FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pandurii Tg Jiu - FC Steaua

«12349»
costhinia07.04.2009 13:43

cred ca joaca cu Banel, Lovin..

zapata in poarta

ne va fi foarte greu. ar fi minunat sa castigam si la un gol diferenta, numai sa castigam

sper ca jucatorii sa nu fie prea obositi, ca au pierdut noptile pe la TV ...

FCSB * Ady07.04.2009 14:42

Sper sa facem un meci bun ..daca nu cu Pandurii atunci cu cine?..daca nu acum atunci cand ? trebuie sa profitam de astea 2 etape , mai bine spus 3

 

Pandurii

Faru

Gaz Metan

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

bobelu8107.04.2009 15:42

:steag_cruce_invers:

Trebuie sa castigam.De fapt suntem condamnati la victorie.Pacat ca am ajuns sa ne temem de meciuri cu echipe mici.Poate pe viitor echipa isi va reveni si ne va da iincrederea la fiecare meci ca vom invinge.

Dar bineinteles eu stiu ca vom invinge azi si sa ne vedem cu bine in Peluza Sud la meciul cu Farul.

 

HAI Steaua !!!.

Gabri07.04.2009 16:28

Nici meciu' asta nu este transmis..??

 

Lari07.04.2009 16:33

GspTV

bobelu8107.04.2009 17:13

:steag_cruce_invers:

 

Se zvoneste pe la stiri ca vinde Steaua Becalizatorul.Un zvon bine venit.

 

HAI Steaua !!!

cred in steaua mea07.04.2009 17:19

Semedo e venit la Steaua doar sa ne saboteze. Fuge ca disperatu' insa la finalizare ciuciu. Nicolita nu-l mai suport iar. De fapt.. pe cine mai suport . :ce_oameni:

 

:steag_cruce_invers:

RedScorpyON07.04.2009 17:32

Unde pot vedea si eu gsp pe net? Pe cool nu mai merge! HELP:D

Dragoshel07.04.2009 17:38

incearca AICI vezi ca merge doar cu IE (IE=Internet Explorer)

Virgil07.04.2009 18:02

 

 

Puteti viziona aici Pandurii - Steaua: http://www.rai-TV.info/gspop.html

john_8607.04.2009 18:05

sau aici http://radiotvonline.net/TV-ONLINE/GSP-TV.html

mi se pare ca merge mai bine

MALDINI07.04.2009 18:08

Mersi john :beer2:

Crangasi_boy07.04.2009 18:18

Petre Marin nu era suspendat??????????

RedScorpyON07.04.2009 18:18
incearca AICI vezi ca merge doar cu IE (IE=Internet Explorer)

 

 

 

Mess Raman dator!

 

john_8607.04.2009 18:19

ce aiurea e echipamentul... sort fosforescent, tricou ros-albastru...

FORZA Steaua!

valentin2day07.04.2009 18:20

a inceput bine Nicolita :(

nu face fata nici la Steaua 2

danimarcu07.04.2009 18:24
ce aiurea e echipamentul... sort fosforescent, tricou ros-albastru...

FORZA Steaua!

Bine ca nu joaca in zeghe,in semn de solidaritate cu petronul!...

cred in steaua mea07.04.2009 18:24

Haha ce echipament avem ! Zici ca-s copii de 14 ani care merg la fotbal si nu mai au cu ce sa se imbrace :proud: . De'acu suntem ros-albastri fosforescenti.

Fan FC Steaua07.04.2009 18:26

foarte urat imbracati...

 

tot nu inteleg de ce George e in teren..parca era accidentat.. daca o fi vrut el sa intre, eu zic ca a dat dovada de putina, probabil ca sa il indragim si mai mult..dar asa nu... macar daca era o echipa mare, atunci se merita sa intre..dar cu Pandurii?...

cred in steaua mea07.04.2009 18:31
. macar daca era o echipa mare, atunci se merita sa intre..dar cu Pandurii?...

 

Probabil tu nu ti-ai dat seama ca in momentul de fata noi avem derby-uri cu ultimele clasate. Ce-am ajuns... :)

Lari07.04.2009 18:31

Baaah, a dat Banel o centrare buna din a patra incercare, cred.

 

Ati facut o poza, ceva?

 

La tricourile alea, shorturile zici ca-s izmenele cu care te imbraci sa-ti mangai cainele...

alexmk1707.04.2009 18:33

De cate ori am fost imbracati urat, am pierdut! LA Petrolul prin 2000, la javre tot pe atunci cand am jucat in galben-portocaliu cu Tibi Lung in forma, apoi la Iasi pe vremea lui Zenga, in negru -ros-albastru!

 

Banel e tareeeeee! Tare prost, bineinteles! Arbitru, ca de obicei! Ne-a furat la Vaslui, ne-a furat cu Vaslui, se cam vede tenta si acum!

 

Gata ba, a schimbat Banel ghetele! De aia nu juca el bine de la inceputul carierei!

oop07.04.2009 18:33

doamne,ce echipament ...

Nu inteleg ce e asa greu:

-Primul rand de echipament sa fie rosu cu albastru sau invers - pt meciurile de acasa.

-Al doilea rand sa fie alb cu o dunga verticala albastra si una rosie(O.Lyon style) - pt deplasare

7e7d8477d0888ee8638af15f3a2f65f2.image.3

-Al treilea rand sa fie albastru cu rosu - invers fata de primul.

alexmk1707.04.2009 18:40

Aici ai nimerit-o! Care al treilea echipament?? Pai ei nu stiu sa numere pana la 3! Plus ca e vorba de marketing si s-ar vinde mai multe tricouri, da' pe cine dracu sa duca mintea! O echipa mare are 3 randuri de echipamente!

 

PS: Apropo de Banel: Nu era de la ghete! Baiatul chiar nu stie fotbal! Norocul nostru e ca nici Laca nu stie sa antreneze! Asa ca se echilibreaza treaba! Un alt joc prost, previzibil! Sper sa nu luam gol, ca sa terminam macar cu 0-0!

 

Lacatus! Lacatus! Lacatus! Iupiiiiiiiiiiiiii!

 

Banel a batut 3 faze fixe, toate gresite! De ce dracu obosim fundasii care alearga 80 de metri + retur pana in careu, nu stiu! E clar ca Lacatus nu are habar de ce este sportul asta numit fotbalul! A castigat degeaba 90 de titluri!

 

A mai batut una prost! Deci 100% gresite!

Lari07.04.2009 18:53

Banel a dat deja o centrare buna. Ne vedem meciul viitor...

 

Pacat ca tot el le va executa, probabil, si meciul asta...

 

Ce sut misto a bagat Ovidel!

«12349»