Ce au facut baietii?
Ce au facut baietii?
27-27 ... Mazilu a egalat dramatic in ultima faza ... e destul de bine ... FORZA Steaua
!!!
Frumos meci,pacat de rezultat.Pacar de arbitraj.Puteam sa`i batem.
Data viitoare sper la o galerie mult mai numeroasa si la o victorie categorica din partea CSA.
Ar trebui sa fim foarte multumiti de rezultat. Felicitari lui Mazilu pentru golul din ultima secunda!
Ar trebui sa fim foarte multumiti de rezultat.
Asa e...
Toate ca toate as vrea sa le multumesc celor care s-au transpirat la maxim si au incercat sa ingaime ceva acolo ca sa sustina echipa!
A fost frumos cu totusi ca trebuia sa fim mai multi
, dar poate data viitoare o sa fim multi .
"U" Transilvania Cluj-CSA Steaua Bucuresti 27-25 (16-10)
Urmatorul meci, 25.09.2010, CSA Steaua-HC Odorhei, echipa care a invins ieri pe HCM Constanta cu 37-28.
Haideti la meci azi ?
qui ![]()
VS
Steaua
Stiinta Bacau
data: 6 Noiembrie 2010
ora: 17:00
Locatie: Sala Floreasca (Bucuresti)
Prezent. ![]()
ce-a patit freddy?!
ce-a patit freddy?!
un hemoroid buclucas...
Care merge la Constanta sambata? ![]()
Sambata ora 12:00, sala lucian grigorescu cu energia tirgu Jiu.
Astazi de la ora 20:00, sala Lucin Grigorescu: Steaua - "U" Cluj
Hadeti la meci,au nevoie de noi macar sa fim cati am fost la volei. ![]()
Ce multi am fost.............
Vineri 8 aprilie de la ora 20:00 avem meci cu Baia Mare.
Hadeti la meci. ![]()
Cica se desfinteaza sectia de handbal ![]()
Inca un motiv sa venim cati mai multi.
Manie cu Satu Mare de la ora 20:00. ![]()
De cand n-am mai cantat la handbal.. ultima oara erau tiganii cu goarne ![]()