FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Handbal

«1121314151639»
Daniel-Ionut26.04.2010 10:52

Pai iti dai seama ca un asemenea meci cam nu prea se rateaza... sa vina finala!!! ar fi frumos sa jucam returul cu trofeul pe masa, iar la final sa sarbatorim logic :wub:

red&blue_boy26.04.2010 11:00
... sa vina finala!!!

 

Ce frumos ar fi....Speram!

 

Da,e bine ca ai avut privilegiul sa mergi la un astfel de meci...

kawa26.04.2010 11:19

are cineva de vanzare un tricou de handbal cu Steaua?

sau stiti de unde se pot cumpara?

JackDaniels99MC26.04.2010 15:27

Super atmosfera!! Felicitari tuturor si sa ne revedem in finala ;)

crysty1426.04.2010 15:30

De mult n-am mai simtit asa ceva pentru Steaua !

Sa vina finala !

Felicitari si respect baietilor si peluzei SUD !

JackDaniels99MC26.04.2010 15:33
De mult n-am mai simtit asa ceva pentru Steaua !

Sa vina finala !

Felicitari si respect baietilor si peluzei SUD !

 

Sper sa ajung si la finala Oltchimului si sa castigam si Liga Campionilor la fete :)

Daniel-Ionut26.04.2010 19:31

Cat este biletul la Oltchim? :hmmm:

mq_messi26.04.2010 20:16

100 , 150 , 200 de lei

crx26.04.2010 21:46
100 , 150 , 200 de lei

 

ce preturi de Champions League

Recoba27.04.2010 10:57

"Nu am jucat niciodată intr-o finală de cupă europeana iar acest lucru m-a motivat enorm. Faptul că in sală ne-am trezit dintr-odată cu peste 5.000 de sustinatori ne-a dat aripi. La Chiajna nu stiu dacă avem 200-300 de spectatori. Atmosfera a fost senzationala Am jucat cu HCM la Kiel, in fata a peste 15.000 de oameni, dar nu a fost asa ca in Polivalenta Ce au putut să facă baietii aia de la fotbal..."

Am reusit sa dam aripi unui grup de jucatori fantastici...Ma bucura declaratia lui Marius...

Jack3202027.04.2010 11:14
"Nu am jucat niciodată intr-o finală de cupă europeana iar acest lucru m-a motivat enorm. Faptul că in sală ne-am trezit dintr-odată cu peste 5.000 de sustinatori ne-a dat aripi. La Chiajna nu stiu dacă avem 200-300 de spectatori. Atmosfera a fost senzationala Am jucat cu HCM la Kiel, in fata a peste 15.000 de oameni, dar nu a fost asa ca in Polivalenta Ce au putut să facă baietii aia de la fotbal..."

Am reusit sa dam aripi unui grup de jucatori fantastici...Ma bucura declaratia lui Marius...

 

 

Mereu vom fii acolo pt echipa de handbal! Ii vom sustine neconditionat pt ca sunt singurii care merita acest suport din partea noastra :)

blindica27.04.2010 14:06

Cat au fost biletele,va rog frumos.Nu am putut sa ajung fiindca am fost la serviciu,dar as vrea sa ma programez si eu pentru finala,daca se califica.

Daniel-Ionut27.04.2010 14:12

Pai au fost 10 si 20 de lei.

Dar la posibila finala cred ca vor fi mai scumpe.

Ragnarok27.04.2010 14:13
Cat au fost biletele,va rog frumos.Nu am putut sa ajung fiindca am fost la serviciu,dar as vrea sa ma programez si eu pentru finala,daca se califica.

 

10 ron, respectiv 20 la loja

clausblaus27.04.2010 14:18
Mereu vom fii acolo pt echipa de handbal! Ii vom sustine neconditionat pt ca sunt singurii care merita acest suport din partea noastra :)

 

SINGURII care merita?Oops....si cu echipa de fotbal cum ramane?

Te sucesti destul de repede!

Nyghty27.04.2010 14:42
"Nu am jucat niciodată intr-o finală de cupă europeana iar acest lucru m-a motivat enorm. Faptul că in sală ne-am trezit dintr-odată cu peste 5.000 de sustinatori ne-a dat aripi. La Chiajna nu stiu dacă avem 200-300 de spectatori. Atmosfera a fost senzationala Am jucat cu HCM la Kiel, in fata a peste 15.000 de oameni, dar nu a fost asa ca in Polivalenta Ce au putut să facă baietii aia de la fotbal..."

Am reusit sa dam aripi unui grup de jucatori fantastici...Ma bucura declaratia lui Marius...

 

Cum sa nu te motiveze in plus o astfel de declaratie pentru a fi prezent si a-i incuraja pe baieti, exceptand faptul ca vorbim de adevarata Steaua?

Pentru cei care n-au observat inca, aici este Steaua, aici este recunostinta jucatorului fata de suporteri, aici e tot ceea ce ne-a facut sa fim stelisti si sa ne indentificam cu aceasta echipa.

blindica27.04.2010 17:34

Multumesc pt raspuns.

Recoba27.04.2010 20:34
SINGURII care merita?Oops....si cu echipa de fotbal cum ramane?

Te sucesti destul de repede!

 

Fotbalul ne a adus o gramada de momente frumoase, insa cand toate astea dispar si iis fac loc golaniile si nesimtirea crasa e cazul sa lasam " fotbalistii" sa joace pentru patronul lor si noi sa ne orientam spre lucrurile care conteaza cu adevarat.Suntem stelisti nu iubim Steaua numai pentru. rezultate...atitudinea si simplul spirit sportiv , istoria si tot ce inseamna Steaua , asta merita apreciat. Cand toate astea dispar...numai ramane nimic ...decat sa lupti sa recapeti un pic din ceea ce ai pierdut.Si asta gasim la handbal sau alte sectii sportive ale CSA.Asa ca te las pe tine sa te bucuri de o victorie senzationala cu gaz metan in fantasticul nostru campionat de fotbal , si eu ma bucur si pentru un titlu national la scrima....numai zic despre o SEMIFINALA de Cupa Cupelor a echipei de handbal.

Toate cele bune.

clausblaus27.04.2010 20:59

@Recoba

Nici nu am zis altceva,sunt total de acord.

Comentariul meu se referea strict la domnul caruia ii era adresat.Eram ironic!

Ca sa vezi de ce, cauta comentariile respectivului la articolul "O alta parere".

bogdanbog02.05.2010 08:51

Astazi, la ora 13.30, pe sport.ro, returul semifinalei Cupei Cupelor, Granollers-Steaua MFA.

 

 

 

 

Padrese02.05.2010 09:06

Mai e o ora jumate pan la meci si nu mai am stare - Doamne ajuta.

 

Daniel-Ionut02.05.2010 09:18

Si orice s'ar intampla... suntem mandri de voi :oleole:

MoWeed02.05.2010 09:27

Inca o ora. Nu mai am rabdare...

Daniel-Ionut02.05.2010 10:00

Cota 8 pentru victoria Stelei! :greedy:

Padrese02.05.2010 10:06

Nici nu ne trebuie victorie - un egal sau o infrangere la 1-2 goluri ar fi la fix.

Probabil baietii se incalzesc din greu acum.

AICI livetext

«1121314151639»