FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1131415161739»
Daniel-Ionut02.05.2010 11:09

Greu, foarte greu... :unsure:

dayra02.05.2010 11:15

Ce gol in ultima secunda a primei reprize! :photo:

nemilosul02.05.2010 11:41

Ce portar de guma avem,dacă nu ne calificam 80% e vina portarului nostru de 2 lei care face balet in poarta

Daniel-Ionut02.05.2010 11:43

Apara Cenusaaaa!

 

Georgescu este omul meciului pana acum.

Da'le domnul Geo, da'e domnul Geoo!

Alexandru H.02.05.2010 11:52

Ne-am batut joc de meci! Portar mediocru si ratari copilaresti...

BAF-kimi02.05.2010 11:53

Sa-mi bag pl cat rateaza. :| 27-21 :|

dayra02.05.2010 11:56

Cartonas rosu pentru Georgescu. :no:

Daniel-Ionut02.05.2010 12:04

Pacat... :no:

Asta a fost... the end...

MoWeed02.05.2010 12:06

Am pierdut calificarea de-a dreptul prosteste. Spaniolii nu ne-au fost superiori cu absolut nimic.

Diferenta au facut-o eliminarile noastre prostesti, ratarile copilaresti si prestatia foarte slaba a lui Ivezic.

Pacat, am ratat calificarea in cel mai pur stil romanesc, ne-am inecat ca tiganii la mal

nemilosul02.05.2010 12:07

In ambele manse portarul nostru a fost traista nu avem cum sa ne calificam intr-o finala europeană cu balerină in poarta trebuie cautat neaparat alt portar e imposibil sa nu aperi nimiccc.mai bine luam un gras de 130kg il bagam in poarta si ne scoatem mult mai bine decat cu balerina din poarta noastra

Stanici02.05.2010 12:08

Asta e. Pacat...

LanDSharK02.05.2010 12:10

Mare pacat. Inexplicabile acele 10 minute in care catalanii s-au distantat decisiv. :| si cat de mult asteptam finala la Bucuresti...

4steaua02.05.2010 12:11

Pacat, mare pacat.apararea si poartea au mers foarte slab astazi.nu-l putem acuza pe ivezic de ratarea calificarii, fara el nu ajungeam nici in sferturi

gabitzubrasov02.05.2010 12:17

SUNTEM MANDRI DE VOI /SUNTEM MANDRI DE VOI :steagcruce:

 

trist dar asta este,toti ne-am fi dorit finala si am crezut in ea...mergem mai departe

 

PS CEI DIN Brasov SUNT ASTEPTATI MIERCURI DE LA ORA 18 SA-I FELICITE PE BAIETI SI SA-I SUSTINA IN MECIU CU rom cri Brasov.HAIDETI SA FACEM GALAGIEEEEEEE

 

ps2 scz de caps lock

red&blue_boy02.05.2010 12:56

Asta e...E bine ca am ajuns si in semifinale...Prea mult am ratat aiurea,iar seria aia din final,cand spaniolii marcau in continuu,iar noi nici din 7 metrii...De necrezut...Acum se destrama si echipa,nu cred sa se gaseasca cineva sa bage bani,sa mentina acelasi nivel.

bogdanbog02.05.2010 14:29

Pacat...la handbal, daca nu ai portar, esti pierdut, si in meciul asta, am avut mare nevoie de el. Pacat...Oricum, capul sus baieti!

mq_messi02.05.2010 14:43

sper ca la urmatorul meci in campionat sa venim in nr cat mai mare la chiajna si sa aratam ca nu suntem suporteri de rezultat

Daniel-Ionut02.05.2010 14:52

Aiurea... acum din nou la Chiajna :huh:

Alexandru H.02.05.2010 14:55
sper ca la urmatorul meci in campionat sa venim in nr cat mai mare la chiajna si sa aratam ca nu suntem suporteri de rezultat

 

Ah, eu sunt suporter de rezultat. Daca am fi castigat nenorocitul ala de trofeu, am fi prins mai usor niste sponsori, ne-am fi mentinut cei mai tari jucatori. In sportul asta nu se baga atat de usor bani incat ratarea la mustata a unui trofeu sa nu conteze...

mstef02.05.2010 18:30

Pacat, am avut o sansa cu care probabil nu ne vom mai intalni curand. Si asta nici nu este partea cea mai proasta, vor veni vremuri si mai grele de sezonul viitor cand actuala echipa se va destrama. De acum vor avea si mai multa nevoie de sustinerea noastra si sa ne respectam "promisiunea" de la meciul cu HCM.

 

PS: Se pierde cumva stelismul din noi pe drumul pana la Chiajna sau cum, ca nu inteleg care e problema ca se joaca pentru moment acolo si nu in Bucuresti?

MoWeed05.05.2010 06:35

Stelistii din Brasov sunt asteptati astazi la ora 18:00 la meciul dintre Rom Cri Brasov si Steaua MFA.

Haideti sa-i felicitam pe baieti pentru un sezon frumos in cupele europene!

MoWeed05.05.2010 17:39

SC Municipal Rom-Cri Brasov - Steaua MFA 29-30

 

Astazi am regasit placerea de a canta pentru Steaua; baietii astia reprezinta intr-adevar spiritul stelist. Niste jucatori senzationali si niste oameni de nota 10

Lari05.05.2010 20:50

De remarcat ca baietii nostri au fost condusi la pauza cu 18-15.

 

În clasament, inaintea ultimei runde, pe primul loc se află HCM Constanta, cu 42 puncte, urmată de UCM Resita, 36 p, Energia Lignitul Pandurii Tg. Jiu, 33 p, Stiinta Municipal Dedeman Bacau, 32 p, Universitatea Bucovina Suceava, 30 p, Steaua MFA Bucuresti, 30 p

MoWeed05.05.2010 20:54

Nu numai ca au fost condusi la pauza, erau condusi si cu 2 minute inainte de final. Oricum, au lasat impresia ca nu s-au intrebuintat la maxim

Maye06.05.2010 00:42

Caline pune pozele.

«1131415161739»