FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«123439»
adrian_no109.03.2006 11:14

daca nu luam Cupa UEFA sigur luam cupa challenge!!!!!!!!!!!! ;););)

reddog17.03.2006 01:52

Se prea poate. dar in Cupa Romaniei ce faceti, treceti de Resita acum duminica?

cormoranul20.03.2006 18:26

stiti cumva daca se pun bilete in vanzare pentru meciul de sambata cu medvescak? ma gandesc ca dupa imbulzeala de la meciul cu vardar,organizatorii nu vor mai lasa intrarea libera. dar sa vedem..astept raspunsurile voastre in caz ca aveti informatii.

cormoranul22.03.2006 16:06

am aflat azi ca intrarea va fi libera. asa ca sambata la 17:15 la sala polivalenta trebuie sa fim alaturi de echipa noastra in incercarea ei de a ajunge in finala challenge cup.

Mirel_Radoi23.03.2006 11:01

ai dreptate .suntem campioni la orice

I.N.Money25.03.2006 19:09

Felicitari baieti...ati invins desi ati fost dezavantajat de arbitrii....bafta la Zagreb...sa ne faceti mandrii..

antonika28.03.2006 02:14

ba a fost o magarie totala sambata, am ajuns la 4.30 si n-au mai vrut sa ne lase sa intrem si au mai ramas vreo 200-300 de baieti p afara de nebuni, a fost organizare de kakat

bure28.03.2006 09:44

Bravo baieti, meci frumos...se pare ca incet incet revenim si noi in cea ce priveste acest sport. Sper sa-l batem pe croati si la Zagbreb si sa mergem mai departe... :P

fiara701.04.2006 17:27

BRAVO!!!! Steaua in finala!!!!

nitnerolf01.04.2006 17:36

Asa e nu mi-a venit sa cred am luat bataie la un gol diferenta..jucam in finala cu niste portughezi...mi se pare ca finala e tur-retur nu?

Forza Steaua!!

I.N.Money01.04.2006 17:36

Pur si simplu FABULOS,suntem mandrii de voi baieti !!!!! sunteti niste eroi !!!

***alex***01.04.2006 18:24

EEEEEEEEEEE!!! Finala la Bucuresti! Sper sa jucam returul aici, stie cineva cu ce echipa jucam finala??? Bv Baieti, Bv Steaua!!!

antonika05.04.2006 06:51

pacat de HCM... dar Steaua e noua echipa a momentului, nimik nu ne sta in calea cupei, o sa jucam cu cupa pe masa la Bucuresti. o so castigam!!!!

ktalyn28.08.2006 14:56

Cea mai mare bucurie la un meci de handbal a fost

 

victoria cu macedonenii care ne'a adus klifikrea in

 

semifinale....m'am simtit in al 9lea cer, la multe

 

meciuri de fotbal din cupele europene castigate nu am

 

fost mai bucros k la acel meci..!

 

 

Multumim Steaua!!!

apparte09.09.2006 17:55

Prima etapa din campionat si-am facut ecarisaj cu cateii care au buget de 1 mil euro 8O 8O 8O !!!!Marturisesc ca la 21-16 pt ei nu-mi venea sa ma uit la meci,dar finalul a meritat!VICTORIE!!!!!!!!!!!

ktalyn10.09.2006 16:40

Felicitari baietilor ...niste caractere extraordinare care se lupta pana'n ultima secunda...asta e tot ce'si poate dori un suporter ...! Sper sa continue tot asa si sa ne faca o surpriza la sf campionatului!

Bogdan4Steaua20.11.2006 23:56

"Radu Voina preia Steaua

 

Radu Voina l-a inlocuit luni pe Vasile Stanga la carma tehnica a echipei de handbal a Stelei.

 

Comitetul Director al clubului de handbal Steaua a decis sa il aduca pe Voina antrenor la Steaua in locul lui Stanga, acesta din urma ramanand pe postul de director tehnic.

 

Radu Voina este unul dintre cei mai emblematici jucatori de handbal de la Steaua, fiind la aceasta ora un antrenor cu mare experienta.

 

Radu Voina a condus luni seara primul antrenament al Stelei, revenind in curtea ros-albastra pentru prima oara dupa anul 1991, cand a pus punct unui mandat de 10 ani. "

 

Sursa: Onlinesport

str8_gangsta02.02.2007 21:39

Sambata, cu incepere de la orele 19, in sala Floreasca, va avea loc eternul derby Dinamo-Steaua, meci contand pentru prima etapa a returului Diviziei Nationale la handbal. In tur, Steaua a castigat cu scorul de 31-29, in ultimele minute ale partidei.

 

Partida Dinamo-Steaua va fi televizata de TV Sport, sambata, de la orele 19.

 

Sursa: stelisti.ro

Maine cu totii la Floreasca! fular-campionii steag2

cichicean200004.02.2007 09:28

Cam nasol! Nu mai vorbeste nimeni dupa "meci" :lol: :lol: :lol: Ce liniste dubioasa...

Bogdan4Steaua04.02.2007 14:53

Partida Dinamo - Steaua nu s-a disputat datorita proastei organizari a celor de la Dinamo, lucrurile degenerand in tribune.

 

Dinamo risca sa piarda meciul la masa verde(0-10). Totusi, am fi preferat sa ii invingem pe teren, dar acest lucru nu a fost posibil.

 

Later edit: pana la urma meciul a fost reprogramat si se va desfasura cu portile inchise.

Bogdan4Steaua21.02.2007 18:54

saniaqt7.jpg

 

La finalul meciului castigat stelisti impotriva rivalilor de la Dinamo(27-34), interul Alin Sania, unul dintre cei mai buni jucatori de pe teren a declarat ca ramane la Steaua in continuare, desi in presa se vorbea tot mai insistent despre un posibil transfer la NK Zagreb.

 

Craioveanul Sania urmeaza sa isi prelungeasca contractul cu Steaua in perioada urmatoare.

Virgil24.02.2007 16:55

În etapa a XVIII-a a Ligii nationale masculine de handbal, Steaua a învins în deplasare, cu 32-28 (21-15) pe Bucovina Suceava. Joi, 1 martie, de la ora 19, echipa lui Radu Voina va întâlni, în derby-ul campionatului, HCM Constanta.

Sursa : [site din caracatita Gazetei Sporturilor]

Bogdan4Steaua01.03.2007 21:29

La capatul unui meci electrizant, Steaua a invins HCM Constanta cu scorul de 29-27, relansand practic campionatul.

 

Baietii au demonstrat ca umilinta aplicata celor de la Dinamo acum doua etape nu a fost intamplatoare.

 

"Nimeni nu se astepta sa mai castigam, dupa o prima repriza catastrofala. Am avut si sansa pentru ca baietii nu au reuntat niciun moment la lupta si pentru aste merita felicitati."

 

Radu Voina

 

Bravo Steaua! Bravo baieti!

Dragoshel02.03.2007 12:49

Tin sa precizez ca mergem mai bine la handbal decat la fotbal:)) o victorie cu HCM este ca si un titlu castigat, sper sa o ducem tot asa:)

BV baieti!!

morph3o07.03.2007 20:17

merge cineva la meci sambata.? la tg-Jiu

«123439»