FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«12319»
Robinson Rufay Zapata14.03.2009 22:31

Toti simtim nevoia de a arata lumii intregi articole , melodii , chetii haioase gasite pe internet , aici poti sa pui link'ul spre ceea ce ti se pare tie interesant.

Azzidutza15.03.2009 21:23

Incep eu sa mearga bine noul topic :P

http://www.trilulilu.ro/MoonWitch/be521c0e48b756

vlad15.03.2009 21:50
Robinson Rufay Zapata15.03.2009 22:15

@Azzidutza: uitasem melodia asta , ce ma mai inveselea cand eram mic

si ca tot mi'ai adus aminte de muzica copilariei , uite inca una , tot haioasa http://www.trilulilu.ro/luizagf/01363d8f2d943e

crysty1416.03.2009 12:38
Catalyn0716.03.2009 13:45
Azzidutza16.03.2009 16:12
Robinson Rufay Zapata16.03.2009 16:32

http://www.romanialibera.ro/a148868/doamna...zise-in-ue.html

http://redandblue90.info/?p=334

http://stirileprotv.ro/stiri/international...rsi-pe-rug.html pentru cei slabi de inima nu recomand sa se uite...SOCANT

sper sa nu exagerez cu link'urile dar am simtit nevoia sa vada o tara intreaga in ce lume traim , cand altii se gandesc cum sa descopere alta lume , cand si in asta in care traim e departe de a fi descoperita

Azzidutza19.03.2009 12:28

cum o fi sa asisti la o asa discutie live ?

http://happyhour.Pro TV.ro/video-cum-sa-ti-...in-metrou/18900

Melku19.03.2009 12:32
vlad19.03.2009 14:28
Ronnie19.03.2009 18:03

Traiasca nota 5!

Catalyn0719.03.2009 18:50
Traiasca nota 5!

 

Doamne ce idiot e ala care zice pe la inceput ca se duce in sesiune sa ia mai mult de 5 :|

Ronnie19.03.2009 18:58

5-ul e pentru oamenii destepti care invata atata cat sa treaca! Asta sa retina toti!!!

Robinson Rufay Zapata22.03.2009 15:10
Lari24.03.2009 12:04
Dragoshel26.03.2009 18:21
:wanker: pff de pfff

stelistiro.JPG

STARforce26.03.2009 18:25

www.piticigratis.com

Ronnie27.03.2009 14:39
Robinson Rufay Zapata29.03.2009 12:07
Robinson Rufay Zapata09.04.2009 15:15
D4v1dstelist19.04.2009 17:59
KERATOCONUS19.04.2009 19:06

www.spurcati.ro :D

 

http://www.spurcati.ro/

Robinson Rufay Zapata20.04.2009 07:57

http://sp2.ro/bf55ce

Vom ajunge roboti , vom trai pe alte planete , SF-uri cu o probabilitate mare de realizare

Melku23.04.2009 08:00
Super taranta ! :))
«12319»