uitativa si la popica din dreapta (se contabilizeaza)
mesaju e tare la asta si ideea
penala rau...
chiar ca astia sunt mai prosti ca militieni nostri...
melodie tampita ca asta n-am vazut dar e caterinca
Asculta mai multe audio diverse
http://www.ustream.TV/recorded/8184732
http://www.ustream.TV/recorded/8290559
Meciurile tur si retur cu TSKA din '97
va sparg pe toti ![]()
http://www.crimetime.ro/politie/avocat-mor...-bucatarie.html
PS: N-are nici o legatura prezenta mea pe-acolo cu crima sau ce-o fi fost.
http://www.timesnewroman.ro/sport/4044-sup...ante-pe-stadion
Ma gandeam daca este suficient de amuzant articolul ca sa il pun aici, dar dupa ce am citit si comentariile m-am rahat pe mine de ras.
Doamne, ce oameni prosti!!!
Edit: motorul a inlocuit cuvantul ca.cat, cu rahat
)
Cata prostie, nenicule! Cre'c-au ras aia din redactia TNR de s-au spart de cati inaptzi au comentat acolo...
FANTASTIC!!! ![]()
Primul film pe 35 MM realizat in 1906, in San Francisco, cu ajutorul unei camere montata pe un suport in fata tramvaiului.
Se pare ca pentru multi ani filmul a fost considerat a fi fost pierdut.
Impresioneaza traficul de atunci, unde erau de-a valma: tramvaie, masini, carute, trasuri, cai si calareti, pietoni, biciclisti.
Fiecare trecea pe unde vrea, cum vrea, cind vrea etc.
Sunt interesante de urmarit tinutele/vestimentatiile doamnelor si domnilor din imagini, tinutele politistilor sau ale vinzatorilor de ziare etc.
Se precizeaza ca filmarile au fost facute doar cu 4 zile inainte de Marele Cutremur de Pamint din California, care a avut loc pe 18 aprilie 1906, iar pelicula a apucat sa fie trimisa la New York, pentru procesare. Asa, filmul a scapat si poate fi considerat un adevarat document istoric.
http://www.dailymotion.com/video/xhgcsw_bu...UEFA-1997_sport
Steaua - Bastia, Cupa UEFA 1997, rezumat de aproximativ 15 minute.
Sa zicem ca plecai dimineata catre munca si luai tramvaiul sa ajungi la job. Ce faceai daca-l pierdeai? Stateai sa vina altul sau fugeai dupa asta care plimba camera pe strazile orasului? Si daca mergeai cu spatele puteai sa-l astepti linistit la a 4-a statie. Dar vatmanii erau platiti la o cursa intreaga? Trebuie sa fi fost tare prost sa te faci vatman in vremurile alea. Dar si mai prosti erau aia aia care incercau sa-si ia viata aruncandu-se in fata tramvaiului!
Primul film pe 35 MM realizat in 1906, in San Francisco, cu ajutorul unei camere montata pe un suport in fata tramvaiului.
Se pare ca pentru multi ani filmul a fost considerat a fi fost pierdut.
Impresioneaza traficul de atunci, unde erau de-a valma: tramvaie, masini, carute, trasuri, cai si calareti, pietoni, biciclisti.
Fiecare trecea pe unde vrea, cum vrea, cind vrea etc.
Sunt interesante de urmarit tinutele/vestimentatiile doamnelor si domnilor din imagini, tinutele politistilor sau ale vinzatorilor de ziare etc.
Se precizeaza ca filmarile au fost facute doar cu 4 zile inainte de Marele Cutremur de Pamint din California, care a avut loc pe 18 aprilie 1906, iar pelicula a apucat sa fie trimisa la New York, pentru procesare. Asa, filmul a scapat si poate fi considerat un adevarat document istoric.