FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«167891019»
Bombonel9408.08.2010 14:10

asta ar trebui pusa la gluma zilei:)))))) :yeahh::yeahh:

Imaginativa ca ar fi Banel , Dodel si Pacuraru in locul astora :))
iNsTiGaToR10.08.2010 16:05

Da o traducere n-ai? :))

Lari11.08.2010 19:07

In China exista un dans extraordinar care se numeste "Guan Yin cu o mie de miini" Datorita gradului de coordonare cerut,executia perfecta ar fi fost extraordinara, chiar daca aceste dansatoare nu ar fi fost SURDO-MUTE.

Cele 21 de dansatoare sunt complet surde si mute. Ele urmaresc semnele antrenorilor situati in cele patru colturi ale scenei, realizind un spectacol remarcabil.

 

Debutul international a avut loc la Athena cu ocazi spectacolului de inchidere a Jocurilor Olimpice 2004. Dar acest dans face parte din repertoriul Trupei de artisti chinezi cu handicap de mult timp.

 

Prima dansatoare are 29 de ani si este diplomata a Institutului de arta din Hubei . Video-ul a fost inregistrat la Beijing.

 

AG12.08.2010 10:31
Azzido12.08.2010 16:29
AG12.08.2010 17:30

le'am vazut si pe astea, ala din ucraina este cel mai penibil :))

Daniel-Ionut18.08.2010 11:32

 

Honda Accord " reclama pentru care s-au tras 600 de duble. Totul este real, calculat in natura, nimic pe calculator. Regizorii au sacrificat doua Accord-uri asamblate integral manual. Dintre probleme pe care le-a intampinat echipa de filmare: la eca mai mica deschidere a usii, orice mica urma de curent distrugea schema de functionare; din cauza umezelii, parchetul se umfla si dominoul era dat peste cap; la fel, orice vibratie din podea strica totul.

razvan2818.08.2010 20:48

Mama cata rabdare sa ai sa faci asa o reclama...asta ar trebui sa primeasca si un Oscar mic acolo :D

Azzido04.09.2010 11:45
puyol04.09.2010 12:15
Azzido04.09.2010 15:12

am postat amandoi aceeasi chestie

Daniel-Ionut04.09.2010 16:14
STARforce04.09.2010 17:17

La fata seamana cu musti....hehhehe

crysty1407.09.2010 13:45
blindica07.09.2010 21:01

am auzit multe,dar nu si de ....

https://www.hdwraparounds.com/

Steaua1947^07.09.2010 21:53

O idee legata de cum ar trebui sa se faca intrarea pe stadion :))

 

Daniel-Ionut16.09.2010 10:16
Lari17.09.2010 22:09
bossy19.09.2010 16:08
Ste@ua2322.09.2010 21:00
hooltras23.09.2010 07:33

japoneza pentru incepatori :))

http://www.youtube.com/watch?v=YHeTa8i4iLw

Lari28.09.2010 20:26
hooltras30.09.2010 11:00

Țineti-vă bine! Suprafata Pamantului se mută spre nord :))

 

http://www.realitatea.net/tineti-va-bine-s...ord_752403.html

raul stelistu02.10.2010 16:23
nemilosul05.10.2010 09:41

http://www.vplay.ro/watch/m1591i83/

 

noul hit al ciobanului

«167891019»