A castigat si Banel o minge importanta si da fault si arbitru ![]()
A castigat si Banel o minge importanta si da fault si arbitru ![]()
banele *** de inapt...cere-te afara...Laca esti orb,bou sau idiot????Nu-l mai vrem pe Banel titular sau cel putin sa nu mai bata el fazele fixe...cand il vad pe Banel mi se face dor de surdu si Lovin
Hateganu e un hotz ordinar, care trebuie executat cu ciocanu' pe nicovala!
Incredibil, bah... O ocazie, un gol...
oooooo daaaaa....multumim Steaua
GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL
suntem pe drumul cel bun ![]()
Gata! S-a terminat meciul! Ne vedem la porcaria cu Farul!
Lacatus! Lacatus! Lacatus!
Ba, acum nu mai e hahalera sa dam vina pe el!
Sut, si goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Luam bataie de la retrogradaaati ! Da da, 12 puncte din 12... in alta viata ! Matura Dinamu cu noi pe jos !!!
pot sa rad =))))??? **** Lacatus si Banel plus clovnii din aparare
Laca nici cand faci tu echipa nu jukam nimik...ar fi bine sa dai dovada de onoare si sa ne lasi
Bai, ce arbitru, frate...
Doamne, ce prost jucam!
E clar, judecatorii sunt de vina! Daca era Jiji in mijlocul lor, alta era situatia ![]()
Lacatus isi sapa singur groapa si Banel ii face vant.
Apropo alt jucator care inscrie prima data impotriva Stelei.
CE CAUTA Banel IN TEREN ?
Bai, ia liniste! Trebuie sa obtinem 14 victorii in returul asta! Asa a zis maestrul Lacatus! Baga-mi-as! Pandurii erau la 22 si acum au ajuns la 25 si erau pe loc de retrogradare! Mai pierdem cu Farul, Gazu si Buzau si dupa aia vine seria aia infernala!
Lacatus, LA-CA-TUS!
E nevoie de Lovin si Tiago, bai Laca! Repede, scoate varfurile si baga inchizatorii!
Laca ne bagi in b !incredibil cat de prost jucaaam ,cata rabdare sa mai avem??
O sa batem si noi pa Faru si atat ,Gazarii chiar joaca fotbal
pe cand un Laca,Laca,Laca lasa-neeeee sau de-mi-sia ????
Suntem condusi...a devenit o obisnuintza in ultimul timp
L.E Sunt* condusi, ca nu mai ma identific cu jucatorii astia
Nu se poate..JALNIC !
Daca fotbal nu jucati , voi puteti ca sa plecati ! RUSINEE !! RUSINEE!!!
A dat gol Porto la Manchester! Pai ala e fotbal ba fraierilor??? La Pandurii-Steaua e fotbalul adevarat!
praf suntem lasa ca batem pe Farul in Ghencea in minutu 90 cu 1-0 si gata
SI CAND TE GANDESTI CA HANDICAPATII ASTIA SUNT SI PLATITI CU BANI MULTI
penibil comentariul de sub poza: "Goian, ministrul apararii..." Pai ministrul apararii era Bumbescu. Goian face otita cand trece unu in viteza pe langa el; sau face placaj.
Rusine , Rusine , Rusine sa le fiE!
Clar , daca nu schimba ceva repede se alege prafu si de meciul asta... ![]()
![]()
![]()
![]()
si este 1-0 pt Pandurii
saracii stelisti.cred ca si Becali ranspira acuma mai mult decat o transpirat la proces.