FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«13456719»
Ronnie31.12.2009 13:10
dragos_ghinea04.01.2010 20:36

 

hahaha :))) a.c.a.b.

Lari06.01.2010 12:05
MikStelista11.01.2010 11:24

Doar pentru cei cu stomacul tare.... :cursing:

valentin2day14.01.2010 19:39

ATENTIE! Daca va opreste politia, si ati baut NU procedati ca domnu din imagine.

AG14.01.2010 21:11
dayra14.01.2010 22:25
ATENTIE! Daca va opreste politia, si ati baut NU procedati ca domnu din imagine.

 

 

=))))))))) de mult n-am mai ras asa

:drunk:

dragos_ghinea15.01.2010 19:21
=))))))))) de mult n-am mai ras asa

:drunk:

Adevarat. :)))))))

 

 

Cat despre orasul fara gara. sunt mandru sa locuiesc in el :)). cat despre peronul ala, eu credeam ca o sa dispara cu timpul si ca aia stiu ce fac, dar se pare ca mai stam mult si bine fara gara, daca e adevarat ca trebuie 20M $$$

 

 

ON: Remi Gaillard - http://www.nimportequi.com/en/ - e genial omul...

STELIST 8615.01.2010 22:14

Traiasca Romania!

dayra17.01.2010 18:37

i-a dat sa sara...

 

Maye17.01.2010 20:07
MikStelista17.01.2010 20:20

:))

 

=)))))))

AG17.01.2010 22:43

merita vazut

 

MikStelista20.01.2010 11:50
AG22.01.2010 15:19
Azzido22.01.2010 19:24

Surfing in Canada ...iarna

 

Tot Canada, pe un rau cu o cascada mortala in spate

 

Hmm, nu merge ?

Poate va place mai mult pe Amazon:

 

--

Azzido25.01.2010 10:51
KuzMaN25.01.2010 11:36
MikStelista26.01.2010 09:47
STELIST 8626.01.2010 10:08

Ce cauti tu acolo ma?

MikStelista26.01.2010 13:41
psr26.01.2010 16:53
dragos_ghinea26.01.2010 19:57
Azzido27.01.2010 06:40
1on29.01.2010 19:12
«13456719»