Toti simtim nevoia de a arata lumii intregi articole , melodii , chetii haioase gasite pe internet , aici poti sa pui link'ul spre ceea ce ti se pare tie interesant.
Toti simtim nevoia de a arata lumii intregi articole , melodii , chetii haioase gasite pe internet , aici poti sa pui link'ul spre ceea ce ti se pare tie interesant.
Incep eu sa mearga bine noul topic ![]()
@Azzidutza: uitasem melodia asta , ce ma mai inveselea cand eram mic
si ca tot mi'ai adus aminte de muzica copilariei , uite inca una , tot haioasa http://www.trilulilu.ro/luizagf/01363d8f2d943e
http://www.youtube.com/watch?v=zcDCFttFtU0...feature=related
uitati-va pana la sfarsit ![]()
http://www.romanialibera.ro/a148868/doamna...zise-in-ue.html
http://redandblue90.info/?p=334
http://stirileprotv.ro/stiri/international...rsi-pe-rug.html pentru cei slabi de inima nu recomand sa se uite...SOCANT
sper sa nu exagerez cu link'urile dar am simtit nevoia sa vada o tara intreaga in ce lume traim , cand altii se gandesc cum sa descopere alta lume , cand si in asta in care traim e departe de a fi descoperita
cum o fi sa asisti la o asa discutie live ?
http://happyhour.Pro TV.ro/video-cum-sa-ti-...in-metrou/18900
http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/viewVideo1.php?video_id=15085
Si totusi...albii pot sari!!!!
In cap!
Traiasca nota 5!
Traiasca nota 5!
Doamne ce idiot e ala care zice pe la inceput ca se duce in sesiune sa ia mai mult de 5 ![]()
5-ul e pentru oamenii destepti care invata atata cat sa treaca! Asta sa retina toti!!!
Cum se mai distreaza delfinii: http://www.viralvideochart.com/youtube/sea...?id=wuVgXJ55G6Y
www.piticigratis.com
http://www.romanialibera.ro/a149972/romani...nu-au-sida.html
idotenii comuniste
Vom ajunge roboti , vom trai pe alte planete , SF-uri cu o probabilitate mare de realizare