FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«14567819»
Maye01.02.2010 12:33
STELIST 8601.02.2010 13:07

Super tare!

dragos_ghinea01.02.2010 17:35

 

 

1on07.02.2010 01:00

În context, să facem precizarea că Irlanda nu era, la vremea aceea, un stat independent, ci facea parte din Regatul Unit. Republica Irlanda avea să-și câștige mult mai tarziu independenta, la sfarsitul primului razboi mondial, dar o parte din insula sudul, a ramas in componenta Marii Britanii si poartă numele de Irlanda de Nord.

 

http://www.prosport.ro/alte-sporturi/rugby...alitate-5480852

Elvis08.02.2010 14:57

 

Elvis08.02.2010 20:01

:ohmy:

Maye09.02.2010 11:51
STELIST 8609.02.2010 12:24

http://Romania-inedit.3xforum.ro

Deci,dragi preteni,daca cautati in draci un film,album,mix,poza sau altele intrati dracu' aici!

....

 

Siiiiiiiiiiiiiiii.....

Te bag in @!#*()# ma-tii!Im late already!

 

Hai si in Romania :)

 

 

Blonda...

http://www.youtube.com/watch?v=k5LmKNYTqvk..._embedded#at=16

 

Sedric tu chei?

 

R.I.P. Dorel

 

Toate episoadele:http://www.220.ro/shows/7022yJBfuZ/Combastos

 

Deci,unde'i piranda?

http://www.gugle.illegal.ro/

Dragos_G28.02.2010 18:24

 

Meci superb, atmosfera minunata, stadion arhiplin, suporteri activi in tot stadionul, libertate in tribune, echipa gazda a jucat pe bune, goluri foarte frumoase si un rezultat perfect. Si totusi a trecut parca atat de putin timp, dar s-au schimbat atatea.....

Lari10.04.2010 16:44
Lari13.04.2010 09:56

http://www.trackapartner.com/index.html

 

daca vrei sa afli locatia cuiva nu trebuie sa bagi decat nr. de telefon .

Azzido16.04.2010 18:15

mult prea tare

 

*Alecs*19.04.2010 15:30

Din weekend, in Croatia, NK Zadar - Inter Zapresic

 

greenyes19.04.2010 17:10

Inca o particica ascunsa din istoria recenta a neamului romanesc sub jugul bolsevic, Masacrul de la Fnatana ALba, Bucovina de Nord, din 1940:

 

http://www.adevarul.ro/exclusiv_adevarul/M..._245975565.html

 

Azzido22.04.2010 21:10

tiganii sunt marginalizati si discriminati in Romania. Libertate pt tigani! Amuzanta e si interventia jandarmilor care ii rugau sa stea cuminti. Penibil! http://observator.antena1.ro/video/cTJ4dgCUYr1

dr.adrian928.04.2010 16:40
Fane29.04.2010 12:00
clausblaus29.04.2010 16:29
http://cocalari.com/2010/01/janyna/#comments

 

 

http://www.libertatea.ro/stire/culmea-pros...ata-271946.html

 

Mai fratiorii mei,cine imi poate spune ce sex are persoana aia de se bataie pe ritmuri de manele?

Buuuu,te uiti,vezi si nu stii ce sa crezi!

Azzido03.05.2010 13:23
Azzido19.05.2010 23:08
Azzido27.05.2010 01:28
pytycrys30.05.2010 15:39
stelista_cristina31.05.2010 14:06
Arryko01.06.2010 11:19

Cum canta ea mititica la "Pasarica"

Canta La Pasarica

Dragos_G01.06.2010 16:53
«14567819»