FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1111213141539»
RaMs3s22.04.2010 15:50

Cei care vreti sa mai veniti , grabiti-va ! Eu am fost azi si...cica s-ar fi vandut 70 % din bilete , vreo 2000 vandute numai de la Polivalenta :)

Costi22.04.2010 17:07

s-au dat vreo 3000-3500 de bilete. grabiti-va daca vreti sa mai prindeti, se anunta sala plina!

spiridusu23.04.2010 12:21

pentru cei care veniti la meci, incercati sa veniti cat mai devreme, mereu cand am fost la polivalenta accesul s-a facut pe o singura usa si foarte foarte greu.Sper sa nu fie asa si acum dar cine stie..

r3fl3x24.04.2010 21:02

Un bilet in plus are cineva? [ pt un prieten ]

prietene24.04.2010 21:18
Un bilet in plus are cineva? [ pt un prieten ]

uitate in topicul despre meciul Steaua Timisoara ca zicea unu ca are un bilet

r3fl3x24.04.2010 22:01
uitate in topicul despre meciul Steaua Timisoara ca zicea unu ca are un bilet

 

Nu-l mai are ..

Le reseau pansant25.04.2010 15:47

se poate vedea meciul pe internet? pate posta cineva un link functional ?

 

 

David25.04.2010 15:50

Ce atmosfera!"Ce drog ciudat"!Spirit de lupta,steaguri,bannere,sigla CCA,PS!Sa nu se mai spuna ca PS nu sustine Steaua.

Mi+za25.04.2010 15:53
se poate vedea meciul pe internet? pate posta cineva un link functional ?

http://www.sport.ro/live/ibu1.html

 

Le reseau pansant25.04.2010 16:13
http://www.sport.ro/live/ibu1.html

iti multumesc mult dar mie nu imi merge. Cand dau clik pe play imi apare pentru o scurta durata faptul ca se incarca dupa care iarasi revina pagina la normal, adica exact ca inante sa apas pe play.

Mi+za25.04.2010 16:17

Mie imi merge perfect. Se incarca in 2 secunde. Ai putea totusi sa incerci cu sopcast. Scrii pe google sport.ro live si o sa gasesti acolo pe diferite site-uri. Dar trebuie sa ai instalat Sopcast si sa folosesti internet explorer. Incearca asa.

Dragoshel25.04.2010 17:23

felicitari jucatorilor care au facut un meci senzational. spectatorii au fost magnifici

David25.04.2010 17:24

Asta e Steaua! :steag_cruce_invers:

Maye25.04.2010 17:27

Bravo baieti !

red&blue_boy25.04.2010 19:04

Bravo baieti !!! Dar in retur va fi greu pentru Steaua sa se califice...

BAF-kimi25.04.2010 19:28

Ce frumos a fost la handbal, tot meciul am cantat. Bun si rezultatul si jocul, desi puteam castiga cu mai mult.

red&blue_boy25.04.2010 19:51
Bun si rezultatul si jocul, desi puteam castiga cu mai mult.

 

 

Da,ce buna ar fi fost o victorie si la o diferenta mai mare...Dar speram,cine stie,poate facem un meci mare si in deplasare.

RobYnho25.04.2010 20:57

Respect, baieti !

saptemai25.04.2010 21:00

atmosfera cum nu a mai fost NICIODATA in Romania!!!!

 

Peluza Sud a dat o reprezentatie de gala la Polivalenta, la unison cu baietii din teren.

 

 

 

 

sigur ca trebuia sa ne fie stricata seara de catre meltenii ala de la shelter. a fost totul premeditat, si nu degeaba au venit aia prin minutul 70 jos in tribuna.

 

 

zob7925.04.2010 21:51
atmosfera cum nu a mai fost NICIODATA in Romania!!!!

 

Peluza Sud a dat o reprezentatie de gala la Polivalenta, la unison cu baietii din teren.

 

de acord, saptemai, nici in campania Challenge Cup 2006 nu am avut o astfel de galerie

a fost perfect azi...

 

MoWeed26.04.2010 05:59

Felicitari baietilor pentru un meci superb si felicitari spectatorilor pentru atmosfera unica

MihaitzaM1426.04.2010 08:34

Felicitari baietilor pentru un meci ! Au Dominat ToTul !

 

Au avut sprijinu si suporteriilor !

 

MikStelista26.04.2010 10:04
Daniel-Ionut26.04.2010 10:16

Genial... doua evenimente total diferite din toate punctele de vedere.

red&blue_boy26.04.2010 10:29

Daniele,ai fost la meci? :)

«1111213141539»