22.09.'05

Steaua Bucuresti- Romvag Caracal

ADRIAN PACURAR20.09.2005 19:30

ETAPA a IV-a 25.09.'05

 

 

 

CSM Medgidia- Steaua Bucuresti

 

ETAPA a V-a 02.10.'05

 

 

 

Steaua Bucuresti-UCM Resita

 

ETAPA a VI-a 09.10.'05

 

Steaua Bucuresti-HCM Constanta

 

ETAPA a VII-a 16.10.'05

 

 

Politehnica Iasi-Steaua Bucuresti

 

 

 

ETAPA a VIII-a 23.10.'05

 

 

 

Steaua Bucuresti-Uztel Ploiesti

 

ETAPA a IX-a 06.11.'05

 

 

Energia Lignitul Pandurii Tg.Jiu-Steaua Bucuresti

 

 

 

ETAPA a X-a 13.11.'05

 

Steaua Bucuresti-CSM Leonardo Oradea

 

ETAPA a XI-a 20.11.'05

 

 

 

Dinamo Brasov-Steaua Bucuresti

 

 

ETAPA a XII-a 04.12.'05

 

 

Steaua Bucuresti-Univ. Poli. Izomet. Timisoara

 

ETAPA a XIII-a 11.12.'05

 

 

Armat. Univ. Agron. Cluj-Steaua Bucuresti

reddog23.09.2005 14:13

Merci pentru program. Dar Dinamo? Nu ma pui la curent si cu ai mei? Hai nu fii rau.

Intr-adevar, campionatul e lung, dar in fnal, THERE CAN BE ONLY ONE! :wink:

noname23.09.2005 16:27

Dinamo a luat bataie de la HCM constanta. hai re

SteauaToronto28.01.2006 07:27

Cu intarziere va prezentam cateva poze din meciul castigat de echipa noastra Steaua, la handbal in compania echipei KA Akureyri

 

Aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/pictu...lery/2104005247

ultras200619.02.2006 11:44

aaaa

ultras200619.02.2006 11:49

aaaa

alex ripper19.02.2006 19:31

returul campionatului de handbal a inceput...detalii despre Liga nationala www.frh.ro

ultras200619.02.2006 20:39

aaaa

Allen25.02.2006 21:12

Sambata viitoare de la ora 19 este meciul retur cu cei de la Skopjie, baietii pierzand in tur la doar 4 goluri. Probabil se va juca la Polivalenta. Prezenta obligatorie!

ultras200626.02.2006 10:29

aaaa

cormoranul26.02.2006 13:31

fratilor, la fotbal suntem meci de meci alaturi de echipa noastra. am fost si la hochei,purtand-o pe Steaua suki spre un nou titlu de campioana. acum haideti sa mergem sa umplem sala polivalenta sambata pt a ajuta si echipa noastra de handbal in incercarea ei de a avea un parcurs cat mai lung in cupele europene..asa ca lasati totul la o parte si haideti sa facem o atmosfera de zile mari (asa cum stim numai noi) sa le facem macedonenilor viata cat mai grea..ati vazut ieri in meciul tur ce atmosfera a fost??

ultras200627.02.2006 09:11

aaaa

I.N.Money04.03.2006 21:55

Steaua se califica intr-o semifinala de cupa Europeana...cea mai mare performanta in ultimii 16 ani...dupa un meci fantastic in Sala Polivalenta in dauna lui Vardar Skopje....Bravo Baieti...

armanovici04.03.2006 22:06

SENZATIONAL!!!

 

Atmosfera fantastica..

 

Echipa pe masura.

 

Am avut emotii dar Steaua pe final a spulberat macedonenii!

 

Imagini la videonews!

horse3704.03.2006 22:43

bai santeti nebuni!!! mamica mea, de cand nu am mai vazut asa ceva! asta-i echipa asa si galeria. de minune fratilor. cred ca macedonenii in ultimele 7' au fost facuti mat si de cei 5000 de nebuni ros/albastrii ce au stiut sa-si poarte echipa la victorie.

felicitari echipei!

mandru ca sant stelist!

FANATIK RED-BLUE07.03.2006 03:44
Campioni la fotbal, campioni la hochei, campioni la hanbal, campioni pretutindeni!
«12339»