Piturca, Lacatus, Banel = 3 tigani jenanti fara demnitate....astia au distrus si Steaua si Nationala
Banel nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu ceilalti 2
Piturca, Lacatus, Banel = 3 tigani jenanti fara demnitate....astia au distrus si Steaua si Nationala
Banel nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu ceilalti 2
Banel nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu ceilalti 2
da scuze, aia 2 sunt mai albi nitel, Banel e mai stilul mai african ![]()
Ce mi-e Gigi ce mi-e Lacatus...
N-am inteles. Fii mai explicit... Ca ma pregatesc sa-ti trantesc o injuratura de-ti sare pc-ul pe geam. Si te stiu baiat serios si n-am chef sa-mi iau ban aiurea.
Ma @@@ pe el campionat. Au fost momente cand a terminat Ceahlaul inaintea noastra si n-a crapat nimeni.
Tineti in *** cu alta echipa si plecati de pe forumul asta!
Cronica Meciului:
Ne-au dat de-ale gurii,
Au dat douã boabe,
Celor unșpe gloabe...
Litu is one of the best young strikers in "Liga lu' mitica". He has better technical skills than Nicolita and the same fight spirit with Lovin, which recommends him to be an important first team player.![]()
omg:Oda:D Litu=Urmasul lui Gatuso!!
ce meci bun face sapunaru la porto...bv lui!!
N-am inteles. Fii mai explicit... Ca ma pregatesc sa-ti trantesc o injuratura de-ti sare pc-ul pe geam. Si te stiu baiat serios si n-am chef sa-mi iau ban aiurea.
Ma pis pe el campionat. Au fost momente cand a terminat Ceahlaul inaintea noastra si n-a crapat nimeni.
Tineti in plm cu alta echipa si plecati de pe forumul asta!
Nu e vorba de clasament, de campionat, etc.
E vorba de atitudinea fata de Steaua si fata de suporteri.
Eu nu vad nici cea mai mica diferenta intre cum se comporta cei doi fata de acest club.
GOOOL Radoi
ceva interesant ![]()
![]()
![]()
Cronica Meciului:
Pandurii - Durii,Ne-au dat de-ale gurii,
Au dat douã boabe,
Celor unșpe gloabe...
Cu 2 goluri in plasa,
Infrangerile-n deplasare
Le "obtinem", grupa mare.
noi radem si facem haz de necaz, dar e tragic fratilor.
ce discurs a tinut Lacatus.
fular-campionii
Lacatus si cu Piturca
au batut 11 pui de Curca,
dar sunt draci cu furca
amandoi fara demnitate
nu isi dau demisia, frate
Auzi tu la ei nesimtiti dracului au intrat in silenzio stampa ![]()