FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1212223242539»
pytycrys08.09.2010 17:11

Ce au facut baietii?

bogdinho_AISS08.09.2010 17:17

27-27 ... Mazilu a egalat dramatic in ultima faza ... e destul de bine ... FORZA Steaua :steag_cruce_invers: !!!

lucianix08.09.2010 19:14

Frumos meci,pacat de rezultat.Pacar de arbitraj.Puteam sa`i batem.

 

Data viitoare sper la o galerie mult mai numeroasa si la o victorie categorica din partea CSA.

Tz3pI08.09.2010 20:14

Ar trebui sa fim foarte multumiti de rezultat. Felicitari lui Mazilu pentru golul din ultima secunda!

red&blue_boy08.09.2010 20:18
Ar trebui sa fim foarte multumiti de rezultat.

Asa e...

STARforce08.09.2010 20:38

Toate ca toate as vrea sa le multumesc celor care s-au transpirat la maxim si au incercat sa ingaime ceva acolo ca sa sustina echipa!

 

 

PrymarU10.09.2010 05:20

A fost frumos cu totusi ca trebuia sa fim mai multi :) , dar poate data viitoare o sa fim multi .

skp12.09.2010 08:51

"U" Transilvania Cluj-CSA Steaua Bucuresti 27-25 (16-10)

Urmatorul meci, 25.09.2010, CSA Steaua-HC Odorhei, echipa care a invins ieri pe HCM Constanta cu 37-28.

PrymarU09.10.2010 10:10

Haideti la meci azi ?

AG09.10.2010 10:14

qui :D

Daniel-Ionut05.11.2010 18:19

Steaua.png VSstiinta_bacau.png

Steaua

Stiinta Bacau

data: 6 Noiembrie 2010

ora: 17:00

Locatie: Sala Floreasca (Bucuresti)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE05.11.2010 19:29

Prezent. :steag_cruce_invers:

saptemai06.11.2010 21:31

ce-a patit freddy?!

zob7907.11.2010 09:14
ce-a patit freddy?!

un hemoroid buclucas...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE03.02.2011 22:46

Care merge la Constanta sambata? :hmmm:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.02.2011 16:20

Sambata ora 12:00, sala lucian grigorescu cu energia tirgu Jiu.

leoSUD25.03.2011 13:06

Astazi de la ora 20:00, sala Lucin Grigorescu: Steaua - "U" Cluj

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.03.2011 14:04

Hadeti la meci,au nevoie de noi macar sa fim cati am fost la volei. :steag_cruce_invers:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.03.2011 21:11

Ce multi am fost.............

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE06.04.2011 22:33

Vineri 8 aprilie de la ora 20:00 avem meci cu Baia Mare.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.04.2011 13:53

Hadeti la meci. forzateaua

STARforce07.04.2011 14:29

Cica se desfinteaza sectia de handbal :(

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE07.04.2011 16:21

Inca un motiv sa venim cati mai multi.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE18.04.2011 19:20

Manie cu Satu Mare de la ora 20:00. forzateaua

leoSUD18.04.2011 22:26

De cand n-am mai cantat la handbal.. ultima oara erau tiganii cu goarne :|

«1212223242539»