FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«1234519»
David20.08.2009 12:33
dr.adrian925.08.2009 19:27
dr.adrian925.08.2009 21:45
Vlad Bogdan02.09.2009 20:49

www.failblog.org

 

fail-uri de toate felurile

Maye04.09.2009 21:13
Marius04.09.2009 21:29

mai bine cititi aici: http://www.ziare.com/Cioaba_ii_ofera_Madon...rom-872346.html

 

decat pe site-ul ala dubios :D

Maye04.09.2009 23:05
mai bine cititi aici: http://www.ziare.com/Cioaba_ii_ofera_Madon...rom-872346.html

 

decat pe site-ul ala dubios :D

E site sibian ma.Ce ai cu el ? :D

Maye05.09.2009 10:15
Vlad Bogdan05.09.2009 18:31

dada...

si tata ii virgin

valentin2day19.10.2009 20:51
MikStelista29.10.2009 09:57

 

 

 

Frumos :hypocrite:

MikStelista03.11.2009 13:29
AG03.11.2009 13:44

ce uraaaaaaaaat

MikStelista03.11.2009 13:46

hahaahahahahahahah :shifty::shifty::shifty:

godsaveultras03.11.2009 22:36

asta cred ca e asa mai mult o imbarbatare pentru dulcicutza in lupta ei pentru egalitate intre sexe si nu numai :ce_oameni:

MikStelista04.11.2009 08:04

Zi minunata, baieti! :hypocrite: Aruncati un ochi si la diva voastra:

http://www.imagehost.ro/pict/24230209497b81d1a9f85.jpg

:happy:

bossy04.11.2009 11:17

OMFG!!!

In poza din dreapta parca e fetita din "The Ring"

 

 

 

 

Pe masura tuturor :thumbup::whistle:

MikStelista04.11.2009 11:20
David05.11.2009 19:54
AG16.11.2009 12:41
David16.11.2009 12:47

Ce tari is!De abia astept sa se termine campania electorala sa fie pe Antena 3!

valentin2day16.11.2009 15:30

l-am vazut, singurul lucru care nu mi-a placut ca au aratat multi tzigani cu carutele lor mai ales in ultima parte

macar au laudat dacia sandero

AG16.11.2009 20:13
r3fl3x25.11.2009 21:48

www.povesteanoastra.ro un joc online RPG :P mie imi place:D

Lari26.11.2009 23:51
«1234519»