FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Tg Jiu - FC Steaua

«1789»
zloty07.04.2009 20:18
Piturca, Lacatus, Banel = 3 tigani jenanti fara demnitate....astia au distrus si Steaua si Nationala

Banel nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu ceilalti 2

Urli07.04.2009 20:19
Banel nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu ceilalti 2

 

da scuze, aia 2 sunt mai albi nitel, Banel e mai stilul mai african :steag_sah_mic:

Joga Bonito07.04.2009 20:22
Ce mi-e Gigi ce mi-e Lacatus...

 

N-am inteles. Fii mai explicit... Ca ma pregatesc sa-ti trantesc o injuratura de-ti sare pc-ul pe geam. Si te stiu baiat serios si n-am chef sa-mi iau ban aiurea.

 

Ma @@@ pe el campionat. Au fost momente cand a terminat Ceahlaul inaintea noastra si n-a crapat nimeni.

 

Tineti in *** cu alta echipa si plecati de pe forumul asta!

LDS07.04.2009 20:23

Cronica Meciului:

 

Pandurii - Durii,

Ne-au dat de-ale gurii,

Au dat douã boabe,

Celor unșpe gloabe...

 

Hugocopterul07.04.2009 20:25
Litu is one of the best young strikers in "Liga lu' mitica". He has better technical skills than Nicolita and the same fight spirit with Lovin, which recommends him to be an important first team player. :P

 

omg:Oda:D Litu=Urmasul lui Gatuso!!

 

ce meci bun face sapunaru la porto...bv lui!!

fedora07.04.2009 20:25
N-am inteles. Fii mai explicit... Ca ma pregatesc sa-ti trantesc o injuratura de-ti sare pc-ul pe geam. Si te stiu baiat serios si n-am chef sa-mi iau ban aiurea.

 

Ma pis pe el campionat. Au fost momente cand a terminat Ceahlaul inaintea noastra si n-a crapat nimeni.

 

Tineti in plm cu alta echipa si plecati de pe forumul asta!

Nu e vorba de clasament, de campionat, etc.

E vorba de atitudinea fata de Steaua si fata de suporteri.

Eu nu vad nici cea mai mica diferenta intre cum se comporta cei doi fata de acest club.

FCSB * Ady07.04.2009 20:27

GOOOL Radoi :)) ceva interesant ;)

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

ovidiu1107.04.2009 20:27
Cronica Meciului:

 

Pandurii - Durii,

Ne-au dat de-ale gurii,

Au dat douã boabe,

Celor unșpe gloabe...

 

Si-am plecat acasa,

Cu 2 goluri in plasa,

Infrangerile-n deplasare

Le "obtinem", grupa mare.

dr.adrian907.04.2009 20:28

noi radem si facem haz de necaz, dar e tragic fratilor.

ce discurs a tinut Lacatus. fular-campionii fular-campionii

 

Lacatus si cu Piturca

au batut 11 pui de Curca,

dar sunt draci cu furca

amandoi fara demnitate

nu isi dau demisia, frate

 

zloty07.04.2009 20:30

Auzi tu la ei nesimtiti dracului au intrat in silenzio stampa :chair:

«1789»