nu doresc a polemiza cu nimeni. un singur lucrun vreau sa intelegeti:aici nu mai e vorba de Steaua sau de sustinatori.daca o persona cu statutul lui Becali poate fi luata in asemenea conditii din casa pentru o amageala de motiv, ganditiva in ce stat traim si daca nu cumva asta i se poate intampla oricui dintre noi.luati drept tinta ceea ce trebuie si lasati micile orgolii deoparte.
uite ca ma gindesc:da' cine e oierul?Sfintul Petru,vreun filotim bagat in colt pe nedrept de catre statul politienesc roman?Maica Tereza abuzata de catre mascati?nu,vere,e un infractor!un creditor si "un om de afaceri" cu relatii interlope!care-i problema?asa cum au intrat peste ciorile de camatari,piani,duduieni si care mortii lor mai sunt,asa au intrat si peste asta!mare smecherie,sper sa intre peste toti cocalarii care au devenit miliardari de carton peste noapte!nu mi-e mila nici macar 1 secunda de familia oierului si refuz sa cred ca ma-sa,nevasta-sa si restul neamului lui de oligofreni nu cunosc ce afaceri invirte acest taran jegos!
au si aparut becalienii in miniatura pe aici sa-i cinte in struna ciobanului:abuz,folosirea disproportionata a fortei,stat politienesc,plm!niste idioti!
