Super tare!
În context, să facem precizarea că Irlanda nu era, la vremea aceea, un stat independent, ci facea parte din Regatul Unit. Republica Irlanda avea să-și câștige mult mai tarziu independenta, la sfarsitul primului razboi mondial, dar o parte din insula sudul, a ramas in componenta Marii Britanii si poartă numele de Irlanda de Nord.
http://www.prosport.ro/alte-sporturi/rugby...alitate-5480852
![]()
http://Romania-inedit.3xforum.ro
Deci,dragi preteni,daca cautati in draci un film,album,mix,poza sau altele intrati dracu' aici!
....
Siiiiiiiiiiiiiiii.....
Te bag in @!#*()# ma-tii!Im late already!
Hai si in Romania ![]()
Blonda...
http://www.youtube.com/watch?v=k5LmKNYTqvk..._embedded#at=16
Sedric tu chei?
R.I.P. Dorel
Toate episoadele:http://www.220.ro/shows/7022yJBfuZ/Combastos
Deci,unde'i piranda?
Meci superb, atmosfera minunata, stadion arhiplin, suporteri activi in tot stadionul, libertate in tribune, echipa gazda a jucat pe bune, goluri foarte frumoase si un rezultat perfect. Si totusi a trecut parca atat de putin timp, dar s-au schimbat atatea.....
http://www.trackapartner.com/index.html
daca vrei sa afli locatia cuiva nu trebuie sa bagi decat nr. de telefon .
mult prea tare
Din weekend, in Croatia, NK Zadar - Inter Zapresic
Inca o particica ascunsa din istoria recenta a neamului romanesc sub jugul bolsevic, Masacrul de la Fnatana ALba, Bucovina de Nord, din 1940:
http://www.adevarul.ro/exclusiv_adevarul/M..._245975565.html
tiganii sunt marginalizati si discriminati in Romania. Libertate pt tigani! Amuzanta e si interventia jandarmilor care ii rugau sa stea cuminti. Penibil! http://observator.antena1.ro/video/cTJ4dgCUYr1
Mai fratiorii mei,cine imi poate spune ce sex are persoana aia de se bataie pe ritmuri de manele?
Buuuu,te uiti,vezi si nu stii ce sa crezi!
Cum canta ea mititica la "Pasarica"