vezi cum te apuci sa faci spam, ca sa-ti dam ban si pe contul asta. ![]()
vezi cum te apuci sa faci spam, ca sa-ti dam ban si pe contul asta.![]()
Din cate am vazut eu titlul tpicului este "Link Spre..." tot ce am facut pana acum a fost sa pun niste link-uri spre..., si nu am postat un post dupa altul, daca lucrul asta deranjeaza, pot sa ma opresc nici o problema, postez mai rar, si nu inteleg de ce spui de "...ban si pe contul asta", e primul meu cont pe acest forum, nu mi-o luati in nume de rau, nu vreau sa creez un scandal, sau ceva de genul.
Salutare,
prietene, pana acum ai avut 3-4 postari si toate contineau linkuri catre acelasi site. sper ca nu o sa-mi spui ca e simpla coincidenta, ca m-as simti jignit daca ai face-o.
Tie nu tie pare ca bate la ochi ca un user sa isi faca cont si posteaza doar niste linkuri? asta ca sa nu mai zic ca a mai fost un cont acum cateva zile care facea acelasi lucru.
nu am de gand sa ma apuc sa compar ip-uri si sa-ti urmaresc activitatea, dar nu face greseala sa crezi ca noi ne-am nascut ieri si nu recunoastem o reclama cand o vedem.
prietene, pana acum ai avut 3-4 postari si toate contineau linkuri catre acelasi site. sper ca nu o sa-mi spui ca e simpla coincidenta, ca m-as simti jignit daca ai face-o.Tie nu tie pare ca bate la ochi ca un user sa isi faca cont si posteaza doar niste linkuri? asta ca sa nu mai zic ca a mai fost un cont acum cateva zile care facea acelasi lucru.
nu am de gand sa ma apuc sa compar ip-uri si sa-ti urmaresc activitatea, dar nu face greseala sa crezi ca noi ne-am nascut ieri si nu recunoastem o reclama cand o vedem.
Nu zice nimeni ca v-ati nascut ieri sau ceva de genul, asta, te pot asigura doar ca asta e primul si singurul cont facut vreodata pe site-ul asta.
Salutare !
http://travel.descopera.ro/6224573-10-micr...nta-nu-ai-auzit
Sper sa nu citeasca gibonul.....sa nu-i vina vreo idee ![]()
Una dintre reclamele mele preferate
Pentru IT-isti:
truth 'bout women
Animale, bah, ANIMALE! Cum, bah, sa faci un asemenea site? http://cocalar.info/
AND THE REAL THING
Stiti cu totii zona Sf Vineri/Unirii din Bucuresti.
http://www.crestinortodox.ro/reportaj/cum-...neri-72276.html
http://www.muzeuldefotografie.ro/2010/06/d...icii-sf-vineri/
Ringa pakia
Uma tiraha
Turi whatia
Hope whai ake
Waewae takahia kia kino
Ka Mate! Ka Mate!
Ka Ora! Ka Ora!
Tenei te ta ngata puhuru huru
Nana nei i tiki mai
Whakawhiti te ra
A upane ka upane!
A upane kaupane whiti te ra!
Hi!!
![]()
Imaginativa ca ar fi Banel , Dodel si Pacuraru in locul astora ![]()