FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«15678919»
au_rel01.06.2010 19:04
Arryko03.06.2010 09:42
Azzido03.06.2010 18:44

vezi cum te apuci sa faci spam, ca sa-ti dam ban si pe contul asta. ;)

Arryko04.06.2010 15:10
vezi cum te apuci sa faci spam, ca sa-ti dam ban si pe contul asta. ;)

 

 

Din cate am vazut eu titlul tpicului este "Link Spre..." tot ce am facut pana acum a fost sa pun niste link-uri spre..., si nu am postat un post dupa altul, daca lucrul asta deranjeaza, pot sa ma opresc nici o problema, postez mai rar, si nu inteleg de ce spui de "...ban si pe contul asta", e primul meu cont pe acest forum, nu mi-o luati in nume de rau, nu vreau sa creez un scandal, sau ceva de genul.

 

Salutare,

 

Azzido05.06.2010 14:54

prietene, pana acum ai avut 3-4 postari si toate contineau linkuri catre acelasi site. sper ca nu o sa-mi spui ca e simpla coincidenta, ca m-as simti jignit daca ai face-o.

Tie nu tie pare ca bate la ochi ca un user sa isi faca cont si posteaza doar niste linkuri? asta ca sa nu mai zic ca a mai fost un cont acum cateva zile care facea acelasi lucru.

nu am de gand sa ma apuc sa compar ip-uri si sa-ti urmaresc activitatea, dar nu face greseala sa crezi ca noi ne-am nascut ieri si nu recunoastem o reclama cand o vedem.

 

Arryko05.06.2010 15:26
prietene, pana acum ai avut 3-4 postari si toate contineau linkuri catre acelasi site. sper ca nu o sa-mi spui ca e simpla coincidenta, ca m-as simti jignit daca ai face-o.

Tie nu tie pare ca bate la ochi ca un user sa isi faca cont si posteaza doar niste linkuri? asta ca sa nu mai zic ca a mai fost un cont acum cateva zile care facea acelasi lucru.

nu am de gand sa ma apuc sa compar ip-uri si sa-ti urmaresc activitatea, dar nu face greseala sa crezi ca noi ne-am nascut ieri si nu recunoastem o reclama cand o vedem.

Nu zice nimeni ca v-ati nascut ieri sau ceva de genul, asta, te pot asigura doar ca asta e primul si singurul cont facut vreodata pe site-ul asta.

 

Salutare !

MikStelista06.06.2010 21:11

http://travel.descopera.ro/6224573-10-micr...nta-nu-ai-auzit

 

 

Sper sa nu citeasca gibonul.....sa nu-i vina vreo idee :no:

Lari07.06.2010 04:24
Azzido11.06.2010 23:08
Lari13.06.2010 21:03

Una dintre reclamele mele preferate

 

Dragos_G15.06.2010 20:51
Lari30.06.2010 17:41

Pentru IT-isti:

 

Azzido03.07.2010 11:53

 

M@rmota03.07.2010 11:58
valentin2day04.07.2010 13:05

truth 'bout women

Ro.OBert08.07.2010 19:50
Lari09.07.2010 08:47
navodarean19.07.2010 19:55
Lari20.07.2010 10:09
navodarean23.07.2010 11:08

http://www.youtube.com/watch?v=4uOOcGsMuOg

 

 

athahahahhahahahahhahahaha =))))))))))))))0

Lari24.07.2010 00:31

Animale, bah, ANIMALE! Cum, bah, sa faci un asemenea site? http://cocalar.info/

Lari26.07.2010 17:34

 

AND THE REAL THING

 

Azzido27.07.2010 13:20
Daniel-Ionut07.08.2010 07:41

 

Ringa pakia

Uma tiraha

Turi whatia

Hope whai ake

Waewae takahia kia kino

 

Ka Mate! Ka Mate!

Ka Ora! Ka Ora!

Tenei te ta ngata puhuru huru

Nana nei i tiki mai

Whakawhiti te ra

A upane ka upane!

A upane kaupane whiti te ra!

Hi!!

 

:yeahh:

razvan2808.08.2010 12:04

Imaginativa ca ar fi Banel , Dodel si Pacuraru in locul astora :))

«15678919»