FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Link Spre...

«18910111219»
Alex88pl19.02.2011 18:17
aliuta4720.02.2011 13:28

uitativa si la popica din dreapta (se contabilizeaza)

mesaju e tare la asta si ideea

penala rau...

chiar ca astia sunt mai prosti ca militieni nostri...

melodie tampita ca asta n-am vazut dar e caterinca

Asculta mai multe audio diverse

Azzido22.02.2011 12:14
V3322.02.2011 13:58
doar un fan27.02.2011 17:36
Lari02.03.2011 16:17
Azzido03.03.2011 18:54
Dragoshel03.03.2011 19:13
:)))) prea tareeeeee
Lari03.03.2011 21:30
Azzido04.03.2011 14:19

va sparg pe toti :D

 

navodarean04.03.2011 16:10
Daniel-Ionut05.03.2011 09:52
Alex88pl05.03.2011 10:14
MikStelista05.03.2011 15:38
Lari09.03.2011 19:01
RobYnho11.03.2011 12:57

http://www.crimetime.ro/politie/avocat-mor...-bucatarie.html

 

PS: N-are nici o legatura prezenta mea pe-acolo cu crima sau ce-o fi fost.

Dragos_G11.03.2011 17:12

http://www.timesnewroman.ro/sport/4044-sup...ante-pe-stadion

 

Ma gandeam daca este suficient de amuzant articolul ca sa il pun aici, dar dupa ce am citit si comentariile m-am rahat pe mine de ras.

Doamne, ce oameni prosti!!!

 

Edit: motorul a inlocuit cuvantul ca.cat, cu rahat :)))

Lari11.03.2011 18:14

Cata prostie, nenicule! Cre'c-au ras aia din redactia TNR de s-au spart de cati inaptzi au comentat acolo...

 

FANTASTIC!!! :yeahh:

Lari16.03.2011 16:44

 

Primul film pe 35 MM realizat in 1906, in San Francisco, cu ajutorul unei camere montata pe un suport in fata tramvaiului.

 

Se pare ca pentru multi ani filmul a fost considerat a fi fost pierdut.

 

Impresioneaza traficul de atunci, unde erau de-a valma: tramvaie, masini, carute, trasuri, cai si calareti, pietoni, biciclisti.

 

Fiecare trecea pe unde vrea, cum vrea, cind vrea etc.

 

Sunt interesante de urmarit tinutele/vestimentatiile doamnelor si domnilor din imagini, tinutele politistilor sau ale vinzatorilor de ziare etc.

 

Se precizeaza ca filmarile au fost facute doar cu 4 zile inainte de Marele Cutremur de Pamint din California, care a avut loc pe 18 aprilie 1906, iar pelicula a apucat sa fie trimisa la New York, pentru procesare. Asa, filmul a scapat si poate fi considerat un adevarat document istoric.

V3316.03.2011 22:34

http://www.dailymotion.com/video/xhgcsw_bu...UEFA-1997_sport

 

Steaua - Bastia, Cupa UEFA 1997, rezumat de aproximativ 15 minute.

Lari17.03.2011 16:36
vlad17.03.2011 19:21

Sa zicem ca plecai dimineata catre munca si luai tramvaiul sa ajungi la job. Ce faceai daca-l pierdeai? Stateai sa vina altul sau fugeai dupa asta care plimba camera pe strazile orasului? Si daca mergeai cu spatele puteai sa-l astepti linistit la a 4-a statie. Dar vatmanii erau platiti la o cursa intreaga? Trebuie sa fi fost tare prost sa te faci vatman in vremurile alea. Dar si mai prosti erau aia aia care incercau sa-si ia viata aruncandu-se in fata tramvaiului!

Primul film pe 35 MM realizat in 1906, in San Francisco, cu ajutorul unei camere montata pe un suport in fata tramvaiului.

 

Se pare ca pentru multi ani filmul a fost considerat a fi fost pierdut.

 

Impresioneaza traficul de atunci, unde erau de-a valma: tramvaie, masini, carute, trasuri, cai si calareti, pietoni, biciclisti.

 

Fiecare trecea pe unde vrea, cum vrea, cind vrea etc.

 

Sunt interesante de urmarit tinutele/vestimentatiile doamnelor si domnilor din imagini, tinutele politistilor sau ale vinzatorilor de ziare etc.

 

Se precizeaza ca filmarile au fost facute doar cu 4 zile inainte de Marele Cutremur de Pamint din California, care a avut loc pe 18 aprilie 1906, iar pelicula a apucat sa fie trimisa la New York, pentru procesare. Asa, filmul a scapat si poate fi considerat un adevarat document istoric.

Lari18.03.2011 13:26
blindica18.03.2011 13:47
Azzido21.03.2011 02:04
«18910111219»