hahaha
) a.c.a.b.
Doar pentru cei cu stomacul tare.... ![]()
ATENTIE! Daca va opreste politia, si ati baut NU procedati ca domnu din imagine.
ATENTIE! Daca va opreste politia, si ati baut NU procedati ca domnu din imagine.
=))))))))) de mult n-am mai ras asa
![]()
=))))))))) de mult n-am mai ras asa
Adevarat.
)))))
Cat despre orasul fara gara. sunt mandru sa locuiesc in el
. cat despre peronul ala, eu credeam ca o sa dispara cu timpul si ca aia stiu ce fac, dar se pare ca mai stam mult si bine fara gara, daca e adevarat ca trebuie 20M $$$
ON: Remi Gaillard - http://www.nimportequi.com/en/ - e genial omul...
Traiasca Romania!
i-a dat sa sara...
![]()
=)))))))
merita vazut
Surfing in Canada ...iarna
Tot Canada, pe un rau cu o cascada mortala in spate
Hmm, nu merge ?
Poate va place mai mult pe Amazon:
--
Ce cauti tu acolo ma?