asta ar trebui pusa la gluma zilei:)))))) ![]()
![]()
Imaginativa ca ar fi Banel , Dodel si Pacuraru in locul astora![]()
asta ar trebui pusa la gluma zilei:)))))) ![]()
![]()
Imaginativa ca ar fi Banel , Dodel si Pacuraru in locul astora![]()
Da o traducere n-ai? ![]()
In China exista un dans extraordinar care se numeste "Guan Yin cu o mie de miini" Datorita gradului de coordonare cerut,executia perfecta ar fi fost extraordinara, chiar daca aceste dansatoare nu ar fi fost SURDO-MUTE.
Cele 21 de dansatoare sunt complet surde si mute. Ele urmaresc semnele antrenorilor situati in cele patru colturi ale scenei, realizind un spectacol remarcabil.
Debutul international a avut loc la Athena cu ocazi spectacolului de inchidere a Jocurilor Olimpice 2004. Dar acest dans face parte din repertoriul Trupei de artisti chinezi cu handicap de mult timp.
Prima dansatoare are 29 de ani si este diplomata a Institutului de arta din Hubei . Video-ul a fost inregistrat la Beijing.
le'am vazut si pe astea, ala din ucraina este cel mai penibil ![]()
Honda Accord " reclama pentru care s-au tras 600 de duble. Totul este real, calculat in natura, nimic pe calculator. Regizorii au sacrificat doua Accord-uri asamblate integral manual. Dintre probleme pe care le-a intampinat echipa de filmare: la eca mai mica deschidere a usii, orice mica urma de curent distrugea schema de functionare; din cauza umezelii, parchetul se umfla si dominoul era dat peste cap; la fel, orice vibratie din podea strica totul.
Mama cata rabdare sa ai sa faci asa o reclama...asta ar trebui sa primeasca si un Oscar mic acolo ![]()
am postat amandoi aceeasi chestie
La fata seamana cu musti....hehhehe
am auzit multe,dar nu si de ....
O idee legata de cum ar trebui sa se faca intrarea pe stadion ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=1vovt6O3Dtg perversa ca pe targu ocna ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=mqYexe55m6U...feature=related cel mai sincer moldovean ![]()
japoneza pentru incepatori ![]()
Țineti-vă bine! Suprafata Pamantului se mută spre nord ![]()
http://www.realitatea.net/tineti-va-bine-s...ord_752403.html
http://www.youtube.com/watch?v=zVmS5LcQJU4...feature=related
Banciu...........epic