FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Tg Jiu - FC Steaua

«123459»
White_R07.04.2009 18:56

A castigat si Banel o minge importanta si da fault si arbitru :)

andrey_ptm_steaua07.04.2009 18:56

banele *** de inapt...cere-te afara...Laca esti orb,bou sau idiot????Nu-l mai vrem pe Banel titular sau cel putin sa nu mai bata el fazele fixe...cand il vad pe Banel mi se face dor de surdu si Lovin

Lari07.04.2009 18:56

Hateganu e un hotz ordinar, care trebuie executat cu ciocanu' pe nicovala!

 

Incredibil, bah... O ocazie, un gol...

andrey_ptm_steaua07.04.2009 18:58

oooooo daaaaa....multumim Steaua

fiara707.04.2009 18:58

GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL

suntem pe drumul cel bun :D

alexmk1707.04.2009 18:59

Gata! S-a terminat meciul! Ne vedem la porcaria cu Farul!

 

Lacatus! Lacatus! Lacatus!

 

Ba, acum nu mai e hahalera sa dam vina pe el!

cred in steaua mea07.04.2009 18:59

Sut, si goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Luam bataie de la retrogradaaati ! Da da, 12 puncte din 12... in alta viata ! Matura Dinamu cu noi pe jos !!!

Blue_mika07.04.2009 18:59

pot sa rad =))))??? **** Lacatus si Banel plus clovnii din aparare

andrey_ptm_steaua07.04.2009 19:00

Laca nici cand faci tu echipa nu jukam nimik...ar fi bine sa dai dovada de onoare si sa ne lasi

Lari07.04.2009 19:00

Bai, ce arbitru, frate...

Alexandru H.07.04.2009 19:00

Doamne, ce prost jucam!

 

E clar, judecatorii sunt de vina! Daca era Jiji in mijlocul lor, alta era situatia ;)

valentin2day07.04.2009 19:01

Lacatus isi sapa singur groapa si Banel ii face vant.

 

Apropo alt jucator care inscrie prima data impotriva Stelei.

SteauaToronto07.04.2009 19:01

CE CAUTA Banel IN TEREN ?

 

 

alexmk1707.04.2009 19:01

Bai, ia liniste! Trebuie sa obtinem 14 victorii in returul asta! Asa a zis maestrul Lacatus! Baga-mi-as! Pandurii erau la 22 si acum au ajuns la 25 si erau pe loc de retrogradare! Mai pierdem cu Farul, Gazu si Buzau si dupa aia vine seria aia infernala!

 

Lacatus, LA-CA-TUS!

 

E nevoie de Lovin si Tiago, bai Laca! Repede, scoate varfurile si baga inchizatorii!

zloty07.04.2009 19:02

Laca ne bagi in b !incredibil cat de prost jucaaam ,cata rabdare sa mai avem??

O sa batem si noi pa Faru si atat ,Gazarii chiar joaca fotbal

andrey_ptm_steaua07.04.2009 19:03

pe cand un Laca,Laca,Laca lasa-neeeee sau de-mi-sia ????

Catalyn0707.04.2009 19:03

Suntem condusi...a devenit o obisnuintza in ultimul timp

 

 

L.E Sunt* condusi, ca nu mai ma identific cu jucatorii astia

FCSB * Ady07.04.2009 19:04

Nu se poate..JALNIC !

 

Daca fotbal nu jucati , voi puteti ca sa plecati ! RUSINEE !! RUSINEE!!!

alexmk1707.04.2009 19:04

A dat gol Porto la Manchester! Pai ala e fotbal ba fraierilor??? La Pandurii-Steaua e fotbalul adevarat!

radusteaua2307.04.2009 19:04

praf suntem lasa ca batem pe Farul in Ghencea in minutu 90 cu 1-0 si gata

White_R07.04.2009 19:04

SI CAND TE GANDESTI CA HANDICAPATII ASTIA SUNT SI PLATITI CU BANI MULTI

fiara707.04.2009 19:05

penibil comentariul de sub poza: "Goian, ministrul apararii..." Pai ministrul apararii era Bumbescu. Goian face otita cand trece unu in viteza pe langa el; sau face placaj.

KERATOCONUS07.04.2009 19:05
:steagcruce: Forza Steaua
FCSB * Ady07.04.2009 19:05

Rusine , Rusine , Rusine sa le fiE!

 

Clar , daca nu schimba ceva repede se alege prafu si de meciul asta... :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

thomasvictor_marian07.04.2009 19:07

si este 1-0 pt Pandurii :death: saracii stelisti.cred ca si Becali ranspira acuma mai mult decat o transpirat la proces.

«123459»