FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Tg Jiu - FC Steaua

«1456789»
Blue_mika07.04.2009 19:41

Lacatus ^^^^ Lacatus

^^^^^ Lacatus ^^^^ Lacatus **** gafata **** Ogararu **** Goian **** Baciu **** Marin **** **** **** **** **** nicolotza **** toja **** Petre **** Semedo **** Stancu **** kapetanos **** Litu **** Dayro **** **** **** **** **** **** **** Lovin...am uitat pe cineva ??

ros-albastru4ever07.04.2009 19:41

ce seamana golu asta cu golu luat de la U Cluj anul trecut...acelasi portar,acelasi kkt de pozitionare,aceeasi idiotenie de mod de aparare...concluzie:NIMIC NU S-A SCHIMBAT...Hai cu B-u

fedora07.04.2009 19:42

Borcea de ne antrena si nu aveam cum sa ajungem asa...

alexmk1707.04.2009 19:42

Sa-mi bag picioru', in pantof! Am zis 2-0 de la meciul cu Bistrita! Pacat ca nu ma pricep la fotbal, cum a zis Maestrul Lacatus!

Lorentzo_77707.04.2009 19:42

Incredibil ! 2-0 ! Doamne,...,unde e Steaua si cand ne-o dai inapoi ???

Catalyn0707.04.2009 19:42

L-am sustinut pe Zapata pana in panzele albe, dar acum e deja prea mult

Antares07.04.2009 19:42

adevarat a intrat ... printre picioare ....

valentin2day07.04.2009 19:42

Laca DEMISIA DE ONOARE!

adioprea07.04.2009 19:42

sami bag &&&& in Lacatus si in fecali, pana nu pleaca Becali nu mai pupam nimik, o sa fim o echipa de locurile 5-10

Heart_For_Steaua07.04.2009 19:43

Ce comentatori de rahat... Cica o noua gafa a lui Robinson Gafata... Spuneti-i bai numele lui chiar daca a gafat... Oricum nu jucam nimic, dar macar nesimtitii astia sa nu-i mai aud...

Hugocopterul07.04.2009 19:43

Robinson Gafata...bine a spus comentatorul.Ne-au dat Pandurii ce nu au dat la altii in 6 etape...se vede ka face Gigi echipa prin telefon:| Nu inteleg echipa...Pandurii stau la coada sa retrogradeze si bat o fosta campioana...:(pur si simplu imi vine sa plang cand ma uit:( forzateaua

Lari07.04.2009 19:43

Asa, baieti, injurati-l pe Lacatus, ca doar sta de capul lui pe banca aia tehnica...

 

 

alexmk1707.04.2009 19:43

Ce onoare?? Pai are asta onoare?? El si cu Piturca!

 

Sa vezi ce ne face Farul in Ghencea! Ca aia saracaii au luat de la 3 in sus in ultimele meciuri si tre' sa bata si ei pe cineva!

 

Lacatus, Sei Grande!

Dano07.04.2009 19:43

Asa cum am mai spus...din pacate....Steaua este o echipa slaba din punct de vedere fotbalistic. Avem emotii cu orice echipa care joaca putin fotbal. Pun pariu ca multe echipe din B ne-ar crea multe probleme. Asta e.... Speram la vremuri mai bune.

butuus07.04.2009 19:43
adevarat a intrat ... printre picioare ....

 

 

:)

 

La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus, La-ca-tus !!!!

ros-albastru4ever07.04.2009 19:44
Avem sanse reale la titlu :gathering:

 

 

lol,cu siguranta avem sanse reale la titlul de cel mai de kkt stil de joc din toata Romania...e concurenta puternica cu sora Buzau,da facem noi un blat si luam noi distinctia asta de prestigiu

dr.adrian907.04.2009 19:44

zapata e cu moralul la pamant. mi mila de el.

comentatorii sunt de rahat. cica robinson gafata.

 

Steaua e in moarte clinica

andrey_ptm_steaua07.04.2009 19:44

acum incep sa cred k Jiji e mai bun antrenor k Laca :cursing: am strigat impotriva oierului,acum trebuie sa strigam si impotriva mercenarilor astia si a lui Laca....

cred in steaua mea07.04.2009 19:45
Lacatus ^^^^ Lacatus

^^^^^ Lacatus ^^^^ Lacatus **** gafata **** Ogararu **** Goian **** Baciu **** Marin **** **** **** **** **** nicolotza **** toja **** Petre **** Semedo **** Stancu **** kapetanos **** Litu **** Dayro **** **** **** **** **** **** **** Lovin...am uitat pe cineva ??

 

Exact pe Gigi, sau oi fi si tu un Fri Gigi ?

crossman07.04.2009 19:45

sa iti bagi ceva in ei de jucatori cand a fost pauza am dat la Champions League ce am vazut acolo intr-un min nu am vazut toata repriza hai ne vedem in Liga a 2-a in plm

gio_stgloria07.04.2009 19:45

cata japca , nu pot sa cred. si Dayro ii da mingea in mana lu ala ..

sasel07.04.2009 19:45

Si acum Peluza Nord si Sud sa strige La-ca-tus, La-ca-tus, URAAAAA CEL MAI PROST ANTRENOR DIN ISTORIA Stelei, CEL MAI PENIBIL, CEL MAI SCLAV. &&&&&&& PE EL DE ANTRENOR !!!

Lorentzo_77707.04.2009 19:46

Pacat ca am bagat 500 RON la pariuri :(( !!! Cum a ajuns Steaua asa ??? CUM ??? " Nu dau cu seama " :(( !!!

ros-albastru4ever07.04.2009 19:48
Pacat ca am bagat 500 RON la pariuri :(( !!! Cum a ajuns Steaua asa ??? CUM ??? " Nu dau cu seama " :(( !!!

 

ai bagat atatia bani pe Steaua?? :O:O...n-ai ce face mane :|

MALDINI07.04.2009 19:49

Nu va mai plangeti...era normal , noi nu mai jucam nimic de mult timp , si cand am castigat , am facut-o cu noroc.Vina este a tuturor incepand cu Jiji , Laca si jucatorii ... la Steaua trebuie schimbati tot : patron , presedinte , antrenor ... si jucatori ... si cine spune ca Lacatus e antrenor il rog sa-mi zica si mie o realizare a lui ca antrenor

«1456789»