21.03.2011 20:11
frate, cum pot unii sa faca in halul ala la un concert ? inteleg ca femeilor le placeau de labarii aia, dar chiar in halul ala sa faci ?
Tu iejsti ingyner, bai, Atsido, nu iejti capabyl sa aprecyezi ce-i aya un sentyment...
ninja time
Suporterii CFR Cluj sunt platiti de club ca să meargă pe stadion
Iar comentariile sunt incredibil de bestiale! ![]()
multi nebuni pe lumea asta
Vezi mai multe din Stiri, evenimente pe 220.ro ![]()
foarte tare ![]()
<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/zV2y4sUQ2tM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Zici ca-i proc la taiere
Si ala care a pus camera seamana cu bibar