Astea le-am "scos" din Codul Penal. Te-ai trezit cu gura deschisa sa-ti reglezi presiunea intracraniana? Asa e. Sunt multi pacalici in libertate. Si sunt extrem de stupizi. Si nu au nimic de spus si nicio ideie despre viata. Doar se baga in seama. Exact cum ai facut tu.Mult mai bine nepot de-al lu' "Jiji" Becali decat ratat ca tine. Incredibil???? Nimic nu mai e incredibil in tara asta, in care orice reprezentatnt al prostiei afirma ca daca cunosti Codul Penal esti sigur nepotul lu' Becali. Du-te si da-ti doua palme si daca te ia ameteala stai jos cateva minute![]()
codul penal este mai penal decat orice penal



