FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Tg Jiu - FC Steaua

«1345679»
andrey_ptm_steaua07.04.2009 19:26

inainte de fotbalisti adevarati ne trebuie un antrenor adevarat

cred in steaua mea07.04.2009 19:26
INCREDIBIL....suntem condusi si in locul lui Ov. Petre intra tot un inchizator....ole,ole multumim simbolule

 

Hai sa credem ca e un vis urat si ca defapt noi ne uitam la un meci de FIFA 09 jucat de un pusti care debea si'a luat calculator ! :notangel:

 

 

 

zloty07.04.2009 19:27

off topic

Dah cum l-au gasit astia pa hulk ala la tokio verdy venit moca .Degeaba dai ciobane 2 milioane pe un jucator daca il aduci tu dupa capul tau de oaie spurcata

White_R07.04.2009 19:27
INCREDIBIL....suntem condusi si in locul lui Ov. Petre intra tot un inchizator....ole,ole multumim simbolule

 

Steaua daca nu joaca cu inchizator la ce valoare are ia 3-0.

dr.adrian907.04.2009 19:27

ba sa-mi bag ****

radusteaua2307.04.2009 19:29

ma uit la Liga Campionilor ca nu jucam nimic ca de obicei poate ne bate si Farul sa ne batem la retrogradare :yeahh:

butuus07.04.2009 19:29

La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, :))))))))))

 

Eu am devenit imun, nu pot sa ma mai enervez. Traiesc acelasi sentiment ca la ultimele meciuri ale nationalei. Piturca si Lacatus sunt facuti din acelasi aluat de antrenori, dar macar Piturca a avut 2 calificari.

 

Oricum galeria o sa-i scandeze numele in continuare si Lacatus nu va pleca prea curand. Cu putin noroc poate scapam de retrogradare.

 

Asta e...

alexmk1707.04.2009 19:30

Era nevoie de Lovin! a dat o pasa geniala de la mijlocul terenului spre Zapata! Banel bate corner! 7 din 7 batute prost! Aici a ajuns Goian dupa ce a sarit la 3 metri in aer!

 

Semedo-out

Dayro -in!

 

O sa vedem fitze!

 

Antares07.04.2009 19:30
Hai sa credem ca e un vis urat si ca defapt noi ne uitam la un meci de FIFA 09 jucat de un pusti care debea si'a luat calculator ! :notangel:

foarte tare hai ca am ras si in seara asta de ceva , bin e zis!!!

ros-albastru4ever07.04.2009 19:31

cred ca tot staffu Stelei ar trebui sa stea vreo 2 sapt langa oier la mititica sub acuzarea de prestatie sub limita penibilului minim ... Lacatus,chiar esti ca Piturca,vezi ca echipa se duce dreacului in C si tot traiesti din vise si povesti ca avem vreo sansa sa facem cv sezonu asta...du-te,DU-TEEE TARE DE TOT Lacatus,mai bine ne antreneaza femeia de serviciu,cred ca tot luam locu 3

strezahuzum07.04.2009 19:31

Ohoo, iese Semedo si intra Dayro. Ole ! Bravo Laca ! Nu care cumva sa iasa Nicolita !

alexmk1707.04.2009 19:31

Esteeeeee! Galben Lovin! Daca i-ar da rosu si lu' asta si lu' Banel! Ce bine ar fi!

Kekea07.04.2009 19:33
OK FIE CUM ZICI TU, MAI BINE DECAT Lacatus DAR TOT NU FACE PERFORMANTA PARIEZ DECI MARE BRANZA CA VA FI PE LOCUL 6 IN LOC DE 7. UITE SUNT INDULGENT VA FI CHIAR PE 3 CU UN SURDOMUT DAR TOT NU E MARE BRANZA NICI LOCUL 3 DECI CARE E CASTIGUL REAL ? NU MAI BINE ADUCI FOTBALISTI ADEVARATI ?

 

Toja eu zic ca s-a adaptat destul de bine

valentin2day07.04.2009 19:34
foarte tare hai ca am ras si in seara asta de ceva , bin e zis!!!

Pustii din ziua de azi dupa cateva ore de joc devin experti la joc.

Laca dupa 2 ani de antrenorat tot praf a ramas.

Antares07.04.2009 19:34

nuj daca mai este cazul sa o spun , dar totusi o spun : asta nu este Steaua noastra ... este doar o gluma proasta . scz de cliseu dar asta este tot ce pot spune despre ceea ce vad !!!

strezahuzum07.04.2009 19:35

Stancu il concureaza serios pe Nicolita la capitolul "penibil". Nu stiu daca a avut vreo faza la care sa nu piarda mingea de indata ce a fost atacat de primul adversar.

andrey_ptm_steaua07.04.2009 19:36

gooooooooollllllllllll Mirel Radoi din penalty....macar un motiv de bucurie asta seara :steag_cruce_invers:

White_R07.04.2009 19:36
Toja eu zic ca s-a adaptat destul de bine

 

Toja arata a fotbalist dar ce cauta: Baciu, Lovin, Nicolita, Gaffata, si ar mai putea intra si altii

 

dr.adrian907.04.2009 19:36

mai fratilor, lui Lacatus macar ii sade freza si nu are jeaca de homosexual CA CArtu

ros-albastru4ever07.04.2009 19:36

Imi vine sa vomit cand vad asa zisu "joc" prestat de Steaua asta,joc care tine de ani buni de zile si parca nimeni nu-l ma schimba odata din cauza mentalitatilor "luminate" ce le avem pe banca si a "mintilor luminate" gen Lovin,ovidel si Banel,cu pase de 80 de metri peste tot terenu,inclusiv peste stadion...BAAH,SUNTETI O RUSINEEE,mi-e scarba frate de toate gloabele care sunt in echipa asta,sa se duca frate in Antarctica poate au acolo noroc cu genu asta de "fotbal"

cred in steaua mea07.04.2009 19:39

2-0 :D:D :D :D :D :D :D

alexmk1707.04.2009 19:39

incredibil gol! De portar!

 

2-0!

 

Lacatus, se aude in fundal!

White_R07.04.2009 19:40

Inca unu si nu s-au prezentat

strezahuzum07.04.2009 19:41

Avem sanse reale la titlu :gathering:

zloty07.04.2009 19:41

Bah au ajuns astia sa faca show cu noi , multumim Laca nu stiu daca un alt antrenor diin divizia a ne putea duce asa de jos

«1345679»